vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як зробити екстендер своїми руками будинку

Застосування екстендера в домашніх умовах – ефективний, швидкий і простий спосіб збільшення пеніса (від 2 до 5 см в довжину, близько 2 см в об’ємі), який доступний кожному чоловікові. Дотримуючись покрокової інструкції, можна зібрати безпечний у використанні апарат з низькою вартістю складових матеріалів. Однак важливо знати і про побічні ефекти від застосування приладу і вчасно усунути причину, що розвивається недуги.

1

Принцип роботи екстендера

Екстендер – це механізм, що збільшує довгошерстий чоловічого члена шляхом механічного впливу на тканини органа. Отриманий ефект з часом не зникає і довічно зберігається. Виробництво подібних виробів поставлено на стрічку, але спорудити механізм можна і в домашніх умовах. Більшість фахівців вважають таке рішення більш правильним, адже саморобний апарат буде відповідати конфігурацій одного виразно чоловіки, а ціна домашнього екстендера буде набагато менше.

Фізіологічний принцип дії приладу полягає в тому, що тканини тіла людини відповідають на розтяг в певному місці активною проліферацією (поділом і розвитком) клітин. Результатом стає огрубіння органу за рахунок проліферації місцевих клітин та інвазії сполучнотканинних елементів, орган стає толерантнішим до механічних пошкоджень і збільшується в розмірі. Періодичне розтягування пеніса дає хороші результати щодо не тільки довжини, але і об’єму (від 2,5 до 5 см в довжину, близько 2,5 см в об’ємі).

Плюси екстендера:

  • Швидкий результат.
  • Простий спосіб використання.
  • Можливість створити індивідуальний екстендер.

2

Конструкція приладу

Конструкція апарату має кілька ключових позицій:

Частина апарату Характеристика
Медична петля

Призначена для надійної іммобілізації головки пеніса. При її виготовленні потрібно дотримуватися певні вимоги. Матеріал повинен бути гіпоалергенним. Якщо такий матеріал знайти важко, то варто перед початком процедури обмотати орган стерильним бинтом
Рухливі стрижні Даний елемент регулює величину натягу. Найчастіше використовують спиці, телескопічний наконечник антени, дріт. Їх довжина не повинна бути менше розміру ерегированного члена
Опора-кільце Дана чать прикріплюється біля основи органу. Діаметр повинен бути трохи більше обсягу члена. Оптимальний матеріал для виготовлення деталі – побутової пластик, дерево, товста гума або суперщільний картон

Існує і вакуумний екстендер. В його конструкції замінюють медичну петлю на камеру-помпу. Для забезпечення належного ефекту необхідно пристрій для витягування повітря і створення негативного тиску, найчастіше використовують гумову грушу.

Збірка вакуумного апарата більш трудомісткий процес.

3

Збірка апарату

Виріб потрібно конструювати поетапно. Перед створенням варто знайти креслення різних варіантів і подивитися як можна більше фото.

Покрокова збірка апарату:

  1. 1. Беруться дві штанги і підстава. Важливо використовувати описані раніше матеріали. «Рейки» щільно кріпляться до основи. Обидві осі можуть бути на пружинах з різьбленням, це допоможе регулювати довжину. Для складання екстендера використовують і розтягується джгут, який можна купити в аптеці.
  2. 2. Виготовляти петлю домашніми способами треба дуже уважно,так як елемент буде стикатися з ніжною шкірою головки статевого члена. Добре підійде медичний силікон. Петлю закріплюють у верхній частині «рейок».

Для домашнього виготовлення вакуумного екстендера своїми руками необхідно спорудити особливу камеру-помпу. Для цього потрібні медичні рукавички, маленький пластиковий ковпачок з отвором, груша (підійде елемент тонометра) або інший механізм для відкачування повітря, пластинка для зміцнення камери і шлюзное кільце.

До формування петлі потрібно підходити дуже уважно:

  1. 1. З медичної рукавички ножицями зрізають два пальці.
  2. 2. Перший гумовий елемент натягується на пластиковий ковпачок. Важливо, щоб виїмка була строго посередині. Так формується перша з мембран екстендера.
  3. 3. Другу обрізаної рукавички натягують на шлюзное кільце, а потім іншу частину натягують на пластиковий ковпак, таким чином приєднуючи шлюз. Тепер у камери стало дві мембрани.
  4. 4. З другої сторони ковпачка приєднують прилад для створення негативного тиску в камері, наприклад, грушу тонометра. Важливо, щоб клапан не давав тиску змінюватися без згоди власника.

Камеру, виготовлену будинку, з’єднують за допомогою пластини з двома осями (з’єднувати можна і з трубкою-тубусом) і з основою, яка надівається на лобкову частина статевого члена. На цьому виготовлення приладу завершується. Для того щоб використання екстендера не принесло шкоди організму, потрібно звернути увагу на деякі особливості використання.

4

Запобіжні заходи

Саморобний пристрій може викликати дискомфорт, утворення потертостей, в такому випадку варто перевірити надійність конструкції і правильність підібраних параметрів. Такі ознаки, як почервоніння, свербіж і печіння, найчастіше свідчать про алергічної реакції на матеріал. Слід вибирати якісний і по можливості гіпоалергенний матеріал.

Важливо пам’ятати про правила гігієни, щодня підмиватися, по можливості стерилізувати апарат, так як у спекотні періоди року на поверхні механізму можуть з’явитися бактерії, які викликають місцевий деструктивно-запальний процес.

При виявленні всіх зазначених вище симптомів слід звернутися до фахівця-уролога.

Лікар визначить причину і призначить лікування, а також підкаже, де була зроблена помилка. У профілактичних цілях лікаря варто відвідати до використання екстендера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code