vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Яким чином Віагра діє на організм чоловіки

Порушення статевої функції у чоловіків призводить до збільшення у нього тривоги і появі невпевненості в собі. З метою вирішення даної проблеми пацієнти вдаються до вживання різних препаратів, що підвищують потенцію. Найвідомішим з них є Віагра. Вживання даного лікарського засобу вимагає обережності і чіткого дотримання інструкції. Тільки при правильному прийомі препарату можна домогтися тривалої ерекції без виникнення побічних ефектів.

1

Характеристика

Віагра є засобом лікування еректильної дисфункції. Діюча речовина препарату – силденафіл.

Випускається препарат у вигляді таблеток з дозуванням в:

  • 25 мг;
  • 50 мг;
  • 100 мг.

Виглядає таблетка як двояковыпуклый ромб блакитного кольору з гравіюванням у вигляді дозування.

Віагра має ряд побічних ефектів і небезпечних для життя протипоказань, з-за чого відпускається в аптеках тільки за рецептом від лікаря.

2

Дія

Принцип дії Віагри заснований на підвищенні чутливості печеристих тіл статевого члена до оксиду азоту (NO). Це хімічна сполука має пряме розслабляючу дію на гладкі м’язи стінок кавернозних тіл (миолитическое дія). В результаті відбувається їх розслаблення і швидке та безперешкодне наповнення кров’ю під час стимуляції члена.

Віагра діє опосередковано, припиняючи роботу ферменту, відповідального за розпад NO. Це призводить до підвищення концентрації речовини в крові і посилення його впливу на статеву функцію, що і стає причиною ерекції.

Прийом Віагри рекомендується здійснити приблизно за годину до передбачуваної інтимної близькості. За цей час ліки надходить у шлунок, піддається розпаду і швидко всмоктується в кров у тонкому кишечнику. Розподіл діючої речовини по всьому кровотоку забезпечує системне миолитическое дію на гладку мускулатуру судин, що призводить до незначного зниження артеріального тиску у чоловіка.

Розпад препарату відбувається в печінці. Протягом перших чотирьох годин відбувається руйнування і виведення половини циркулює в тілі людини силденафілу, що призводить до припинення його дії. Повне позбавлення організму від ліків досягається через 24 години з моменту його вживання.

3

Для кого підходить препарат

Віагра потрібна чоловікам, які страждають еректильною дисфункцією, пов’язаної з недостатньою ерекцією для підтримки статевого акту. Здоровим хлопцям з нормальною потенцією даний препарат не рекомендований, так як він не має значного лікувального ефекту, але здатний призвести до побічних реакцій.

Молодим хлопцям до 18 років ліки приймати не варто, так як причини порушення ерекції у їх віці пов’язані з анатомічними патологіями або психологічними проблемами, які не піддаються медикаментозній корекції за допомогою еректильних стимуляторів.

У літніх людей, завдяки зниженому виведення силденафілу та досягненню більш високих концентрацій, тривалість дії препарату збільшується, довго (до 5 годин) забезпечуючи здатність підтримки статевого акту. Частота небажаних ефектів не перевищує таку в осіб більш молодого віку.

4

Правила прийому

Препарат починає діяти через 30-60 хвилин після прийому. Працює Віагра протягом в середньому чотирьох годин з моменту надходження в кров. У кожному конкретному випадку дозування може розраховуватися індивідуально з урахуванням наявності захворювань і обмежень у чоловіка.

Інструкція по застосуванню наказує приймати ліки не частіше разу на добу, не перевищуючи максимально допустимої концентрації.

Правила прийому препарату при особливих станах організму:

Стан Метаболізм Тривалість ефекту
Порушення функції нирок 13% силденафілу виводиться нирками, тому існують незначні обмеження на прийом препарату особами, які страждають нирковою недостатністю Знижується до трьох годин після початку дії
Порушення функції печінки Збільшення концентрації силденафілу в крові призводить до підвищення навантаження на орган і прогресування наявного у чоловіка захворювання Знижується до 2-3 годин після початку дії
Прийом алкоголю Пити алкоголь до статевого акту дозволяється, якщо концентрація етанолу в крові не перевищує 0,08%. Це відповідає 700 мл пива, 100 мл міцних спиртних напоїв і 250 мл вина. Підвищувати дозування заборонено, так як це збільшує навантаження на серце і печінку, що може призвести до гострих станів, аж до летального результату Не змінена при дотриманні правил сумісності речовин. При збільшенні концентрації етанолу в крові тривалість ефекту знижується або ж він не настає взагалі
Прийом гіпотензивних препаратів У ході клінічних досліджень встановлено, що прийом гіпотензивних препаратів не збільшує ризик зниження артеріального тиску після прийому силденафілу до критичних цифр. Проте в цілях безпеки чоловіка вживання препарату без консультації лікаря в даному випадку не рекомендується Не змінена (може тривати до чотирьох годин)
Патологія органа зору Клінічних досліджень впливу Віагри на орган зору проведено не було. Однак зафіксовані випадки таких побічних реакцій, як порушення бачення зеленого і синього кольорів, зниження гостроти зору, які проходили через 5 годин після прийому ліків. З-за цього ліки не рекомендовано особам, страждаючим порушенням кольоросприйняття і ретинітом Не змінена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code