vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як діє Віагра на чоловіків

Как действует Виагра на мужчин

Як діє Віагра на чоловіків

З віком, кожен чоловік відчуває на собі відчуття наближення старості, з’являються перші зморшки, випадає волосся, і знижується статева активність, що в свою чергу призводить до порушень дітородної функції. Чоловік починає невпевнено себе почувати в ліжку, сил вже немає, і бажання теж. З цією недугою можна впоратися, і продовжити свою чоловічу силу. Майже в кожній аптеці країни є препарат «Віагра»

Віагра це ефективний інгібітор циклічного типу, її скорочену назву в медицині (інгібітор ФДЕ 5). Речовина застосовують при статевих дисфункціях, порушення ерекції, зниження статевої активності, або повністю її відсутності. При частому вживанні даного препарату відбувається підвищення рівня ЦГМФ, що допомагає настання ерекції.

Зміст статті

 • 1 Показання до застосування
 • 2 Протипоказання і побічні ефекти
 • 3 Дозування
 • 4 Психологічна впевненість у собі
 • 5 Дію Віагри на здорового чоловіка
 • 6 Ефект
 • 7 Існує «жіноча Віагра»?
 • 8 Відповіді на типові питання:
 • 9 Цікаві факти
 • 10 Як зробити Віагру в домашніх умовах?
 • 11 З листя кропиви

Показання до застосування

 1. Часткова або повна втрата еректильної дисфункції
 2. Порушення ерекції
 3. Психологічні фактори

Протипоказання і побічні ефекти

 1. Лейкоз
 2. Порушення в роботі ендокринної системи
 3. Анемія (недокрів’я)
 4. Раніше перенесений інсульт та інфаркт
 5. Серцева недостатність
 6. З боку сечостатевої системи: гематоспермия, ніктурія (часті нічні сечовипускання, нетримання сечі)
 7. З боку органа слуху: погіршення слуху
 8. З боку кістково-м’язової системи: артрит і артроз
 9. Ларингіт, риніт, безсоння
 10. Почуття сильно тепла навколо обличчя, різке підвищення температури тіла, загальна слабкість всього організму
 11. Цистит, уретрит

Принцип дії Віагри на чоловіків: препарат підсилює приплив крові до пеніса, під час близькості, адже справжня причина захворювання полягає в поганому кровообігу, що призводить до порушення ерекції. Під час вживання Віагри статевий орган досягає свого максимально можливого розміру, що призводить до збільшення інтимної близькості в кілька разів. Доведено, що препарат активний до 4 годин і більше. У ліки немає залежності, і воно не викликає безконтрольної ерекції, а здатний збільшувати її безпосередньо під час знаходження в статевому контакті. Всі речовини, що входять в даний препарат, клінічно випробувані, і при відсутності протипоказань не шкодять організму людини.

Дозування

Для отримання такого потрібного ефекту, необхідно знати, що дозування може становити до 100 мг, а потім в процесі лікування повинна поступово знижуватися до 25 мг. Приймають даний препарат 1 раз на добу. Для чоловіків віком понад 65 років, які вже раніше переносили інфаркт та інсульт, рекомендована лікарями, дозування, яку він може взяти становить 25 мг.

Найбільш часто задається питання у чоловіків, тривалість даного препарату? Віагра відмінне ліки як для, спонтанного сексу, так і для запланованого. Після вживання діючі речовини починають працювати через 15-60 хвилин після прийому таблеток, у деяких чоловіків буває раніше, а в інших-трохи пізніше. Ці чинники залежать від індивідуальних анатомічних особливостей та віку чоловіки. Таким чином, можна заздалегідь спланувати час свого статевого контакту, для планування вдалого сексу. При тривалому використанні не можна зловживати Віагрою, так, як вона може, навпаки знизити ваше сексуальний потяг, всьому має бути певна міра!

Дуже часто, молоді хлопці у віці від 18 років, застосовують ці таблетки, щоб відчувати себе ще впевненіше перед партнером, потрібно знати, що на молодий організм, цей препарат діє згубно, і тягне за собою масу збоїв в роботі статевої системи. Також вона може викликати психологічну залежність, що надалі може викликати повне небажання вступати в інтимний зв’язок без «диво-таблеток» Якщо жінка теж зацікавлена в таблетках, то потрібно розуміти, що фармакологічно дані речовини ніяк не впливають на жіночий організм.

Психологічна впевненість у собі

Віагра при потенції дає чоловікові упевненість, що статевий акт пройде так, як хоче він, без всяких «казусів». Слід знати, що явним плюсом таблеток є своєчасний результат. У випадки з Віагрою все працює в 9 випадках з 10. Є безліч бажаючих, які просто хочуть урізноманітнити своє інтимне життя. Також є ще категорія чоловіків, психологічно не можуть випробувати всі відчуття і ерекцію з малознайомою жінкою. У цьому випадку проблема в голові, але і її можна вирішити з допомогою Віагри, і справити хороше враження на свою партнерку.

Дія Віагри на здорового чоловіка

Цей препарат матиме лише позитивний ефект, Він допоможе поліпшити якість статевого акту, і зробить його набагато довший, але це зовсім не означає, що ерекція може наступити в будь-який час. Також сприяє збільшенню статевого члена у чоловіків. Ще один вагомий плюс в процесі сексуального збудження цього лікарського засобу, є збільшення приємних відчуттів при сексі. Зараз існує багато відео, в яких розповідається про позитивний ефект Віагри.

