vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Збільшення статевого члена за допомогою операції і в домашніх умовах

Існує кілька способів збільшення статевого члена, всі вони дають різний результат. Деякі є небезпечними, інші – менш ефективними. Домогтися збільшення статевого члена можна двома шляхами: подовженням і потовщенням. Бажано поєднувати обидва цих способу, щоб наростити загальний обсяг пеніса. При використанні пристосувань, гелів, масажу і спеціальних вправ необхідно дотримуватися рекомендації та правила, щоб уникнути побічних ефектів.

1

Як збільшити член

Є кілька способів збільшення чоловічого достоїнства:

 1. 1. Хірургічна операція.
 2. 2. Масаж пеніса.
 3. 3. Джелкінг – спеціальні вправи.
 4. 4. Підвішування вантажів для натягу статевого члена.
 5. 5. Застосування спеціальних пристосувань (екстендер, вакуумна помпа).
 6. 6. Нанесення мазей і гелів для збільшення статевого члена.

Всі ці методи володіють різною ефективністю. Існують способи, що дозволяють швидко досягти короткострокового або стійкого результату. Деякі вимагають тривалого часу для отримання бажаного. При цьому доведеться поєднувати кілька методик.

Найефективніший спосіб – це операція. Але подібне втручання може бути небезпечним і є дорогою процедурою.

Якщо хірургічним шляхом виростити пеніс можна до 5 см завдовжки і до 2 см в товщину, то прогноз по іншим методам залишається неточним, оскільки залежить від кількох факторів:

 • індивідуальні анатомічні особливості;
 • регулярність використання методів збільшення статевого члена;
 • дотримання наміченої схеми.

Найпростішим способом є використання спеціальних насадок з латексних або силіконових матеріалів. Такі пристосування дозволяють збільшити статевий член до 10 див. Якщо розміри важливі тільки для партнерки, чоловік може обійтися безпечним методом.

2

Хірургічне втручання

Хірургічна операція як спосіб збільшення пеніса є найбільш дієвим (на відміну від інших методів). Будь-яке втручання подібного роду пов’язане з певними ризиками, причому не завжди приносить очікувані результати. Згідно з одним дослідженням, проведеним у 2006 році, середня довжина збільшення статевого члена за допомогою пластичної хірургії становить менше 2,5 див.

Підрозділяють 2 основних методи:

 1. 1. Подовження. Статевий член прикріплений до тазу за допомогою міцних канатиків, які називають підтримують зв’язками. Вони приховані у внутрішній частині органу. Суть хірургічного втручання по подовженню полягає в обрізанні цих зв’язок, що призводить до ослаблення натягу. В результаті статевий член буде більше видно. Щоб запобігти повторне заростання зв’язок, лікар може порекомендувати щоденне носіння обважнювачів і спеціальних затягують пристосувань протягом 6 місяців.
 2. 2. Потовщення. Раніше для досягнення подібного ефекту брали жирову тканину з іншої частини тіла і додавали її в стовбур статевого члена, тим самим збільшуючи масивність. Але подібні маніпуляції не виправдали себе, оскільки жирова тканина здатна абсорбуватися, з-за чого пеніс стає горбистим. Є інший варіант проведення операції – алотрансплантація. Суть його полягає в пересадці тканини від генетично несходно-го організму. Подібна методика застосовується в багатьох видах відновної хірургії. Аллотрансплантат дає більш довгостроковий результат.

Є й інші способи, з допомогою яких можна подовжити пеніс хірургічно. Наприклад, чоловікам із зайвою вагою прибирають жирову тканину в основі статевого члена шляхом ліпосакції.

3

Масаж

Масаж є одним з найбезпечніших способів збільшення статевого члена, причому він не вимагає практично ніяких грошових витрат. Процедури позитивно впливають на потенцію, так як стимулюють кровообіг.

При виконанні масажу необхідно дотримуватися правильну техніку. Головне – уникнути нанесення травми. До процедури рекомендується прогріти масажовану область. Для цього необхідно змочити рушник в теплій воді і укутати їм пеніс. Слід почекати кілька хвилин, після чого повторити процедуру 2 рази. Прогрівання статевого члена сприяє посиленню кровотоку, завдяки чому шкіра буде краще розтягуватися.

