vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Які свічки від молочниці можна використовувати під час вагітності

Свічки від молочниці під час вагітності можуть призначатись багатьма лікарями. Вся справа в тому, що свічки – найзручніша форма проведення місцевого лікування і терапії, особливо в ході лікування кандидозу. Чим обумовлена така ефективність? Які препарати можна виділити? Які можна застосувати при лікуванні молочниці у вагітних? Відповіді на ці й не тільки питання можна буде знайти нижче.

Які свічки від молочниці можна використовувати під час вагітності

Коротка інформація

Ефективність цих засобів при молочниці обумовлена тим, що відбувається глибоке проникнення протигрибкової речовини. Надалі запалення зменшується, основна симптоматика поступово знижується.

Сучасна медицина не стоїть на місці, і кожен рік з’являються нові препарати для боротьби з молочницею. Різні ліки можуть істотно прискорити процес лікування.

У будь-якому випадку треба пам’ятати, що лікування повинно ґрунтуватися на приписах лікаря. Свічки можуть призначатися як на початковій стадії хвороби, так і при хронічній формі.

Які свічки вибрати? Важко дати однозначну відповідь на це питання. Все буде залежати від клінічної картини і переносимості окремих компонентів препарату. Призначають тільки ті препарати, які надають найбільший вплив на грибок. За результатами аналізу визначається стійкість грибка до окремих протигрибкових препаратів. Для цього у пацієнтки береться спеціальний посів, на підставі якого визначається резистентність.

При виявленні хронічної форми лікування може бути неефективним, з причини того, що грибок стає несприйнятливим до окремих компонентів препарату.

Самостійне лікування в період вагітності може тільки погіршити стан і порушити мікрофлору слизової. Пацієнтки в цей період починають практикувати спринцювання, чого робити категорично не рекомендується. Тільки спеціаліст на основі клінічної картини може зробити подальше призначення. При зникненні основної симптоматики не можна говорити про повне одужання. Комплексні висновки про лікування можна робити через три місяці після припинення основної терапії.

Правила використання

У період вагітності лікарі радять звернути увагу на лікування обох партнерів. Оскільки в подальшому може відбутися повторне зараження. Якщо постійний партнер не лікується, то у жінки може виникнути “ефект пінг-понгу”. В цьому випадку інфекція заново вражає слизову.

Свічки треба вводити в слизову піхви в нічний час. Робиться це для того, щоб відбувалося швидке всмоктування препарату. Якщо у пацієнтки було діагностовано це захворювання, треба зрозуміти можливу причину виникнення. В цьому випадку вдасться вберегти здоров’я плода. Якщо не мінімізувати можливу загрозу, то зараження може відбуватись неодноразово. Досить часто кандидоз сигналізує про наявність інших інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Курс лікування буде встановлений у відповідності з симптоматикою. В одних випадках разове використання препарату може усунути проблему, а в інших – знадобиться тривалий період лікування. Окремі види свічок не можна використовувати в період менструального циклу. Кількість свічок повинна регулюватись у відповідності зі станом.

У період лікування лікарі не рекомендують використовувати обтягуючу або синтетичну білизну. До вибору нижньої білизни, особливо в період вагітності, треба підійти особливо ретельно.

Основні засоби

Треба виділити 3 препарати, які давно зарекомендували себе при лікуванні таких проблем: Пімафуцин, Бетадин, Поліжінакс.

Пімафуцин – найбільш популярний засіб при лікуванні молочниці. Він дозволяє активно руйнувати і пригнічувати дію грибкових утворень, не завдаючи при цьому ніякої шкоди здоров’ю жінки і плоду.

Фахівці досить часто призначають препарати з клотримазолом, хоча він може бути протипоказаний у першому триместрі вагітності.

Бетадин свічки, які активно борються з грибковими утвореннями, має сильний антисептичний ефект.

Його можна використовувати не тільки для профілактики, але і для активного лікування представленої проблеми. Це засіб відрізняється там, що він не несе небезпеки здоров’ю матері і плода.

Поліжінакс – потужний антибіотик, в основі якого лежать неоміцин і ністатин. Цей препарат є комбінованим, і його можна використовувати навіть на початкових термінах вагітності.

Лікування може коригуватися в залежності від поточного стану пацієнтки. Вибір препарату і оптимального курсу лікування повинен здійснюватись тільки лікарем.

Вчасно встановлений діагноз – запорука швидкого одужання. Ні в якому разі не треба займатися самолікуванням, оскільки можна посилити не тільки своє здоров’я, але і здоров’я майбутньої дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code