vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Екстендер для збільшення чоловічого органу — відгуки лікарів

Экстендер для увеличения мужского органа — отзывы врачей

Екстендер для збільшення чоловічого органу — відгуки лікарів

Якщо чоловік незадоволений розмірами свого пеніса, то фахівці радять звернути увагу на екстендери для збільшення чоловічого органу на кілька сантиметрів.

Зміст статті

 • 1 Що таке екстендер
 • 2 Особливості конструкції
 • 3 Типи застосовуваних конструкцій
 • 4 Основні правила носіння апарату
 • 5 Яких результатів реально досягти

Що таке екстендер

Сучасний екстендер для збільшення члена являє собою цікаве пристосування, яке дозволяє додати до пеніса кілька сантиметрів. Він користується великою популярністю серед чоловічої половини людства, оскільки багато хто не задоволений довжиною власного фалоса.

Якісний екстендер для збільшення члена був придуманий всього кілька десятків років тому. Більш спрощені його варіанти застосовувалися в давнину.

В давні часи для того, щоб хоч трохи подовжити чоловіче достоїнство, використовували кілька різних за вагою гирьок, які на нього кріпилися. Фахівці того часу стверджували, що саме так реально збільшити статевий член приблизно на пару сантиметрів протягом декількох місяців.

Не давалося ніякої гарантії, що орган не буде травмований, оскільки про техніку безпеки та звернення до лікарів в той час говорити не доводилося. Сучасні типи екстендерів для члена безпечні, не викликають почуття дискомфорту або болю.

Використання екстендера можливо в стані повного спокою або збудженості будь-якого ступеня. Всі пристрої можна ефективно носити без особливих труднощів, тому вони однакові в технологіях та способи отримання результатів.

Основні відмінності однієї моделі від іншої полягають в комплектації або ж особливості її кріплення на статевому члені.

Особливості конструкції

Якісним найкращим екстендером для члена можна збільшити орган приблизно на два-чотири сантиметри, витративши на це тривалий час. Апарат відноситься до ортопедичних пристосувань, які допомагають розтягнути тканини фалоса і паралельно провокують появу нових клітин.

Фірмовий екстендер для члена складається з:

 • кільця з якісного пластику, здатного охопити стовбур пеніса;
 • кріплення рухомого характеру;
 • регулятори напруги;
 • штанги;
 • кільце-фіксатор з якісного харчового силікону.

Переваги конструкції екстендера, як на фото, при мінімальному терміні безперервного носіння протягом півроку приблизно за три години два рази в день:

 • допомагає зберегти набутий після правильного носіння результат на все життя;
 • здатний після носіння екстендера трохи збільшити навіть самий маленький чоловічий орган;
 • зберігається тривалий час і використовується в будь-якому віці;
 • безпека при застосуванні, відсутність дискомфорту;
 • підвищення сексуального лібідо;
 • стимулювання правильного кута ерекції;
 • здатний додати кілька сантиметрів в довжину і обсязі, за відсутності оперативного втручання.

Різноманітними пристосуваннями для члена можна буде користуватися, навіть перебуваючи на роботі чи вдома. Найцікавіше, що в нічний час пристрій проблем не створить через м’які ремінці кріплення. Але найкраще його буде знімати.

Згідно більшості відгуків в нічний час виникають спонтанні ерекції, які призводять до хворобливості при носінні агрегату. Якщо в період раптової ерекції пеніс буде укладений в прилад, то відбувається стрімке зростання органу, за яким обов’язково слід його травмування.

Найкращим екстендером для збільшення члена можна не тільки витягнути тканини пеніса, але і волокна м’язів. Вже доведено, що поступове і регулярне збільшення пеніса дозволяє подовжити оболонку білків і розвинути додаткові тканинні утворення.

Типи застосовуваних конструкцій

Найкращий екстендер для збільшення статевого органу збільшує його довжину або товщину, причому незалежно від типів:

 • механічні або петльові – найбільш популярні підвиди, які не підійдуть для чоловічої гідності з невеликою голівкою і невираженою борозенкою; цей апарат для збільшення статевого органу, за словами досвідчених лікарів, вже трохи застарів, він може істотно травмувати крайню плоть і перетиснути головку, паралельно викликти проблеми з сечовипусканням;
 • вакуумні – являє собою масажер, як на фото, що нагадує стандартну механічну помпу, з якій витягується весь кисень за допомогою груші; в результаті зниженого тиску в агрегаті істотно розширюються капіляри, а запалі тільця наповнюються кров’ю, збільшуються в об’ємі в кілька разів;
 • оснащені максимально еластичними кріпленнями – дані ремінці виготовляють з якісного силікону, роблячи їх широкими та міцними; такими якісними экстендерами для збільшення члена користуватися легко і комфортно, оскільки термін їх експлуатації не обмежується одним роком, а якість і вартість приємно порадують;
 • адгезійно-вакуумні – були зроблені і розроблені на німецьких заводах; відбувається якісне замикання за допомогою потрійного методу, причому ідеально підходить для будь-яких фалосів, навіть найменших розмірів.

При застосуванні фірмових, а не кустарних екстендерів для результатів слід наносити на область пеніса спеціальний крем або мастило, а також ретельно підбирати тиск на манометрах вакуумного апарата. Згідно відгуками лікарів і більшості пацієнтів, дія кожного агрегату результативна по-своєму. Але підбирати їх зобов’язаний тільки фахівець.

