vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Яке лікування грибка стопи застосовується при грудному вигодовуванні?

Лікування грибка стопи при грудному вигодовуванні в деяких випадках може не проводитися. Мікоз або в простолюдді грибок – явище досить поширене. Особливу активність захворювання набуває влітку і може доставляти деякі неприємності. Грибок характеризується активною діяльність мікроорганізмів, які впливають на стан нігтя і деформують його. Незабаром, якщо не проводити ніякого лікування, то уражаються всі пальці ніг.

Какое лечение грибка стопы применяется при грудном вскармливании?

Заражені стопи можуть бути розсадниками різних шкідливих мікроорганізмів, при розмноженні яких може слабшати імунна система людини, і починаються неконтрольовані алергічні реакції. Які основні причини грибка і як правильно лікувати грибок? Відповіді на ці питання можна буде знайти далі.

Як розпізнати проблему?

Перш чим говорити про лікування мікозу і можливі негативні наслідки для годуючої матері, треба визначитися з симптоматикою. Насправді багато, пацієнтки пускають на самоплив лікування. Хоча цю проблему не можна недооцінювати: є не лікувати грибок, то він може поширитися на сусідні зони. Тому треба намагатися визначати причину якомога раніше і проводити комплексне лікування.

Першою ознакою можна вважати зміни кольору нігтя, він має нездоровий жовтувато-коричневий колір. Також потрібно взяти до уваги і те, що ніготь втрачає блиск, товщина нігтьової пластинки збільшується, і вона починає деформуватися.

Як слід лікуватися?

Період лактації – один з найбільш важливих в житті будь-матері. З материнським молоком в організм дитини надходять необхідні мікроелементи та поживні речовини. У той же час на якість молока може впливати не тільки харчування, але і препарати, які можуть використовуватися при лікуванні грибка. Медицина не стоїть на місці, з кожним роком з’являються нові препарати, які при мінімальній шкоді для здоров’я можуть вилікувати від цієї проблеми. У період годування треба звертати увагу на компонентний склад препарату та окремі приписи лікаря.

Не можна упустити і те, що поступово погіршується стан шкірних покривів стопи. З’являється неприємний свербіж, який може призводити до мозолів і тріщин. Відкриті ранки залучають патогенні мікроорганізми, і вони починають активно розмножуватися, погіршуючи при цьому всю клінічну картину.

Лікування однієї проблеми може бути пов’язано з різними патологіями, що розвиваються в план плоді або новонародженій дитині. Основна причина – протипоказання протигрибкових препаратів. Краще всього, якщо проблема не сильно турбує, відкласти лікування на період носіння і годування дитини.

Якщо грибок уразив не більше 50% шкіри, то можна обмежитися застосуванням фунгіцидних мазей, які можна придбати практично в будь-якій аптеці. Обробка уражених ділянок проводиться двічі на день (вранці і ввечері). Перед використанням засобу треба промити і продезінфікувати поверхню шкіри. Лише потім наносять крем. Перед використанням необхідно ретельно вивчити інструкцію та можливі протипоказання. Після двотижневого курсу треба проаналізувати результати і замінити її маззю з аналогічним змістом. За час лікування у стопного грибка могла розвинутися резистентність. Для того щоб шкіра оновилася, повинно пройти не менше 8-ми місяців.

Домашні методи лікування

Можна використовувати домашні методи лікування, ефективність яких була доведена ще десятки років тому. До консультації з фахівцем можна безбоязно застосовувати бікарбонат натрію, який володіє потужним антибактеріальним ефектом. Також використовують оцет, який знижує рН уражених ділянок і знижує активність мікроорганізмів розмножуються.

При лікуванні мікозу можна робити оцтові ванночки. Згідно підтвердженим дослідженнями була доведена користь у придушенні зростання грибків. Зростання починає блокуватися, і поступово кількість уражених областей знижується. Багато визнані дерматологи в період грудного вигодовування, коли коло препаратів істотно знижується, пропонують використовувати оцет. Він дозволений і не може завдати нікого шкоди. Рекомендується регулярно приймати оцтові ванночки. Сеанс має тривати не більше 20 хвилин.

Розчин для ванночки дуже простий: на 1 частина оцту припадає 2 частини води (1:2). Після процедури треба ретельно промити і просушити стопи. Хоча оцет і відносять до безпечних засобів лікування, їм не можна зловживати. Якщо шкіра роздратована, то ванночки можуть посилити поточний стан. Поступово треба зводити кількість ванночок до мінімуму, зменшуючи концентрацію оцту у воді. Підводячи підсумок, треба зазначити, що лікування грибка на стопі може мати своїми наслідками для незміцнілого дитячого організму. Але навіть у цьому разі не можна займатися самолікуванням і при визначенні перших симптомів треба звернутися до спеціаліста за консультацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code