vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як можна вилікувати алергію назавжди?

Як вилікувати алергію назавжди? Це питання задає собі кожен, хто страждає проявами алергічних реакцій різного ступеня.

Как можно вылечить аллергию навсегда?

Алергія – це реакція організму на рівень життя, погану навколишню екологію, неякісне харчування. В останнє десятиліття число страждаючих цим захворюванням стрімко зросла. На цей процес впливають не тільки зовнішні фактори, але і генетична схильність. На жаль, кожна п’ята дитина є алергіком. Вчені багатьох країн займаються вивченням цієї проблеми і намагаються знайти ефективні засоби для безповоротного лікування симптомів.

Причини і симптоми алергії

Алергічні захворювання поширюються з великою швидкістю серед населення, і не останню роль в цьому грають самі алергени. Останнім часом їх кількість настільки збільшилася, що виключити їх із повсякденного життя практично неможливо.

На виникнення алергічних реакцій може вплинути ряд причин:

  • продукти харчування;
  • лікарські препарати;
  • пилок і пух рослин;
  • шерсть тварин;
  • домашній пил;
  • косметика;
  • миючі засоби.

Основні симптоми, які проявляються протягом захворювання, в цілому у всіх однакові. Вони проявляються закладеністю носа, кашлем, чханням, виділеннями з носової порожнини. У деяких випадках можуть бути висипання на тілі, сильний свербіж. Якщо не займатися лікуванням, то хвороба може дати важкі ускладнення. Найнебезпечнішим вважається анафілактичний шок, який може призвести до летального результату.

Способи позбавлення від алергічної реакції

Питання про виникнення алергії турбує багатьох. Чи можна вилікувати алергію назавжди? Тим, хто серйозно налаштувався на боротьбу з алергією, варто набратися терпіння і докласти чимало зусиль для досягнення мети, так як шанси є.

Для того щоб позбутися від алергії, потрібно встановити причину її появи. Впоратися з цим допоможе алерголог, який призначить аналізи, проведе тести і визначить алерген, що викликає неадекватну реакцію організму. В домашніх умовах визначити алерген можна методом ретельного спостереження за реакцією організму після поетапного виключення з раціону інгредієнтів, що викликають підозру.

Великий асортимент препаратів, який активно рекламується в газетах і на телебаченні, не здатний усунути причину появи алергічної реакції. Він тільки бореться з її симптомами.

Так як позбутися від алергії назавжди? Єдиного способу позбавлення від алергії в будь-якому її прояві не існує. Але є безліч методів, які в сукупності можуть допомогти. Головне тут – велика сила волі, так як в більшості випадків доведеться змінити свої звички, але і пристрасті.

Існує декілька методів боротьби з алергією.

Метод специфічної імунотерапії набагато ефективніше, чим прийом антигістамінних препаратів, так як дозволяє якщо не назавжди, то на тривалий час позбутися від хвороби. Він полягає в тому, що алергіку в маленьких дозах регулярно вводиться певний вид алергену з подальшим поступовим збільшенням кількості препарату. Суть методу полягає в стимуляції імунної системи, що з часом призводить до її стійкості.

Протягом довгих досліджень вчені прийшли до висновку, що часте виникнення алергічних реакцій безпосередньо пов’язане з корисною мікрофлорою кишечнику. Багато хто не розуміють, як можуть корисні бактерії допомогти запобігти розвитку захворювань.

Що являє собою корисна мікрофлора кишечника? Завдяки величезній кількості мікроорганізмів вона здатна виробляти з потрапляє в шлунок їжі вітаміни, амінокислоти, ферменти, гормони, тим самим підвищуючи імунітет. У її функції входить нейтралізація шкідливих і патогенних мікроорганізмів.

Коли мікрофлора шлунка знаходиться в здоровому стані, їй не складає труднощів виконувати свої обов’язки і ефективно боротися з атакуючими шкідливими бактеріями. Але якщо з якихось причин життєдіяльність корисної мікрофлори шлунка порушується, то в неї відразу ж вклинюються патогенні бактерії. Вони можуть не тільки швидко розмножуватися, але й уражати слизову, порушувати її бар’єрну функцію. В результаті мікрофлора наскільки слабшає, що може безперешкодно пропустити шкідливі алергени в організм. Самі патогенні мікроби починають активно виробляти речовини, що викликають алергічні реакції.

Для того, щоб імунна система завжди була в нормі, необхідно дотримуватися правильне харчування. У раціон обов’язково включаються продукти, що мають велику кількість клітковини і харчових волокон. До них відносяться цільнозернові каші, свіжі овочі і фрукти, хліб з висівок і кисломолочні продукти. Рекомендується уникати переїдання. Необхідно пити багато води, раз на тиждень влаштовувати розвантажувальні дні.

Регулярна турбота про кишечнику і правильне харчування не тільки налагодять роботу мікрофлори, але і допоможуть назавжди забути про алергічних реакціях.

Імуномодулятори допомагають відновитися імунної системи, яка, в свою чергу, бореться з проникли молекулами алергенів. У багатьох випадках цей метод дає позитивні результати і хвороба відступає.

Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Всі моделюючі препарати повинен призначати лікар після ретельного обстеження.

Плазмаферез – ще один метод, який може позбавити хворого від алергії назавжди. Процедуру очищення крові треба проводити тільки в клініці з хорошою репутацією і під наглядом досвідчених фахівців. Не варто до перерахованим вище умовам ставитися несерйозно, так як при проведенні переливання можна отримати зараження крові.

Потрібно провести очищення організму від гельмінтів, так як вони в більшості випадків стають причиною важковиліковних алергічних проявів, виділяючи в організм продукти своєї життєдіяльності і тим самим отруюючи його. Призначити ефективне засіб може лікуючий лікар.

Застосовуючи всі перераховані вище методи, не варто забувати, що життя без алергії – це постійна робота над своїм організмом.

Поради та рекомендації

Позитивного результату можна досягти, якщо крім призначених процедур виконувати й інші умови.

При алергічної реакції на пил необхідно щодня робити регулярне вологе прибирання, зменшити в будинку кількість речей, скапливающих пил, постійно виносити на свіже повітря ковдри, подушки, матрац для провітрювання. Непогано придбати пароочисник.

Якщо у вас алергія на шерсть тварин, кімнатні квіти, слід постаратися видалити алерген із повсякденного життя.

При алергії на їжу не можна вживати заборонені продукти, що викликають ознаки захворювання.

Варто виключити з раціону газовані напої, шоколад, цитрусові, кава, молочні продукти. Це допоможе у майбутньому запобігти розвитку нових алергічних реакцій.

Якщо у вас алергія на косметику, потрібно відмовитися від неякісної продукції і віддати перевагу гіпоалергенним засобів по догляду за тілом та обличчям.

Але для цього буде потрібно міцний характер, який не дозволить відступити від поставленої мети. Тим, кому алергічна реакція передалась у спадок, зневірятися не варто. Проведення профілактичних заходів допоможе зменшити кількість спалахів хвороби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code