Ефект

За даними дослідження англійських учених, понад 87% чоловіків, які взяли участь в експерименті, відзначили тільки позитивні відчуття від прийому Віагри. У медицині існує 4 стадії визначення ефекту від даного препарату, а саме:

 1. Збільшення статевого органу у своєму анатомічному розмірі, і його почервоніння.
 2. Відчувається різка його твердість, і підняття вгору.
 3. Відчуття твердості пеніса, але з часом його не повною мірою.
 4. Поява ерекції у чоловіка, і бажання вступити в статеву близькість з жінкою.

Існує «жіноча Віагра»?

Поки що немає незважаючи на те, що в останні 20 років жінки почала різко скаржитися на проблеми в сексуальному житті. Діюча речовина препарату може допомагати тільки при легеневій гіпертензії, але ніяк при статевих невдачах!

Жіноча сексуальність і їх оргазм – це складна система, яка поки ще маловивчена, вона залежить від гормонального фону жіночого організму, і від внутрішнього психологічного настрою. Тому ліки, які могли б перетворити жінку в гарячу левицю, поки, на жаль немає.

Відповіді на часті питання:

 • Які побічні ефекти після прийому прострочених таблеток?

У більшості випадків це сильна інтоксикація, яка призводить до сильної блювоти і диспепсії,

 • Наскільки ефективно?

Віагра покращує якість ерекції на 76%

Цікаві факти

Нещодавно італійські вчені задалися питанням, як же діє Віагра на чоловіків, і виявили, що вона не тільки стимулює сексуальний потяг у чоловіків, а і сприяє лікуванню раку. Вона зменшує кількість ракових пухлин, а в окремих випадках припиняє їх зростання. При комбінованому прийомі Віагри з деякими препаратами надає сприятливу дію на хворого. Вчені стверджують, що препарат підсилює дію диксорбуцина, і зменшує дії побічних ефектів.

Віагра може значно поліпшувати спортивні результати. Вона розріджує кров, посилює роботу всіх груп м’язів, благотворно впливає на кровообіг. Всесвітнє антидопінгове агентство вже в майбутньому планує віднести цей препарат до допінгу, і заборонити його вживання спортсменам.

У певних дозах лікує серцеву недостатність, розширює кровоносні судини, знижує їх опір, і допомагає перекачувати кров по судинах.

Науково доведено, що препарат покращує пам’ять, благотворно впливає на роботу кори головного мозку, і в комбінації з іншими ліками, здатний лікувати хвороба Альцгеймера».

Ще з часів Київської Русі, чоловіки почали стикатися з проблемою статевого характеру, в той час, медицина ще не мала таблетками, і іншого роду ліками, але наші предки вже тоді знали, як можна побороти цю недугу. Своєрідним аналогом Віагри тоді була Бобровий струмінь, її готували знахарі, всі ліки тоді були в більшій мірі тваринного походження. Її готували таким чином, висушували, товкли за допомогою каменів, подрібнювали до стану маленьких зерен, змішували з водою, і пили. Такий напій, давав не тільки силу і витривалість чоловіка, а й підвищував репродуктивні здібності.

У стародавній Греції спартанці готували кров бика, яка в свою чергу служила їм своєрідним афродизіаком. У крові бика, дуже багато поживних речовин і ферментів, які надають сприятливий вплив на організм чоловіки. Пили кров у теплому вигляді, рідина могли запивати вином, або змішувати з молоком.

Якщо взяти наш час, то сильним афродизіаком є самий звичайний мед, який не тільки має приємний смак, а ще й сприятливо впливає на потенцію. Можна змішати насіння алое з медом, і вжити з чаєм або в їжу, ефект не змусить себе довго чекати.

Як зробити Віагру в домашніх умовах?

На даний момент існує безліч рецептів від народних цілителів, з приготування домашньої Віагри, один з них, це з кореня женьшеню. Для приготування одного з таких рецептів знадобиться:

 • Вода – 500 мл
 • 2 столові ложки меду
 • Кориця
 • Натертий сухий корінь женьшеню – 100 г

Воду довести до кипіння і залити в неї женьшень. Залишити на дві доби, після чого отриманий настій, потрібно знову довести до кипіння, а потім 4 години варити на повільному вогні. Після додати корицю та мед. Даний відвар остудіть, і через 40 хвилин він готовий до вживання. Він підвищує тонус судин, сприятливо впливає на чоловічу потенцію, також є хорошим противірусним засобом.

З листя кропиви

Відвар слід приймати за 30 хвилин до статевої близькості, він легкий у приготуванні, має тонізуючі властивості, втамовує спрагу. Для приготування відвару знадобиться:

 • Свіжа кропива
 • 200 мл води
 • Мед за смаком

Подрібнене листя потрібно залити водою і поставити на повільний вогонь варити 2 години. Після чого додати 1 столову ложку меду. Рекомендується приймати цей напій в холодному вигляді, і випивати його за 40-60 хвилин до статевого акту.

Цікаво: але Віагра була винайдена випадково. Так у 1998 році американська компанія проводили клінічні випробування нового препарату від артеріальної гіпертензії і стенокардії. Тоді з’ясувалося, що на серце препарат мало впливає, а от на пеніс надає сильнодіючий ефект.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code