vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як зловживання наркотиками та алкоголем впливає на чоловіків

Чоловіки стикаються з особливими проблемами, коли йдеться про зловживання психоактивними речовинами. Чоловіки частіше, ніж жінки, зловживають наркотиками та алкоголем з кількох причин, багато з яких походять із культурних норм чи стереотипів. Всі ці фактори сприяють негативному впливу вживання психоактивних речовин на фізичне та психічне здоров’я сильної статі.

зловживання алкоголем

З юних років чоловіки стикаються з необхідністю придушувати або ігнорувати свої емоції, і їм часто кажуть «бути мужніми», коли вони борються зі своїм психічним здоров’ям. Це змушує багатьох звертатися до наркотиків та алкоголю, щоб впоратися із ситуацією. Це, своєю чергою, призводить до важкої фізичної залежності.

Чоловіки схильні до більш високого ризику багатьох захворювань, пов’язаних із вживанням наркотиків та алкоголю. Це може не лише ускладнити лікування залежності та виведення із запою у Хмельницькому, а й ускладнити її виявлення.

Вживання психоактивних речовин

Однією з основних відмінностей у тому, як зловживання наркотиками та алкоголем впливає на чоловіків, є безпліддя, спричинене вживанням психоактивних речовин. Алкоголь та наркотики впливають на сексуальну активність, здоров’я та фертильність. Також до цього переліку входять:

  • Антидепресанти. Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну є найбільш поширеними препаратами, що призначаються при депресії та тривозі. Однак вони викликають сексуальну дисфункцію, зокрема відсутність збудження чи нездатність до статевого акту.

  • Опіоїди. Тривале вживання опіоїдів призводить до зниження вироблення тестостерону в організмі, що знижує як якість, так і кількість сперми. Нарколог у Хмельницькому докладно проконсультує вас про те, що тяжкість та наслідки залежать від того, наскільки прогресувало ваше вживання психоактивних речовин.

  • Анаболічні стероїди. Багато спортсменів і бодібілдерів використовують ці препарати для підвищення своєї працездатності, проте їх вплив на організм може бути згубним.

  • Метамфетамін. Вживання метамфетаміну підвищує кров’яний тиск та частоту дихання. Наркотична речовина знижує рухливість сперматозоїдів, що може негативно вплинути на ймовірність вагітності.

Соціальний тиск, через які багато чоловіків звертаються до наркотиків чи алкоголю, є надзвичайно руйнівними. На щастя, останніми роками ця стигма була знята, і чоловікам стало легше отримувати необхідну їм допомогу, не побоюючись, що їх затаврують як «слабких» або «негідних чоловіків»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code