vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Вагітність – не хвороба

Напевно, для багатьох жінок, вагітність – це найважливіший етап в її житті. Адже саме пологи ділять життя жінки на «до» і «після». Багато хто з нас вважають за краще готуватися до неї заздалегідь, досконально вивчаючи всі. І от коли жінка вже перебуває у цьому «заповітне» положенні, її світогляд повністю змінюється.

Майбутня мама починає жити вже не тільки своїм життям, але й життям маленького чоловічка, якого вона так ніжно носить під серцем. І нерідко в цей час жінка починає зациклюватися на своїй вагітності. У багатьох виникає страх перед самими пологами, а в інших з’являється побоювання за здоров’я малюка. При цьому ніяких патологій у таких жінок не виявлено. Це відбувається в їхніх головах.

І відповідно, все це проходить на рівні емоційного переживання, що абсолютно негативно позначається на здоров’я майбутнього малюка. Але адже вагітність – це чудово, і не варто обмежувати себе в рухах і прийнятних для вагітності бажаннях. Ведіть свій календар вагітності, з його допомогою ви буде знати як розвивається ваш малюк, як змінюється ваш організм, і як буде проходити ваша життя в наступні 9 місяців.

Щоб відволіктися від абсолютно не потрібних думок, треба просто зайняти себе цікавим і корисним справою. Можна походити по магазинах і подивитися що-небудь для майбутнього малюка, або почитати корисну інформацію, щоб трохи набратися досвіду ще до народження дитини. Як відомо, вагітність повинна бути радісним періодом, і майбутній мамі необхідно самої докласти до цього всіх зусиль.

Кожен день для такої жінки повинен бути наповнений тільки позитивними емоціями. Необхідно більше перебувати на свіжому повітрі, дивитись на прекрасне, слухати гарну музику, сміятися і взагалі намагатися радіти всьому, що її оточує. Адже малюк відчуває все, що відбувається з вами. Важливо зрозуміти головне, вагітність – це не хвороба, а початок нової цікавої життя!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code