vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Що таке еректильна дисфункція у чоловіків

Что такое эректильная дисфункция у мужчин

Що таке еректильна дисфункція у чоловіків

Еректильна дисфункція представляє ситуацію, коли сексуальна функція повністю або частково порушується з фізіологічних чи психологічних причин.

Зміст статті

 • 1 Що таке дисфункція ерекції
 • 2 Які бувають види розлади
 • 3 Чому виникає проблема з ерекцією
 • 4 Травмування статевого органу
 • 5 Як діагностувати хворобливий стан
 • 6 Як вилікувати пікантну проблему
 • 7 Кілька способів лікування проблем з ерекцією
 • 8 Які фізичні вправи допоможуть підвищити ерекцію
 • 9 Особливості профілактики розлади

Що таке дисфункція ерекції

Урологи і сексологи стверджують, що еректильна дисфункція – це не що інше, як фізіологічний розлад сексуальної функції чоловіків у будь-якому віці.

Вона не є чимось ганебним або невиліковним, оскільки кожен чоловік хоча б один раз у житті стикався з цим, це було пов’язано з важким психологічним станом, втомою або стресами. Не варто думати, що порушенням ерекції страждають тільки літні люди, оскільки за статистикою проблема ця вражає молодь від двадцяти років.

Основні симптоми пікантною проблеми відомі всім, оскільки хоча б іноді в самий невідповідний момент пеніс втрачає свою еластичність, твердість і ідеальний кут в стані повного збудження.

Біда полягає в тому, що статевого акту в цьому випадку вже точно чекати не доведеться, а вечір втратить свою млосність. Мало хто знає, що говорити про біду з нормальною ерекцією фахівці кажуть, коли чверть всіх статевих актів закінчуються фіаско.

Поставити правильний діагноз може не тільки уролог, але ще сексопатологи і лікарі-психотерапевти, якщо помилки трапляються не у фізичному, а в психологічному сенсі.

До основних симптомів пікантного захворювання можна віднести:

 • розлади сексуального потягу;
 • стійке порушення эякуляционной і оргазменної функції чоловічого організму.

Лібідо у хлопця може знизитися із-за напруги на роботі, стресів, поганим самопочуттям або ж з-за сварки з сексуальним партнером. Потяг може бути істотно порушено, якщо є розлад гормонального фону, оскільки знижена вироблення чоловічого гормону — тестостерону.

Якщо у чоловіка спостерігається нестійка ерекція, то це може бути пов’язано з судинами і серцем.

Якщо еректильна дисфункція у чоловіків тісно пов’язана з неможливістю еякулювати, то проблему слід пошукати в психогенних. Найменше буде тих людей, які ніколи не відчувають оргазму, але відсутня функції отримання задоволення від сексу частіше за все із-за стійкого розладу психіки. Фахівці вважають, що оргазм відчувають всі люди на світі, просто деякі не розуміють, що це таке.

Які бувають види розлади

До основних підтипів еректильної дисфункції у чоловіків вже не один десяток років відносяться:

 • психологічна, яка має місце бути у двадцяти відсотках випадків, зв’язується з сильним нервовим напруженням, стресами або просто розбіжністю характерів подружжя; ерекція фізіологічна, яка виникає вранці, нікуди не зникає;
 • органічна – не виникає миттєво, еректильна дисфункція органічного типу наростає поступово, оскільки підтримувати нормальну пружність пеніса з кожним статевим актом стає все складніше і складніше; може бути пов’язана з тим, що в організмі є супутнє захворювання з-за якого людина, на думку лікаря, не перестає порушуватися при вигляді жінки, але втрачає стійку ерекцію вночі або під час сексуального контакту, причому раптово; потенція може зникнути з-за прийому ліків;
 • змішана містить у собі симптоми перших двох видів, за якої статевий орган може миттєво позбутися своєї первісної жорсткості, якщо хлопець хворий на цукровий діабет і паралельно пережив стрес, веде малорухливий спосіб життя, регулярно займається сексом, впливають на ерекцію небезпечні умови праці і забруднене навколишнє середовище.

