vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як зменшити чутливість голівки статевого члена?

Проблема підвищеної чутливості головки статевого члена у чоловіків особливо актуальна. Вона пов’язана з різними сексуальними проблемами, що виникають на цьому грунті. У чоловіка з чутливою головкою статевий акт менш тривалий, що часто супроводжується почуттям незадоволеності як у нього самого, так і у партнерки. В даний час в арсеналі традиційної медицини є безліч способів зменшення чутливості головки, які доповнюються ефективними народними засобами. Раціональне використання декількох методів дозволяє відсунути процес сім’явипорскування і продовжити сексуальний контакт.

1

Опис проблеми

Гіперчутливість шкіри пеніса супроводжується передчасною еякуляцією. Її симптомом є яскраві і гострі відчуття під час статевого акту, що веде до його скорочення.

Причинами занадто високої чутливості можуть служити:

  • вроджені або придбані захворювання статевого члена (фімоз, баланопостит);
  • коротка вуздечка, що перешкоджає необхідного розкриття головки;
  • індивідуальні особливості іннервації шкіри пеніса (щільне скупчення нервових рецепторів).

2

Методи корекції

Лікування даної патології передбачає застосування зовнішніх засобів і таблетованих препаратів, покликаних зменшити чутливість голівки у чоловіків.

Одним з ефективних немедикаментозних методів є використання особливих презервативів.

Для зниження чутливості пеніса рекомендується використовувати контрацептиви з щільного латексу або застосовувати їх у два шари. Додатково прибрати гіперчутливість статевого органу за допомогою презервативів з анестетическим компонентом. На їхню внутрішню поверхню нанесено речовини, що знижують чутливість, які також застосовуються у стоматології для “заморозки” ясен. В якості таких складів можуть виступати лідокаїн, бензокаїн, новокаїн.

Марками, що випускають подібні контрацептиви, є Contex, Durex, Sico.

Дані засоби контрацепції потрібно застосовувати з обережністю, так як вони можуть викликати алергічні реакції. Перед застосуванням слід провести тест на індивідуальну переносимість.

Іншими немедикаментозними методами корекції чутливості головки є насадки на статевий член.

Вони надягають на ерегований орган і фіксують його в такому положенні. Товстий матеріал перешкоджає зайвої стимуляції нервових закінчень головки і, як наслідок, її сенситивности.

Насадку не рекомендується використовувати безперервно тривалий час, оскільки порушується кровообіг статевого члена.

2.1

Зовнішні засоби

Топическое лікування також проводиться за допомогою місцевоанестезуючих речовин. Вони випускаються у вигляді гелів, кремів, мазей, спреїв і мають схожий механізм дії. Придбати їх можна в спеціалізованих магазинах.

Дані засоби наносяться на пеніс і злегка втираються до повного висихання, дозволяючи знизити чутливість вже через пару хвилин. Види лікарських форм та їх представники вказані в таблиці:

Лікарська форма Представники Приклад засоби
Гелі та змазки Ice, Stimul, Long Play, Desire
Спрей Longinex, STUD 5000, M-16, Pelneili, Rhino, Wimax, Hercules, Ironman
Крем “Гармонія”, Sex expert, Erotist

2.2

Препарати для прийому всередину

З метою подовження часу сексу за рахунок зменшення гіперчутливості головки випускають таблетки і краплі для перорального прийому. Основною речовиною в них є дапоксетін. Він входить до складу таких препаратів:

  • Poxet.
  • Vriligy.
  • Daposum.
  • Delgra.

Прийом перерахованих вище медикаментів на постійній основі (кожен день протягом місяця) дозволяє досягти стійкої і тривалої ерекції.

2.3

Народна медицина

Деякі народні засоби мають досить високу ефективність у вирішенні даної проблеми. Особливо популярні:

  1. 1. Відвар з кори дуба. Для його приготування подрібнену кору наполягають на окропі до охолодження. Отриманий розчин застосовують у вигляді ванночок для статевого члена. Кора дуба володіє терпкою дією, що також сприяє анестезії головки. Ефект досягається при курсовому застосуванні, що становить близько двох тижнів.
  2. 2. Сік з листя м’яти. Свіжовіджатий сік наносять на шкіру голівки. Завдяки ментолу, що входить до складу, досягається охолоджуючий ефект, наслідком якого є зниження чутливості шкіри. Курс застосування становить не більше 10 днів. Потім потрібно зробити тижневу перерву і тільки потім провести повторний курс лікування.
  3. 3. Розчин йоду. Даний метод передбачає використання спиртового розчину, що продається в аптеці. Його наносять ватною паличкою у вигляді сіточки на область головки один раз на добу близько трьох тижнів. Застосовувати цей спосіб потрібно обережно, так як йод здатний викликати опік слизової оболонки.

2.4

Хірургічне втручання

Якщо ні один метод терапії в домашніх умовах не виявився ефективним, це служить показанням для звернення до лікаря і застосування хірургічних способів корекції. Невеликі операції назавжди знизять сенситивність статевого члена, сприяючи подовження статевого контакту.

Самим простим і часто застосовуваним оперативним втручанням є висічення крайньої плоті (циркумцизія) – або, як його ще називають, обрізання.

Процедура проводиться під місцевою анестезією, тому це не боляче. Больові відчуття присутні тільки при закінченні дії знеболюючого уколу.

Схожою є маніпуляцією розсічення вуздечки крайньої плоті, результатом якої виступає повне розкриття головки статевого члена. Це сприяє зменшенню її сенситивности.

Серед інших способів менш відомі ін’єкції спеціальних препаратів у печеристі тіла, нейротомия (розсічення нервових стовбурів). Все перелічені методи мають виконуватися тільки фахівцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code