Основні правила носіння апарату

В інтернеті можна відшукати результати застосування екстендерів, фото до і після яких додаються. Вони справді вражають, оскільки на фотознімках видно, що можна носити апарат, поступово збільшуючи статевий член на максимальні 5 см в довжину.

Будь-які види апаратів слід правильно одягати на пеніс лише у спокійному стані, поступово і акуратно фіксуючи його за допомогою штанг. Щоб не нашкодити статевому органу, дуже важливо при першому застосуванні слідувати простим правилам фіксації апарату:

 • ретельно оглянути фіксаційні стрижні, доповнюючи їх при необхідності додатковими фіксаторами;
 • початкова довжина перед первісною фіксацією обов’язково повинна забезпечувати спокійне надягання, яке не приносить дискомфорту;
 • колечко основи має впиратися в пахову область;
 • прокладка пом’якшувального типу повинна накривати краї головки;
 • ремінці закріплюються виключно поверх пом’якшувальної прокладки, яка не повинна травмувати або надмірно стискувати головку члена;
 • позбутися від апарата можна досить легко, для цього розстібують фіксуючі ремінці;
 • носити апарат, за відгуками пацієнтів, слід не менше, чим три години протягом доби;
 • щоб помочитися, агрегат доведеться знімати, оскільки при сечовипусканні спостерігається стійка ерекція;
 • після первинної фіксації суворо заборонено носити апарат постійно перші двадцять один день, оскільки це викликає травми зв’язок і статевих органів;
 • після того, як буде подолано бар’єр у три тижні, слід поступово збільшувати час носіння екстендерів для отримання стійких результатів на півгодини щодня;
 • періодично для досягнення найкращого результату можна буде змінювати напрями для носіння, пересуваючи його вгору або вниз.

У перші сім днів фіксація екстендера для отримання результатів проводиться на півтори години, але на більший термін його залишати категорично заборонено.

Через сім днів пацієнт самостійно або ж за допомогою фахівців акуратно встановлює нову довжину штанги. Не варто збільшувати довжину більше, чим на пару міліметрів від початкового показника, продовжуючи час експлуатації в результаті до пари або декількох годин.

Якщо апарат встановлений за всіма правилами, але продовжує доставляти негативні відчуття і дискомфорт, то його слід миттєво зняти. Правильно закріплений екстендер реально буде носити мінімум шість годин без больових відчуттів, але коректувати цей термін має сам пацієнт, прислухаючись до своїх відчуттів.

Чудово буде маркувати обладнання в широких штанях, надійно приховуючи його від сторонніх. Прилад дозволяється надягати на роботу або при поході по магазинах.

Яких результатів реально досягти

Правильно застосовані екстендери мають чудові результати. При регулярному використанні агрегату реально отримати вид пеніса, як на фото. Статевий член може стати довшим на чотири сантиметри, товщим і рівнішім.

Носіння агрегату дозволяє подовжити фалос, виправити його деформації точно так, як і при оперативному втручанні. При цьому хворобливих відчуттів буде набагато менше. Якщо ж пікантна операція буде проведена, то член збільшиться в результаті на два сантиметри, а в два рази більше додасть до цієї довжині ще носіння екстендера у відновний період.

Після досліджень фахівці отримали зразковий приріст пеніса в незбудженому стані на півсантиметра. Найвищих результатів можна буде досягти через шість місяців після початку тренувань чоловічого члена.

Не варто вірити рекламним роликам про те, що можна за пару годин збільшити статевий орган на рекордні десять або п’ятнадцять сантиметрів. Максимальний природний приріст може досягти всього чотири сантиметри. По досягненні граничного рівня треба знімати пристрій, оскільки більше подовжити член не вийде.

Від чого залежить результат, який можуть дати апарати до або після початку їх застосування, давно встановили кваліфіковані фахівці:

 • більш довгий член до всіх процедур може додати в результаті більше число сантиметрів;
 • форма пеніса і стан борозенки, оскільки це забезпечує надійне закріплення апарату та усуває хворобливі відчуття в результаті застосування;
 • регулярність застосування, тому що навіть самий якісний апарат не дасть позитивного результату, якщо надягати його від випадку до випадку і менше, чим шість годин щодоби;
 • особливості, пов’язані з віком, тому що еластичність тканин набагато вища у молодому віці, чим у літньому;
 • попередньо відрегульований гормональний фон пацієнта.

Фахівці стверджують, що перед тим, як починати мучити себе носінням тягарців на члені, або носити екстендер, слід звернутися до них. Тільки лікарі зможуть оцінити шанси пацієнта на приріст пеніса, відрегулювати частоту застосування апарату і допомогти закріпити його на млявому члені.

Потрібно здати аналізи на рівень тестостерону та інших гормонів. Показники можна відрегулювати, отримавши стабільний результат без застосування апарату.

Щоб налагодити своє сексуальне життя, слід носити екстендер, оскільки це допоможе:

 • подовжити член в результаті на чотири сантиметри;
 • збільшити діаметр на сантиметр;
 • виправити всі деформаційні процеси;
 • щомісяця отримувати приріст до довжини на п’ять міліметрів.

Фахівці стверджують: всебічне обстеження і розмова по душах з партнеркою позбавлять від носіння апарату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code