Якщо еректильну дисфункцію у чоловіків пов’язують з медичними або психологічними особливостями, то слід звернутися до фахівців, готових усунути першопричини нездорового стану за допомогою відвертої розмови або ж підбору якісного препарату для лікування супутнього недуги.

Чому виникає проблема з ерекцією

Запит в інтернеті про еректильної дисфункції, причини та лікування якої займає мільйони людей у світі, неймовірно популярний. Просто багато чоловіків знаходять у себе цю біду, панікують і займаються самолікуванням роками, втрачаючи залишки чоловічого здоров’я.

Урологи стверджують, що тільки вони можуть призначити правильне лікування, встановивши основні причини виникнення:

 • проблеми з порушеннями в роботі ендокринної системи;
 • недолік вироблення тестостерону;
 • наявність генетичних відхилень в організмі;
 • наявність пухлин на статевому органі або в мошонці;
 • наявність будь-якої травми члена;
 • перенесені інфекційні захворювання;
 • наявність проблем, пов’язаних з прийомом медикаментозних засобів певної групи;
 • вживання спиртних напоїв і наркотиків;
 • неправильна робота головного та спинного мозку;
 • недостатнє мозковий кровообіг;
 • наявність склерозу або епілептичних нападів;
 • травмування органів малого таза і промежини;
 • стресові ситуації, апатія, депресії;
 • наявність різних сексуальних пристрастей в сексі;
 • низька самооцінка у молодої людини;
 • хронічні недосипання;
 • втому після трудового дня або фізичних навантажень;
 • страх перед першим сексом або зміна статевого партнера.

Еректильна дисфункція часто пов’язується з проблемним кровообігом пеніса через непрохідності судин. Якщо виникає проблема з артеріями, то приплив крові знижується, що призводить до млявою або відсутньою ерекції.

Якщо еректильна дисфункція пов’язана з непрохідністю вен фалоса, то функція не порушена абсолютно, але спостерігається стрімке її зниження в будь-який момент статевого акту, причому відновити її практично неможливо. Фахівці стверджують, що це безпосередньо пов’язано із запальними процесами всередині оболонки кровоносних судин пеніса, чим страждають курці з тривалим стажем або люди, у яких діагностовані захворювання аутоімунного характеру.

Досить рідкісною проблемою у людей з порушенням ерекції є синдром Пейроні, а також неправильне розташування отвору уретри або інші анатомічні особливості, які впливають на здоров’я органів малого тазу.

Можна припустити, що у еректильної дисфункції причини пов’язані з наявністю зайвої ваги або ж порушенням гормонального фону. Мало, хто знає, що у представників сильної половини людства є клімакс, але тільки чоловічий.

Травмування статевого органу

Особливе місце в цій галузі відводиться травм промежини і статевих органів, які слід лікувати тільки після огляду лікаря, можуть бути різними:

 • травма, отримана в автомобільній аварії;
 • забій;
 • ножове або вогнепальне поранення пахової області;
 • опіки різного ступеня.

Травми, отримані у результаті ударів, порушують сечовипускання і додають хворобливості навіть при пересуванні, характеризуються великими гематомами і набряками.

Ефективно полегшити цей стан можна за допомогою компресів, знеболюючими нестероїдного типу, операціями.

Якщо відбуваються крововиливи під шкірні покриви, то не тільки настає стійка проблема з потенцією, але ще ушкоджуються кровоносні судини і викликається набряклість. Еректильної дисфункції причини виникають у разі дуже тривалого й активного процесу фізичної близькості. Вирішується проблема просто холодними ваннами і компресами.

Переломи з’являються у випадку травмування пеніса або ж швидкого згинання органу в ході інтенсивного або грубого сексуального акту. Тоді ж з’являється проблема еректильної дисфункції кавернозних тіл або ж розриву печеристих тіл, в ході якої утворюються:

 • набряки;
 • почервоніння;
 • нав’язлива нестерпний біль в органі;
 • шоковий стан.

Лікується проблемний стан за допомогою компресів або навіть оперативного втручання у найкоротші строки після травмування.

