vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Які вибрати пози для зачаття дитини

Нерідко у молодих пар виникає питання – чи має сенс вибирати спеціальні пози для зачаття? У поєднанні з іншими сприятливими факторами певні пози можуть бути не зайвими. Тут грає роль безліч різних чинників, в тому числі і кількість статевих актів за окремо взятий період. Період зачаття, стан здоров’я партнерів на його момент, і навіть їх емоційний настрій грають рішучу роль у цьому питанні. Які поради можна дати молодій парі при плануванні вагітності? Ці рекомендації будуть особливо цінними для майбутньої мами. В тому числі буде не зайвим знання про найбільш сприятливих пози для зачаття малюка.

Какие выбрать позы для зачатия ребенка

Загальні рекомендації

Перш чим приступати до освоєння спеціальних поз, бажано пройти медичне обстеження, особливо якщо до цього є передумови. В першу чергу, приводом для візиту до лікаря може бути тривала неможливість завагітніти, незважаючи на регулярну половою життя з партнером. Перед вагітністю фахівці рекомендують пройти обстеження на стан здоров’я, пропити курс різних вітамінів. Буде не зайвим прочитання необхідних матеріалів та придбання абонемента в спортзал.

Вести здоровий спосіб життя вкрай важливо. Але варто враховувати, що стосовно фізичних навантажень необхідно дотримувати міру. Надмірні навантаження можуть спричинити за собою відсутність овуляції. Найбільш сприятливі дні для зачаття пов’язані з овуляцією.

При щоденних часових навантаженнях в спортзалі можуть виникнути порушення в менструальному циклі.

У цьому разі необхідно знизити навантаження до півгодинної аеробіки, не більше. Правильно підібрана дієта також сприятиме якнайшвидшій вагітності у жінки.

Відсутність шкідливих звичок – запорука успіху. Пристрасть до алкоголю і нікотину згубно позначається на здоров’я обох партнерів. Що, природно, відбивається на відтворної функції. Особливо на це повинні звертати увагу жінки, так як їх організм більш чутливий до подібних впливів.

Режим статевого життя


Незважаючи на те що рекомендується вести регулярні статеві стосунки, не варто дуже старатися – це може позначитися на якості сперми. Справа в тому, що при надто частому сім’явиверганні сперматозоїди втрачають свою активність, їх відсоток вмісту також падає. Тому займатися сексом бажано не частіше, чим через день.

Кращі результати виходять днів за п’ять до овуляції або на перший день з її початку. Як з’ясували, сперматозоїди найбільш активні в перші 17 годин після викиду. Саме в цей часовий проміжок шанси повноцінного зачаття найбільш високі.

Пози для зачаття дитини

Тут необхідно дотримуватися дуже важливого правила – при будь-якій позі обидва партнера, особливо жінка, повинні відчувати себе комфортно. Не варто практикувати позу, яка дратує або бентежить партнерку. Якщо жінка відчуває стрес під час статевого акту або ж він не приносить їй достатнього задоволення, це обов’язково негативно позначиться на можливості вдалого зачаття. До того ж не можна сприймати секс як засіб для необхідної вагітності, потрібно робити це легко і невимушено, тільки тоді буде ефект. Не варто зациклюватися на одержання обов’язкового результату. Це закріпачує, перетворює секс в обов’язок, і організм вкрай негативно висловлюється на подібний настрій.

Отже, які ж пози для зачаття дитини варто вибрати?

Основний принцип, яким необхідно керуватися – чоловіча сперма не повинна витікати назад після закінчення статевого акту. Необхідно забезпечити найбільш тісний контакт, щоб чоловічий член проникав як можна глибше, і сперматозоїди відразу потрапляли на місце призначення.

Ось кілька найбільш ефективних поз:

  1. “Місіонерська” – жінка знизу, чоловік зверху. Вважається самою природною і максимально результативною позою. Незважаючи на дещо зневажливе ставлення до цій позі, вона сама підходяща для успішного запліднення. При ній сперма без зволікання потрапляє в шийку матки, причому в найбільшій кількості.
  2. “На боці” – жінка лягає боком, чоловік ззаду.
  3. “Догі-стайл” – колінно-ліктьова поза, чоловік знаходиться позаду жінки. Особливо підходить, якщо у жінки так звана сідлоподібна матка, що в деяких випадках перешкоджає результативному зачаття при інших позах.

