vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Характеристика та механізм дії Сиаліса і його аналогів

Сиаліс – препарат, що містить тадалафіл. Він сприяє посиленню природної потенції і показаний для прийому сексуально активних чоловіків з еректильною дисфункцією. Існують аналоги препарату, до складу яких входить ту саму діючу речовину. Вони виробляються іншими фармацевтичними фірмами.

Також існують ліки, що мають подібний механізм дії, але інше хімічна будова – силденафіл (Віагра, Динаміко), варденафіл (Льовітра). Для поліпшення потенції використовуються рослинні препарати з менш вираженим ефектом, чим у Сиаліса.

1

Сиаліс і його аналоги

Діюча речовина препарату Сиаліс – тадалафіл – відноситься до групи інгібіторів ферменту фосфодіестерази 5-го типу (ФДЕ-5). Блокуючи його дію, ліки створює сприятливі умови для виникнення природної потенції. Відбувається розслаблення і розширення судин статевого члена, поліпшується кровообіг, виникає стійка ерекція. Для досягнення максимального ефекту необхідно наявність достатньої сексуального збудження.

До даної групи медикаментів також відносяться:

  • силденафіл (Віагра і Динаміко);
  • варденафіл (Льовітра).

Дані ліки показані для застосування чоловіків з еректильною дисфункцією. Їх не можна призначати особам з низьким або високим артеріальним тиском, нестабільною стенокардією, після перенесених інфарктів або інсультів, у поєднанні з нітратами. Перед використанням будь-якого засобу для поліпшення потенції необхідна консультація лікаря.

Тадалафіл характеризується більш сильним, тривалою дією та високою чутливістю до ФДЕ-5, що дає можливість використовувати його в менших дозах. Речовина не виявляє негативного впливу на зоровий апарат, який іноді спостерігається при використанні силденафілу і варденафілу.

При призначенні тадалафілу інтервал між прийомом таблетки і початком статевого акту більш довгий. У осіб з високою сексуальною активністю – частіше двох разів на тиждень – його призначають щоденно в один і той же час. При меншій кількості контактів засіб випивають безпосередньо перед зляганням. Більш детальна інформація по використанню препарату представлена в інструкції по застосуванню.

Сиаліс розроблений фармацевтичною компанією ELY LILLY, яка має представництво в різних країнах світу. На ринку представлені дженерики препарату – це ліки з тим же хімічним складом, але іншою назвою і виробником. Вони коштують дешевше оригінального засоби, оскільки випускає їх фірма не проводить клінічних випробувань, а лише купує готовий патент на синтез їх молекул.

Аналоги Сиаліса:

Назва Країна-виробник
Динаміко ЛОНГ Ізраїль
Купид 36 Індія
Тадалафіл-С3 Росія
Тэдаллис Словенія (Туреччина)

1.1

Силденафіл: особливості дії, препарати

Оригінальним препаратом, що містить це діюча речовина, є Віагра. Вона випускається компанією Пфайзер протягом декількох десятків років. Спочатку ліки проводилося з метою поліпшення кровопостачання серцевого м’яза у хворих з ішемічною хворобою, але в ході клінічних досліджень було виявлено його властивість покращувати потенцію. Дія на судини серця при цьому виявилося мінімальним.

Порівняно з тадалафілом силденафіл має менш тривалим ефектом, тому таблетку необхідно приймати за годину до статевого контакту. На всмоктування препарату негативно впливає жирна їжа, що треба враховувати при його прийомі. На відміну від Сиаліса, Віагра здатна блокувати 6-ий тип ферменту ФДЕ, який знаходиться в сітківці ока. З цим пов’язано порушення колірного зору, яке розвивається у деяких чоловіків в якості побічної реакції.

Назви ліків, що містять силденафіл, наведено в таблиці:

Назва Країна-виробник
Віагра США (Франція)
Вивайра Хорватія (Словаччина, Греція)
Визарсин Словенія
Вилдегра Росія
Динаміко Ізраїль (Хорватія, Республіка Корея)
Максигра Росія (Польща)
Силденафіл Росія
Силафил Сербія

Ціна ліків, що містять силденафіл, нижче, чим препаратів тадалафілу. Найбільш дорогим є оригінальний засіб Віагра. Його дженерики коштують трохи дешевше.

1.2

Варденафіл: характеристика, препарати

Варденафіл випускається фірмою Байєр в Німеччині під торговою назвою Левітра. В даний час замінників препарату на фармацевтичному ринку не представлено. Вартість у ліки декілька вище, чим у Віагри.

За своєю ефективністю та тривалістю дії варденафіл можна порівняти з силденафілом. Він має більш високу спорідненість до ФДЕ-5, що дозволяє використовувати засіб у менших дозах. Таблетку приймають за 25-60 хвилин до планованого статевого акту. Прийом жирної їжі на доступність ліків впливу не надає.

Можливість інгібувати ФДЕ-6 інколи проявляється короткочасним порушенням зору на фоні використання препарату. Його не слід призначати особам з спадковими захворюваннями сітківки.

1.3

Рослинні засоби для потенції

Існують біологічно активні добавки, що поліпшують потенцію, – Сеалекс, Вука-Вука. Вони містять екстракти рослин, які надають загальнозміцнюючу, тонізуючу дію на організм. Їх курсове застосування дозволяє посилити сексуальні відчуття, збільшити лібідо, підвищити витривалість.

На відміну від блокаторів ФДЕ-5, ці препарати не надають вираженого ефекту при використанні перед статевим актом. Вони не є замінниками силденафілу варденафілу та тадалафілу. Застосовувати їх слід з обережністю не більше 2-4 тижнів. На тлі прийому можливий розвиток алергічних реакцій, симптомів загального характеру – запаморочення, нудоти.

Рослинні добавки коштують дешевше ліків з групи ФДЕ-5. Однак вони не володіють лікувальною дією і не дозволяють вирішити проблеми зі здоров’ям. Тому перед початком їх застосування слід проконсультуватися з лікарем для з’ясування причини еректильної дисфункції і підбору терапії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code