vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Значення розміру статевого члена у чоловіків: думка вчених і жінок

Розмір статевого члена має значення, але тільки для певної категорії дівчат. Вчені довели, що за допомогою великого чоловічого достоїнства можна з більшою ймовірність довести жінку до оргазму. Це пов’язано з анатомічними особливостями, так як під час сексу порушується не тільки піхву, але і шийка матки.

Але в той же час світова статистика стверджує, що є національності, у яких значення довжини пенісів середні, однак при цьому, на думку дівчат, вони є кращими коханцями.

1

Чи має значення розмір?

Для того щоб збільшити пеніс чоловіка вдаються до різних способів починаючи від вакуумного витягнення і закінчуючи пластичними операціями. Така увага до цього питання пов’язано більшою мірою зі сформованими стереотипами.

Ще в Середні століття хлопчикам рекомендували підкладати під крайню плоть камінчики, щоб сприяти витягнення і подовження органу. Вважалося, що чим більше довжина пеніса, тим мужніше і сильніше чоловік.

Вирішити цей спір і розвіяти міфи взялися науковці.

2

Думка вчених

Дослідження каліфорнійських сексологів у 2012 році показали, що на задоволення жінки впливає не довжина, а товщина пеніса. У піхву розташовано безліч рецепторів, які реагують на механічне тиск і відповідають за так званий “вагінальний оргазм”. Товстий статевий орган впливає сильніше на клітор, що збільшує задоволення від сексу. Занадто довгий пеніс може викликати навіть больові відчуття.

Під час експерименту жінкам пропонували вибрати з різного розміру муляжів два варіанти фалосів. Один – з яким би дівчата воліли вести подружнє життя, а інший – для розваги на одну ніч. Результати показали:

  • Для сімейного життя жінки вважали за краще б середню довжину пеніса в 13-14 см (розмір вказаний під час ерекції).
  • Для одноразового контакту – від 16 див.

Частка останніх становить лише 30%.

Вчені зробили висновок, що розмір має значення тільки у виняткових випадках і для меншого числа дівчат, тому надмірне бажання до збільшення статевого органу у чоловіків найчастіше безпідставно.

Нещодавнє дослідження шотландських вчених, надруковане в науковому журналі “Journal of Sexual Medicine” стверджує, що розмір все-таки має значення.

Під час експерименту було опитано 323 дівчата і з’ясувалося, що досягали оргазму більше жінки, які мають контакт з чоловіками, що мають великий пеніс. Вчені пояснюють таке явище тим, що великий статевий орган впливає на рецептори не тільки піхви, але і шийки матки. За рахунок цього відчуття під час сексу набагато сильніше.

Британські сексологи ж у спростування опублікували роботу в газеті “The Daily Mail”, в якій вказується, що пеніси великого розміру дозволяють досягати тільки вагінального оргазму, а він спрацьовує далеко не у всіх жінок. Тому те, що приносить задоволення, у інших може викликати больові відчуття.

3

Думка жінок

В рамках того ж шотландського дослідження була виведена статистика уподобань жінок. Із загальної кількості опитаних дівчат:

  • для 60% розмір значення не має, оскільки вибирають собі чоловіка вони по іншим критеріям (розум, соціальний статус, почуття гумору, зовнішній вигляд та ін);
  • для 34% підходить пеніс більше середнього і великий;
  • 6% подобаються маленькі пеніси.

Дійсно, частіше отримують оргазм жінки при статевому контакті з чоловіками, у яких чоловіче достоїнство великого розміру. Але незважаючи на це, думки більшості дівчат сходяться в тому, що величина – це не найважливіше.

Статистика всього світу стверджує, що кращими коханцями дівчата вважають італійців, бразильців та іспанців (було опитано близько 15 тисяч жінок). Це ще раз підтверджує факт, що величина особливої ролі не має, оскільки середні значення довжини пеніса у представників зазначених національностей далекі від лідируючих. А ось африканці, у яких статистично чоловічі органи найбільші в світі навіть не наблизилися до звання найкращих коханців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code