vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Вибір препаратів для лікування хламідіозу у чоловіків

Хламідіоз лікування у чоловіків препарати можуть бути як загальної, так і місцевої дії. Це захворювання зустрічається досить часто, спосіб його передачі – статевий. Як вилікувати хламідіоз? Які препарати можна використовувати і які є протипоказання? Відповіді на ці й не тільки питання можна буде знайти нижче.

Вибір препаратів для лікування хламідіозу у чоловіків

Хламідіоз – одна з найпоширеніших інфекцій, і з кожним роком кількість інфікованих збільшується. За офіційною статистикою кількість хворих щорічно збільшується на 100 мільйонів чоловік. Таке поширення викликано особливостями захворювання. Ця інфекція має тривалий інкубаційний період, симптоми можуть бути слабко вираженими, а іноді повністю відсутні. З цих же причин захворювання може перетікати в хронічну форму або призвести до ускладнень. Крім того, при відсутності необхідного лікування пацієнт стає безпосереднім носієм інфекції. Він продовжує передавати її не усвідомлюючи цього.

Як лікувати захворювання

Можуть використовуватися різні препарати, все буде залежати від поточної клінічної картини і особливих приписів лікаря. Також не можна забувати про те, що деякі компоненти використовуваних препаратів можуть бути протипоказані окремих групах пацієнтів. Після визначення тяжкості запального процесу і за результатами аналізів призначається лікування.

При лікуванні хламідіозу доцільно починати зі стимуляції імунітету. Лікування хронічної форми захворювання повинно здійснюватися із застосуванням імунних препаратів, важливість яких в цей період важко переоцінити. Імуностимулюючі препарати призначаються при лікуванні практично всіх видів венеричних захворювань.

Якщо імунний захист організму не справляється з вступниками ззовні вірусами, то цілком ймовірно, що ніякі антибіотики не зможуть вилікувати хламідіоз. Для комплексного лікування захворювання можуть призначатися різні імуностимулюючі таблетки. Терапевтичне лікування повинно надаватися своєчасно і оперативно.

Вибір засобу

Як же вибрати найбільш ефективний засіб? Вибір препаратів – імуномодуляторів, ензимів, антиоксидантів, пробіотиків – не завжди простий. Перелік підбирається на підставі даних, отриманих в результаті досліджень.

Ензими – одні з найбільш ефективних засобів при лікуванні захворювання. Механізм їх дії полягає в тому, що спеціально складені суміші з компонентів рослинного і тваринного походження надають сприятливий вплив на імунітет пацієнта. Таке ліки дозволяє підсилити дію антибіотиків в інфекційних вогнищах. Ферменти, що входять до складу, стимулюють роботу печінки, нирок. При цьому знижується загальна інтоксикація, а швидкість відновлення організму суттєво збільшується.

Вітамінні комплекси, антиоксиданти – одні з складових, які входять практично в будь-яку схему лікування. Вони отримали досить широке розповсюдження, так як допомагають ефективно боротися із захворюванням. Застосування представлених засобів допомагає посилити імунний захист організму від зовнішніх патогенних бактерій і мікроорганізмів.

Окремої уваги потребують гепатопротектори. Це такі препарати, які підвищують стійкість печінки до різних деструктивним процесам, які відбуваються в органі, і потенційному токсичної дії антибіотиків та протимікробних засобів. Також вони допомагають збільшити обезвреживающую функціональність печінки. Багато пацієнти використовують ці препарати в комплексі з іншими медикаментами.

Гепатопротектори мають властивості антиоксидантів та імуномодуляторів. Вони допомагають знизити сприйнятливість печінки і підвищити загальну захист клітин, прискорюючи при цьому загоєння і запобігаючи негативні зміни.

Пробіотики забезпечують профілактику діареї і знижують ризик розвитку дисбактеріозу кишечнику. Після лікування хламідіозу фахівці наполягають на прийомі подібних препаратів.

Протимікробні свічки і таблетки можуть входити в основну схему лікування. У більшості випадків лікування припускає використання комплексу з 2-3 антибіотиків. Тривалість курсу може варіюватися в залежності від поточної клінічної картини. Дозування і форма застосування встановлюються лікарем на основі динаміки стану пацієнта. Вибираючи антибіотики, лікар в першу чергу звертає увагу на результати аналізів і лабораторних даних. Вірус може бути несприйнятливий до окремих видів препаратів, тому важливо підібрати правильне лікування. При цьому культуральні методи треба комбінувати з антибіотикограмою.

В ході лікування фахівцем своєчасно повинні підбиратися найбільш відповідні препарати. Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням, при виявленні первинних симптомів треба негайно звернутися до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code