Масаж можна робити в ерегованому або розслабленому стані. Слід використовувати легкі погладжування, підсилюють кровотік, при цьому необхідно розминати і пахову область круговими рухами. Для посилення ефекту рекомендують використовувати соду і мед в якості масла для масажу.

4

Джелкінг

Джелкінг – система вправ на розтягування статевого члена для збільшення його розмірів. Комплекс заснований на стимуляції надходження крові в фалос, тому дозволяє самостійно накачати пеніс. Ця методика використовується з давніх часів як для подовження, так і для потовщення.

Виділяють 3 техніки. Перша виконується наступним чином:

 1. 1. Попередньо статевий член прогрівають для підвищення еластичності печеристих тел. Для цього застосовують спосіб з рушником або грілку, теплий душ.
 2. 2. Приймають вертикальне положення, оскільки вправа повинна виконуватися саме так.
 3. 3. Статевий член приводять у полувозбужденное стан, надаючи масажну дію від підстави до голівки. Домагатися повної ерекції не потрібно, оскільки це не дозволить розтягувати пеніс.
 4. 4. Наносять мастило, не зачіпаючи голівку.
 5. 5. Великий і вказівний палець змикаються в кільце і обхоплюють ними статевий член біля основи.
 6. 6. Руку переміщують по всій довжині пеніса, витягаючи його. Стиснення не повинне викликати болю. Час руху руки від підстави до голівки має становити 3 секунди.
 7. 7. При першому переміщенні пеніс відтягують вперед, потім вліво, вправо і вниз.
 8. 8. Після того, як рука втомлюється, її змінюють і продовжують розтягування.
 9. 9. Всі рухи виконують ритмічно, без перерви. Руки постійно змінюють. При необхідності додають масло.

Першу техніку використовують курсом протягом 3 тижнів. Час виконання вправи залежить від стадії:

Тиждень Кількість рухів у одному вправі Інтенсивність стиснення члена Тривалість вправи, хвилини
1-я 200 Слабка 10
2-я 300 Середня 15
3-я 500 Велика 20

Через 2-3 тижні курс можна повторити. При виконанні вправи необхідно дотримуватися певні правила:

 1. 1. Не можна торкатися головки статевого члена, щоб не порушувати його.
 2. 2. При зайвій ерекції руху припиняють.
 3. 3. Джелкінг не є мастурбацією. При відчутті близькості еякуляції необхідно зробити паузу.

Є інша техніка, яка не вимагає застосування мастила. Всі рухи здійснюються за рахунок розтягування шкіри. Вправу можна виконувати в ранковий час, коли статевий член знаходиться в полувозбужденном стані.

Ще одна техніка виглядає наступним чином: пеніс обхоплюють всією долонею, сильно його стискають і відтягують на 10-15 секунд. Потім руку розслаблюють і повторюють дію через 5-10 секунд. За одну вправу виконують до 40 стиснень, при цьому відтягувати статевий член потрібно в різні боки і в будь-якій послідовності.

5

Підвішування вантажу

Домогтися збільшення статевого члена в домашніх умовах можна шляхом підвішування вантажу, але багато чоловіків уникають цього методу. Подібний підхід дозволяє подовжити м’язи і не робить їх більш об’ємними.

До виконання процедури слід розігріти статевий член одним із наведених способів. Потім на голівку пеніса потрібно приклеїти лейкопластир і закріпити на нього шнурок, на який необхідно підвішувати вантаж. В якості обважнювачів можна використовувати будь-які предмети:

 • книгу;
 • пляшку з водою;
 • овочі, фрукти;
 • кухоль і т. д.

Починають з невеликих ваг, щоб не спровокувати розтягнення. Перша процедура повинна тривати не більше 15 хвилин. Поступово час доводять до 45-50 хвилин. При появі дискомфорту або болю вага вантажу зменшують. Вправа припиняють при почервонінні або онімінні статевого члена.

Шнурок не повинен провокувати стиск кровоносних судин, що пролягають в пенісі, оскільки цей стан є небезпечним.

6

Пристосування

Незручне у виконанні витягування вантажем можна замінити спеціальним пристосуванням під назвою екстендер. Цей прилад дозволять не тільки подовжувати, але і потовщувати фалос. Також його можна використовувати для виправлення кривизни органу. Діє екстендер шляхом розтягування тканин, внаслідок чого вони починають стрімко зростати в спробі позбавлення від дискомфортного натягу. Прилад дозволяє досягти довгострокового результату. Але для досягнення подібного ефекту його потрібно застосовувати по кілька годин кожен день.

