vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Застосування магнезії при вагітності

Під час вагітності виникають ситуації, коли жінкам потрібно певне лікування. Магнезія при вагітності є одним з найпоширеніших препаратів. До речі, вищезгадані випадки можуть залежати не тільки від здоров’я майбутньої мами, але і від стану плода та перебігу самого процесу виношування дитини. Найчастіше відбувається так, що медичні призначення направляються безпосередньо на збереження вагітності. З усіх існуючих препаратів, призначуваних майбутнім мамам, одне з ключових місць займає саме магнезія.

Применение магнезии при беременности

До речі, якщо вагітну жінку направляють у лікарню, з імовірністю в 99% можна стверджувати, що майбутній процес без використання сульфату магнію ніяк не обійдеться. Буває так: вагітної вводять магнезію протягом досить довгого часу, що тягне за собою дивну ланцюжок. Інакше кажучи, саме з цієї причини багато на підсвідомому рівні починають переживати з приводу подібного роду лікування. Розпитувати докторів, варто чи не варто проводити магнезію в момент вагітності, принаймні безглуздо, якщо вже її поставили в список, то не без причини.

Цікавитися у народних цілителів теж нераціонально, так як лікувати зобов’язані саме доктора. Можна лише пошукати належні джерела, прочитати літературу або подивитися корисну передачу, а в результаті вирішити – наважитися на цей досить серйозний крок чи ні. Хоча раціональніше буде відшукати гідного лікаря, на якого можна повністю покластися.

Чому призначають магнезію?

Представлений медикамент володіє цілим списком обумовлених характеристик, що допомагає ліквідувати чимала кількість хвороб. Також він приводить в порядок загальний стан майбутніх мам плюс оберігає від формування різних ускладнень і викиднів. Деякі властивості магнезії такі:

 • відновлює кров’яний тиск;
 • релаксує стінки судин;
 • активізує виведення рідини з організму;
 • сприятливо впливає на м’язову частину тіла.

Магнезія при вагітності призначається в тому випадку, якщо у пацієнтки еклампсія, гестоз з невропатією і судомами, помітна набряклість і пр. того Ж магній вводиться в тих випадках, коли існує його певний дефіцит в організмі вагітної, а ще при наявній загрозі ранніх пологів.

Як протікає лікування?

Варто згадати, що подібного роду широке застосування сульфату магнію здійсненно лише при його парентеральному або внутрішньом’язовому введенні. Коли порошок приймається всередину, крім пом’якшувального ефекту більше нічого не буде, тому що з кишечника магній фактично не інтегрується в кров. Кількість і концентрація магнезії, яку планують вводити майбутній мамі, буде залежати безпосередньо від стану вагітної жінки. На практиці найчастіше призначається магнезія, яка еквівалента 25%. Коли у людини 1 ступінь невропатії – 2 рази в день, а якщо 2 ступінь – 4 рази.

Важливу роль грає сам хід введення магнезії: це справді хворобливий процес. Крім цього, невірне введення цілком здатне спровокувати запалення і вимирання тканин в тому місці, де проводили ін’єкцію. До речі, перед тим як приступити до введення, магнезію зігрівають і використовують довгу голку, щоб зробити коректний укол. Медикамент вводять в організм вкрай повільно, тому як багаторічна медична практика схиляється саме до цього.

Побічні ефекти

Далі розглянемо, наскільки правдиві припущення і погляди з приводу небезпеки представленої методики при вагітності. Можна сміливо стверджувати, що існують лікарі, які виступають різко проти такого роду лікування. Вони вважають, що мінусів набагато більше, чим плюсів. Тим не менш, в основній масі випадків магнезію призначають практично кожної вагітної, яка потрапила в клініку з тієї чи іншої причини. Дивно, що вчені за весь час використання препарату так і не провели ретельних тестів, щоб поспостерігати і повністю проаналізувати реакцію впливу препарату на плід.

У багатьох країнах за замовчуванням призначають цей препарат, вважаючи, що довголітній досвід його використання постає суттєвим аргументом на його користь. Приміром, гіпертонус самої матки являє набагато більш істотну загрозу для плода, чим магнезія при вагітності. У будь-якому випадку є ризики, пов’язані з надходженням сульфату магнію в організм жінки.

Існують численні побічні ефекти:

 • відчуття припливу крові до обличчя;
 • гіпергідроз;
 • головний біль;
 • слабкість;
 • смятенность;
 • сонливість;
 • нудота;
 • мовленнєві порушення;
 • низький кров’яний тиск.

Найголовніше, майбутнім мамам варто пам’ятати важливу деталь: якщо у вас невисока артеріальний тиск, то введення магнезії ультимативно забороняється. З причини того, що тиск внаслідок вживання або введення ліків знижується, це незаперечний привід для того, щоб його скасувати. До того ж кооперувати магнезію при вагітності з прийомом медикаментів кальцію і біодобавок суворо забороняється. Слід бути вкрай обережною з дозуванням, оскільки велика кількість сульфату магнію впливає аналогічно наркотику, найчастіше з-за цього порушується робота певних ділянок головного мозку. Короткочасне використання медикаменту вважається абсолютно нешкідливим як для матері, так і для дитини – навіть на пізніх термінах. Якщо препарату багато і він часто застосовується, то це може викликати розлад дихання у плода.

Необхідно відзначити, що перед самими пологами сульфат магнію зобов’язані скасувати. Треба знати – лікування магнезією не має, а просто зобов’язана проводитися під суворим наглядом і контролем лікаря. Крім того, в перші три місяці препарат повністю протипоказаний. Вважаємо, що надана інформація допоможе уточнити і вирішити всі питання стосовно цієї методики лікування.

Стаття надана сайтом silikon-mag.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code