Обпалити пеніс реально кілька способами, в тому числі, речовинами хімічного спектру, УФ-променями або окропом. Симптоми ураження статевого члена будуть залежати від ступеня ураження, вони можуть варіюватися від набряків або почервоніння до повного відмирання шкірних покривів. Стійкість порушення ерекції і причини події вплинуть на особливості лікування органу.

Нерідкі травми при неправильно проведений обрізання крайньої плоті, після яких головка органу втратить захист від інфекційних захворювань і нападу мікробів. Відкритість головки статевого члена робить її відкритою до травм, зниження її чутливості, яка не дає з’являтися статевої функції.

Обрізання крайньої плоті приводить до постійного зараження інфекціями, які передаються статевим шляхом. Якщо ІПСШ не лікувати, то через деякий час це призводить до зниження ерекції, а ще й до втрати потенції після досягнення сорока років.

Як діагностувати хворобливий стан

Різноманітні еректильна дисфункція у чоловіків повинен діагностувати виключно уролог, який зможе правильно поставити діагноз в залежності від форми і симптомів захворювання.

Щоб поставити правильний діагноз пацієнтам, уролог проведе дослідження нервів пеніса, шляхом проведення тесту іннервації цього органу. Лікар різко натиснути на головку статевого органу і уточнить, чи одразу скоротилися м’язи ануса в результаті натиску.

Додаткові тести проводяться в тому випадку, якщо є підозри на наявність латентного цукрового діабету і порушення в роботі нервової системи.

Як вилікувати пікантну проблему

Фахівці настійно радять не займатися самолікуванням, оскільки ставити діагноз і призначати ліки можна тільки після визначення причин виникнення проблеми.

Особливості лікування обумовлюються з пацієнтом заздалегідь, оскільки ендокринні порушення слід лікувати за допомогою таблетированых препаратів або гелів місцевої дії, які істотно нормалізують гормональний фон.

Якщо проблема з еректильною дисфункціями виникає з-за побічного ефекту лікарського засобу, то варто звернутися до лікаря, який підбере інший препарат від хвороби, не впливає на статеву і репродуктивну функцію організму.

Якщо порушення ерекції пов’язано з непрохідністю кровоносних судин або неврологічними відхиленнями, то лікування проблем з потенцією слід починати з усунення основного захворювання.

Якщо проблема еректильної дисфункції була пов’язана з психологічними проблемами, то їх доведеться вирішити при допомоги кваліфікованого психолога, який порадить:

 • частіше відпочивати;
 • позбутися від шкідливих звичок;
 • поговорити з статевим партнером по душам, пояснивши свої проблеми в сексуальному плані;
 • відвідати разом психолога або сексолога, якщо розмови між подружжям не допомагають.

Якщо еректильна дисфункція пов’язана із змінами статевого органу анатомічного або генетичного плану, то усунути їх реально тільки оперативним шляхом.

Кілька способів лікування проблем з ерекцією

Коли встановлені у еректильної дисфункції причини, то фахівці можуть порадити кілька способів вирішення пікантною проблеми. Ними є масажі, певна техніка тиску на статевий орган, прийом медикаментів, цикли проводяться вправ.

Непоганим варіантом лікування еректильної дисфункції може стати локальне негативний тиск. Перед тим, як вступити у статевий контакт, слід на кілька хвилин покласти орган спеціальний медичний посудину.

Резервуар щільно обхоплює чоловічий пеніс, накачування виробляється і викачування повітря за допомогою насоса і розширення кровоносних артерій.

Можна застосовувати медичний джгут, здатний призупинити відтік крові з венозної системи після фіксації статевого органу, перед самим його виймати його з тіла жінки. Еректильна дисфункція у чоловіків будь-якого віку після такої форми лікування усунутися тільки на час одного статевого акту.

Позитивними сторонами даного методу лікування є:

 • безпеку процедури;
 • відсутність болю;
 • сильне підвищення чутливості головки члена.

До недоліків методики можна віднести те, що резервуар вийде застосовувати не у всіх приміщеннях і недовга ерекція.

Доктора можуть усунути еректильна дисфункція у чоловіків практично в будь-якому віці за допомогою призначення різноманітних медикаментів. До таких лікарських засобів, які допомагають у цій області, можна віднести не тільки класичну Віагру, але ще й:

 • Левитру;
 • Сиаліс;
 • інші препарати, які стимулюють кровообіг в статевому органі.

