vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Затримка еякуляції: як швидко вирішити проблему

Затримка еякуляції, згідно з медичною статистикою, є проблемою для трьох чоловіків з 1000. Швидко усунути проблему допоможе виконання спеціальних психологічних вправ і рекомендацій. В індивідуальному порядку призначаються лікарські препарати антагоністи 5-H рецепторів серотоніну або дофамінергічної групи. Успішний результат можна отримати після проходження індивідуальних фізіотерапевтичних процедур. Не останню роль у відновленні еякуляції, на думку сексологів, грає підтримка сексуальної партнерки.

Що таке затримка еякуляції?

Затримка еякуляції має місце при уповільненому сім’явиверганні з природних причин. Цей процес сам чоловік контролювати не може, так як основним чинником є фізіологічні порушення. Труднощі з викидом насінної рідини фахівці не відносять до захворювань. Пацієнт повною мірою відчуває сексуальне збудження і досягає оргазму, хоча і з деяким запізненням.

Патологія визначається як сексуальна дисфункція. Несвідоме пригнічення рефлексу відбувається навіть при прагненні обох статевих партнерів прискорити бажаний момент.

Причини

Порушення еякуляції вважається багатофакторною проблемою, корекція якої необхідна з боку психотерапії, урології, андрології, неврології, сексології, ендокринології.

Причини порушень можуть провокувати розвиток проблеми на тривалий час, в інших випадках є періодичними. Ігнорування проблеми з викидом насіннєвої рідини практично завжди мають негативні наслідки як для якості сексуального життя, так і для загального стану здоров’я пацієнта.

Основні причини патології:

Причина Опис
Штучне утримання Деякі чоловіки для підвищення тривалості статевого акту або з боязні отримати оргазм раніше партнерки контролюють викид насіннєвої рідини. Подібна поведінка провокує патологічну затримку, впоратися з якою самостійно вже не вдасться.
Фізіологічні До них відносять захворювання інфекційного генезу – сифіліс, хламідіоз, уреаплазмоз, туберкульоз статевої системи. Не останню роль відіграють аномалії розвитку статевих органів, кісти передміхурової залози та інші збої в порушенні сечостатевої сфери.
Нейрогенні фактори Визначаються як результат збоїв ЦНС, внаслідок чого уражаються нервові стовбури і закінчення. Погіршити ситуацію може прогресування цукрового діабету, розсіяного склерозу або хвороби Паркінсона. Провокують уповільнене сім’явиверження травми спинного мозку.
Гормональні збої Збої на гормональному рівні, представлені хронічним недоліком гормонів щитовидної залози. Патологічні складності виникають і при зниженні вироблення андрогенів-чоловічих статевих гормонів внаслідок інфекційних захворювань або токсичного ураження організму.
Ятрогенні причини Ґрунтуються на збої статевої функції, в результаті операцій на кишечнику, сечовому міхурі або передміхуровій залозі. Погіршення ситуації сприяють прийом антибіотиків, антидепресантів та інших лікарських препаратів.
Аліментарні фактори Порушення еякуляції настає внаслідок зловживання алкогольними напоями, курінням або наркотичною залежністю. Відбувається ураження збудливості центрів, розташованих в поперековому відділі спинного мозку.
Психогенні порушення Різні комплекси сексуального характера, стресові ситуації, перенапруження, емоційна нестійкість викликають як тимчасові, так і постійні проблеми з сім’явипорскуванням. Сприяють формуванню труднощів і розбіжності між партнерами. Обов’язково позначаться на якості сексу поганий сон, хронічна втома.

Основні принципи лікування

Лікування патології безпосередньо залежить від провокуючих факторів. Прискорити еякуляцію допомагають лікарські препарати, фізіотерапевтичні та психологічні процедури. Вибір конкретних методів знаходиться в строгій компетенції лікаря після ретельної діагностики і вивчення анамнезу пацієнта.

Медикаментозна терапія

При порушення еякуляції, пов’язаної зі збоями в психічному стані чоловіки, першорядне значення має прийом заспокійливих ліків. Мінімальний курс становить у середньому 14 днів. Найефективнішими вважаються – Седаристон, Біосон, Донормил. Їх прийом рекомендується поєднувати з терапією антагоністами кальцію – Векта, Віафил, Вівайра. Препарати потрібно пити, враховуючи індивідуальні рекомендації з дозування і в суворій відповідності з інструкцією.

Лікування уповільненого сім’явиверження, яке обумовлено прийомом антидепресантів, ґрунтується на призначенні дофамінергічних препаратів. Антагоністи 5-H рецепторів серотоніну рекомендуються для терапії поганої еякуляції, як для постійного, так і для періодичного прийому. Лікарська терапія призначається з метою усунення основної причини захворювання.

Важливо відзначити, що епізодичні проблеми з сім’явипорскуванням найчастіше не є ознаками статевого розладу, який потребує консервативної терапії. Ускладнена еякуляція, яка є симптомом втоми, перенапруження або занадто частих сексуальних зв’язків відмінно піддається корекції шляхом перестроювання інтимних відносин. Необхідно виключити досягнення еякуляції через мастурбацію. Нерідко лікарі радять застосовувати анальну стимуляцію – масаж передміхурової залози, це позитивним чином впливає на сексуальні можливості чоловіка.

Психотерапія

До обов’язкових методів корекції патології відноситься психотерапія. Згідно з медичною статистикою 80% проблем сексуального плану криються в психологічних аспектах. Чоловіки, які сильно переживають з приводу розладу в сім’ї, неприємностей на роботі або постійно знаходяться в стані підвищеної емоційної напруженості, практично завжди страждають від труднощів в інтимному житті.

Сексологи стверджують, що використання адекватних заходів психологічної корекції та виконання спеціальних вправ для контролю еякуляції дозволяє позитивно вирішити питання за короткий період часу.

Фахівці стверджують, що для усунення проблеми велику роль має підтримка сексуальної партнерки. Для ефективного зцілення чоловік повинен відчувати готовність своєї половинки сприяти на будь-яких етапах лікування.

Фізіотерапевтичні методи

Затримка еякуляції лікується також за допомогою фізіотерапевтичних процедур, таких як:

  • електрофорез;
  • лазеропунктура;
  • гальванізація;
  • ультразвукова терапія;
  • електростимуляція. Заспокійливі процедури:
  • хвойні ванни;
  • колірне випромінювання;
  • голкорефлексотерапія;
  • електросон;
  • електроакупунктура.

Фізіотерапевтичні методи допоможуть швидко відновити чоловіче здоров’я і активізувати статеву функцію. Застосування кожної з процедур підсилює дію лікарських препаратів. Їх вибір і призначення залежать від розвитку проблеми та індивідуальних особливостей організму.

Профілактика затримки еякуляції

Одним з головних методів профілактики проблеми є встановлення довірчих відносин між партнерами. Не менш важливо звернути увагу на свій спосіб життя. З метою попередження затримки еякуляції необхідно відмовитися від шкідливих звичок.

Зловживання алкоголем або нікотином – прямий шлях до порушення сексуальної функції. Необхідно виключити надмірні фізичні і емоційні навантаження. Навіть при максимальній зайнятості потрібно приділяти 7-9 годин на повноцінний нічний сон. Не менш важливий правильний раціон харчування і посильні заняття спортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code