Є різні варіанти приладу: петельні, поясні, вакуумні. Перші коштують дешевше, але вони не настільки зручні у використанні, як другі і треті.

Існує прилад під назвою вакуумна помпа, яка діє шляхом створення негативного тиску в області навколо статевого члена. Це сприяє посиленню кровотоку в пеніс. Цей прилад використовують не тільки для збільшення розмірів фалоса, але і для поліпшення ерекції.

На відміну від вакуумних екстендерів, помпа не призначена для носіння, її потрібно застосовувати протягом короткого часу. Пристрій використовують по 30-40 секунд за один підхід. З точними правилами можна ознайомитися в інструкції, що додається до нього. Вакуумна помпа дає тільки тимчасовий ефект, тому її доцільно використовувати безпосередньо перед статевим актом. Її застосування здатне призвести до незначних гематом в результаті розриву капілярів.

7

Креми, мазі і гелі

Креми, мазі і гелі для збільшення статевого члена діють по-різному. Виділяють 3 групи засобів:

 1. 1. Допоміжні. Вони призначені для закріплення результатів за подовження і потовщення пеніса, досягнутих іншими способами.
 2. 2. Довгострокові. Використовуються курсової методикою протягом декількох тижнів або місяців. Відрізняються стійким і довгостроковим результатом.
 3. 3. Тимчасові. Такі засоби діють не більше 2 годин. Засновані на поліпшення ерекції.

Навіть найдорожчий і ефективний крем для збільшення чоловічого статевого органу не дасть помітного результату, якщо його не використовувати спільно з іншими методиками.

7.1

Склад

При виборі засобу потрібно звернути увагу на його склад, щоб зрозуміти механізм дії і запобігти можливі побічні ефекти, які проявляються через індивідуальну непереносимість того чи іншого компонента. Бажано, щоб в основі гелів, мазей і кремів були натуральні інгредієнти.

Зазвичай у складі засобів для зовнішнього застосування зустрічаються наступні компоненти:

 1. 1. Активні пектини. Сприяють подовженню та збільшення обсягу пеніса.
 2. 2. Пажитник. Ця рослина стимулює ріст тканин статевого органу.
 3. 3. Перуанська маку. Посилює потенцію і ерекцію.
 4. 4. Залізо, натрій, цинк. Є необхідними для пластичності тканин.
 5. 5. Будяк. Цей компонент посилює вироблення гормону тестостерону, який необхідний для якісної ерекції.
 6. 6. Горлянка. Надає стимулюючу дію на потенцію.
 7. 7. Сік моху лишайника і виноградний екстракт. Ці компоненти зміцнюють стінки кровоносних судин.

Не слід намагатися самому створювати засоби на основі цих інгредієнтів. У спеціалізованих гелях вони використовуються у мінімальній концентрації, оскільки вони здатні викликати набряки, свербіж, опіки і гострі больові відчуття.

7.2

Популярні марки

Найбільш популярним засобом є Титан-гель. Щоденне використання цього продукту протягом місяця дозволяє зробити статевий член більше на 4-5 див. Засіб підсилює ерекцію і сприяє продовження статевого акту.

Є й інші гелі подібного характеру:

 • Maxisize;
 • Penilux;
 • XXL Power life;
 • Фаллостон.

7.3

Побічні ефекти

Використання гелів, мазей і кремів для збільшення статевого члена дає в кожному випадку різний ефект. Можливі протипоказання і побічні реакції.

При тривалому застосуванні таких засобів можуть проявитися такі наслідки:

 • нудота і блювання;
 • свербіж;
 • паління;
 • зниження потенції;
 • потемніння в очах;
 • утворення виразок на голівці статевого члена;
 • почервоніння в місці нанесення.

При виникненні таких побічних ефектів слід терміново звернутися за лікарською допомогою.

Збільшити статевий член можливо. Але результат не завжди настільки відчутний, щоб піддавати себе загрозу – відсутність негативних наслідків у багатьох способів не доведено. Найбільш безпечними методами є масаж і джелкінг за умови дотримання правил їх застосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code