Самостійно не слід призначати собі стимулюючі препарати статевої функції, особливо чергуючи їх з алкоголем. Еректильна дисфункція у будь-якій формі не тільки не зникне, але ще й може посилитися із-за великого списку протипоказань і побічних ефектів.

Обов’язково слід звернутися до лікаря, який допоможе розрахувати дозу та частоту прийому лікарського препарату, оскільки постійно приймати Віагру і схожі препарати категорично заборонено.

Іноді, щоб вени на статевому органі чоловіки скоріше розширилися, лікар може зробити укол у кавернозні тільця. Це допоможе продовжити ерекцію, підвищити її стійкість і збільшити кут, але робити наступну ін’єкцію можна тільки через тиждень, частіше одного разу це робити суворо заборонено.

Уколи не можна робити самостійно, тому незручність пов’язано з необхідністю звернення до фахівців і деякими побічними ефектами, пов’язаними з передозуванням.

Впоратися з еректильною дисфункціями різного типу цілком реально через введення в уретру відповідних лікувальних свічок, до складу яких входять інгредієнти, здатні підсилити потенцію приблизно на годину.

Недоліками цього методу стають незручність у використанні і дуже висока ціна самого лікарського препарату. Якщо нічого не допомагає усунути проблему з низькою ерекцією, то доведеться вдатися до оперативного втручання після огляду спеціалізованого лікаря.

Які фізичні вправи допоможуть підвищити ерекцію

Якщо лікарі встановили наявність у представника сильної половини суспільства еректильної дисфункції, вони порадять йому поміняти спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок і почати вести активний спосіб життя.

Наступним кроком стане освоєння комплексу вправ, які зуміють налагодити кровообіг в пенісі і стимулюватимуть підвищення ерективна функції.

До таких вправ відносяться:

 • імітувати біг на місці приблизно п’ять хвилин;
 • максимально випрямити спину і зігнути коліна, розслабити і напружити сідниці так, щоб утримати уявний «камінчик»;
 • затиснути м’язи і відпустити їх у певному ритмі, зробивши це мінімум п’ятнадцять або максимум півсотні разів.

Більшість вправ можуть не тільки допомогти налагодити потенцію і посилити эрективную функцію, але і нормалізувати роботу передміхурової залози.

Особливості профілактики розлади

Щоб впоратися зі стійкими еректильною дисфункцією симптомами максимально швидко, доведеться порадитися з лікарем з приводу профілактичних заходів. Найбільше це стосується не молодих людей, а зрілих чоловіків у віці сорока років, оскільки саме у них різко знижується ерекція.

Необхідно збалансувати своє харчування, включивши до нього:

 • курячі і перепелині яйця;
 • кисломолочні продукти;
 • нежирне м’ясо;
 • білу рибу;
 • зелень (петрушка, базилік, кінза);
 • фрукти;
 • овочі;
 • крупи;
 • горішки;
 • продукти-афродизіаки (банани, мед, кориця, мідія, артишоки, краб);
 • соки і морси.

Категорично заборонено їсти гострі та жирні страви, солодощі та хлібобулочні вироби у великих кількостях, пити міцну каву та спиртні напої.

Профілактичні заходи при розладі ерекції:

 • підвищена фізична активність;
 • відмова від постійної еякуляції;
 • засновувати сексуальні відносини на сталості і глибоких почуттях;
 • частіше спілкуватися з коханою жінкою, не приховуючи від неї статеві проблеми;
 • не допускати підвищених фізичних і психологічних перевантажень;
 • знижувати надлишкову вагу і не допускати ожиріння;
 • кинути палити і вживати спиртні напої;
 • не допускати такого методу контрацепції, як перерваний порожнистий акт, часто;
 • не допускати частих мастурбаций;
 • постійно відвідувати уролога і здавати призначені аналізи;
 • проводити профілактику захворювань, які знижують потенцію;
 • спати не менше восьми годин на день.

Профілактика еректильних дисфункцій не займе багато часу, але легше попередити хворобу, чим потім його пролікувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code