vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Які вітаміни є в зеленому луці

Не всі з нас знають, яких вітамінів у зеленому луку найбільше і чим вони корисні, хоча ми всі чули від наших бабусь і мам, що саме цей продукт виявляється одним з найбільш корисних для здоров’я. Відомо кожному школяру і навіть дітям молодшого віку, що, вживаючи цей овоч кожен день, можна забути про лікарів і уникнути простудних захворювань в холодний період року, коли вітаміни так потрібні нашому організму.

Какие витамины есть в зеленом луке

У чому його особливість і чим так корисний зелений лук?

Яким би не був на смак цей продукт, без нього дуже складно представити свій раціон тим людям, які стежать за здоров’ям. Особливо це стосується весняно-літнього сезону, коли навіть на невеликій дачній ділянці можна виростити свій власний урожай корисної зелені. Крім користі, зелений лук зробить Вашу їжу різноманітніше і внесе в неї нові відчуття.

Яких вітамінів у зеленому луку найбільше?

До благотворним елементів можна віднести такі складові:

Вітамін А (бета-каротин).

Важко оцінити всю силу і міць цього мікроелементи при впливі на організм людини. Вітамін А суттєво впливає на правильне формування і зміцнення очного нерва та системи ока в цілому. Потрапляючи в організм разом з пір’ям зеленого лука, стимулює вироблення колагену, який відповідає за м’якість шкіри і стійкість структури волосся. Сприяє організованій роботі імунної системи за рахунок впливу на стабільну роботу слизових оболонок. Засвоюється разом з жирами. Ну і не варто забувати про те, що вітамін А є саме тією складовою частиною, якою здебільшого представлена морква, адже це і є той самий вітамін росту. Таким чином, якщо ви хочете, щоб Ваші діти або онуки росли здоровими і великими, годуйте їх не тільки морквою, але і зеленою цибулею.

Вітамін В1 (тіамін).

Відновлює захисні сили організму і сприяє врівноваженню емоційного фону. Підвищує стресостійкість, збільшує мозкову активність. Є хорошим профілактичним засобом при невритах, поліневритах, периферичних паралічах, а також інших психічних захворюваннях. Найбільша кількість корисних речовини міститься в зелених пір’я цибулі.

Вітамін В2 (рибофлавін).

Є ключовим елементом у процесі утворення еритроцитів і антитіл, закладаючи основу в безперебійну роботу імунної системи людини. Надає позитивний вплив на структуру очі, що підсилює дія вітаміну А.

Вітамін В3 (вітамін РР, ніацин, нікотинова кислота).

Поряд з аскорбіновою кислотою надає потужний вплив на опірність організму до вірусних та простудних захворювань. Сприяє розщепленню холестерину і знижує ризик виникнення таких серйозних захворювань, як інсульт та інфаркт.

Вітамін С.

Це той самий вітамін, який обов’язково викличе певний перекіс міміки у тих, хто не переносить всього кислого. Адже, як багатьом відомо, вітамін С в більшості своїй представлений в лимонах та інших цитрусових. Але тепер є вихід, як отримувати необхідну дозу цього вітаміну, не окислившись зайвий раз. Представлений вітамін зменшує ризик серцево-судинних захворювань, може також запобігти високий кров’яний тиск, що, в свою чергу, знизить ризик серцевих захворювань. Дослідження показали, що сполуки сірки у поєднанні з вітаміном с, присутні в зеленому луці, можуть допомогти у зниженні рівня цукру в крові. Більш того, такий цибуля діє в якості потужного природного засобу для запобігання діареї та інших ускладнень шлунка. На додаток до цього, він покращує апетит.

В9 (фолієва кислота).

Такий вітамін необхідний для синтезу білка в нашому організмі, стимулює зростання всіх клітин в організмі. Більш того, регулює діяльність нервової системи і має важливе значення для здорового розвитку мозку.

Вітамін Е (токоферол).

Цей елемент можна назвати основою чоловічого здоров’я. Потрапляє в організм тільки ззовні – організм не здатний його виробляти. Служить основою профілактики таких серйозних захворювань, як рак передміхурової залози і сечового міхура. Допомагає при виявленій дистрофії м’язової тканини. Сприяє здоровій виробленню природного тестостерону. Вітамін Е важливий при плануванні майбутньої вагітності.

Все це означає, що зелений лук буде відмінним товаришем для будь-якого поважаючого себе чоловіка. Укупі можна сміливо стверджувати, що рідко в якому овоче можна зустріти такий ударний набір вітамінів. Їх спільна дія надає вкрай сприятливе дію на тривале і надійне функціонування усіх систем організму людини. Тому, коли ми чуємо пропозицію від наших близьких пригоститися зеленою цибулею, не варто вернути ніс – організм потім скаже вам по-справжньому велике спасибі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code