При виборі позицій необхідно враховувати індивідуальні особливості жіночої фізіології. Якщо в будові матки є своєрідний загин, то рекомендується вищеописана колінно-ліктьова позиція, вільний доступ сперми забезпечується за рахунок піднесеного розташування чоловіки. Якщо шийка матки знаходиться вище або нижче рівня самої матки, то для жінки бажана поза на спині – “місіонерська”. При запальному процесі в яєчниках матка може бути кілька розгорнута в бік. У цьому випадку фахівці рекомендують жінці проводити акт, лежачи на боці. Лягає слід на той бік, куди повернута матка.

У разі, якщо матка порівняно невелика, під час контакту необхідно підкласти жінці під сідниці подушку, а притиснути коліна до грудей, ноги злегка підняти. Так буде забезпечений максимальний доступ до матки.

Що робити для зачаття хлопчика?

Яким рекомендацій слід дотримуватися, якщо пара бажає саме хлопчика. Це питання хвилює багатьох споконвіку. Методик зараз достатньо, у тому числі і технологія проведення безпосередньо статевого акту з метою зачати саме хлопчика.

У цьому випадку важливі навіть не певні пози, а якість акта. Тому необхідно приділити увагу самому першому соитию. При ньому в спермі є найбільша кількість сперматозоїдів, і активність у них зашкалює. Потім, в наступні рази, вона помітно падає, і шанси зачати дитину кілька знижуються.

http://www.youtube.com/watch?v=PdWeWfLloTI

Чоловікові слід сісти на стілець, жінка сідає зверху обличчям до нього. З одного боку, це суперечить правилам успішного зачаття, сперма згодом стікає вниз. Але з урахуванням, що “чоловічі” сперматозоїди більш сильні, чим ті, з яких з’являються дівчата, такі “спартанські” умови, відсівають слабких бійців, переважно з жіночої хромосомою.

Увагу до деяких рекомендацій теж, можливо, допоможе зачати саме хлопчика. По-перше, сполучення не повинно відбуватися в гарячій середовищі, так як чоловічі сперматозоїди гинуть швидше при підвищеній температурі. По-друге, жінка повинна отримувати оргазм одночасно з чоловіком. Справа в тому, що під час цього виділяється особлива речовина, що стимулює сперматозоїди з чоловічим знаком. Після контакту жінка не повинна відразу вставати, треба трохи полежати.

Отже, можна підбити підсумки. Щоб підвищити ймовірність зачаття дитини необхідно:

  1. Не проводити статевий акт у воді, тим більше, гарячої і при високій температурі, наприклад, в сауні.
  2. Настійно не рекомендується вживати алкоголь перед сексом. По-перше, це вкрай негативно позначається на самому зачатті, тому що активність сперматозоїдів різко падає. По-друге, це може викликати порушення розвитку ембріона, що призведе до відхилень здоров’я в його майбутнього життя.
  3. Не потрібно відразу після сексу вставати і змивати залишки чоловічої сперми, краще трохи полежати і розслабитися.
  4. Під час статевого акту, рекомендується підкладати під сідниці подушку, це забезпечить сперматозоїдів кращий доступ до яйцеклітини.

http://www.youtube.com/watch?v=CUKYgjB5-HQ

Головне, не надавати задачі архіважливість. Якщо ідея про зачаття буде занадто нав’язливою, це може дати буквально зворотний ефект. Під час сексу треба думати не про майбутню дитину, а отримувати задоволення. В іншому випадку надмірне бажання неодмінно завагітніти в найкоротший термін буде постійно тримати жінку в напрузі, що навпаки негативно позначиться на її здоров’ї, зокрема, на репродуктивній функції. Дуже важливо, щоб жінка дійсно любила того чоловіка, від якого збирається мати дитину. Саме тому, що хоче, а не тому, що треба. Цьому є наукове пояснення. При отримання найвищої насолоди рясно виділяється певна речовина, що сприяє плідній результату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code