vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як знайти кращий центр мамології

Одне з найважливіших обстежень під час вагітності УЗД, оскільки воно дозволяє батькам прочинити завісу таємниці – дізнатися не тільки про самопочуття плоду, але і про поле. Таку важливу справу, як УЗД, вагітна жінка може довірити тільки досвідченому фахівцеві. Майбутні батьки з нетерпінням чекають чергового УЗД плода, щоб побачити його розвиток і переконатися, що все складається благополучно з майбутнім малюком і матір’ю. Серед московських клінік непросто вибрати кращу, але сучасні інформаційні інтернет-довідники допоможуть вам у цьому.

УЗД для вагітних: вибір клініки

Дослідження плоду ультразвуком виконує гінеколог. Щоб вибрати хорошу клініку, треба розглянути перевірені варіанти. Інформаційний інтернет-ресурс Kliniki-online.ru допомагає знайти потрібний центр для проходження УЗД. У відкритому доступі тут розміщені також відгуки реальних пацієнтів, які вже пройшли УЗД в клініках Москви та поділилися враженнями від відвідування фахівців. Орієнтуючись на відгуки, розміщені в проекті Клініки-онлайн.ру, можна підібрати оптимальний центр, в якому працюють висококваліфіковані спеціалісти.

Пошук лікарів з допомогою Клініки-онлайн.ру

Сайт Kliniki-online.ru створений для зручного, легкого пошуку лікарів, діагностичних центрів, клінік. Ви можете з його допомогою швидко знайти, приміром, центр мамології. Критерієм пошуку може бути район проживання, найближча станція метрополітену, стаж роботи гінеколога, рейтинг медцентру, ціна процедури.

Якщо вам потрібно вибрати онколога в Москві, можете перейти на їх офіційний сайт, а також зателефонувати за номером вказаним на сайті, тим самим отримавши доступ до списку кращих столичних фахівців, щоб ретельніше вивчити інформацію про них. Сайт надає можливість запису на прийом в режимі онлайн. Ви можете також зателефонувати за вказаним телефонним номером, щоб оператор допоміг вам підібрати клініку і записав вас до лікаря. Також ви можете самостійно вивчати інформацію про лікарів, дізнатися про час прийому.

Як працює УЗД?

Ультразвукове випромінювання являє собою хвильовий потік звуку певної частоти від особливого приладу, який відбивається від тканин, кісток, розміщених всередині організму, і повертається назад, видаючи сигнал. Сигнал обробляється комп’ютерною технікою і передається на монітор зображення.

Сучасні прилади УЗД працюють у режимі реального часу. Всі рухи плоду миттєво відображаються на екрані, але цю специфічну картину розуміють досвідчені лікарі, які розрізняють структуру тіла плода і формування його організму.

Навіщо призначається УЗД?

Головною метою дослідження ультразвуком є:

  • необхідність підтвердження або спростування вагітності;
  • оцінювання, як почуває себе плід;
  • спостереження за ступенями розвитку;
  • отримання впевненості у відсутності патологій розвитку;
  • вивчення положення плода, визначення стану пуповини і плаценти;
  • вимірювання об’єму вод навколо майбутнього малюка;
  • оцінка стану кровотоку;
  • контроль яєчників і шийки матки.

Коли проводяться УЗД?

Скринінгові дослідження проводяться протягом всіх триместрів вагітності на предмет відсутності патологій плоду. Селективне УЗД призначається при вже наявних вади розвитку плода. Фахівці рекомендують обстежитись за допомогою ультразвуку на 10-12, 20-22, 30-32 тижні. Іноді призначаються додаткові дослідження.

Для проходження процедури вагітним потрібні тільки серветки, щоб зняти надлишки гелю, простиральце, на якій пацієнтка буде лежати під час УЗД. Більшість клінік забезпечують пацієнтів власними витратними матеріалами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code