vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Відміну Афалы від Афалазы

Простатит є патологією, на тлі якої може розвинутися імпотенція, підвищений тиск і стрибки в психоемоційному стані чоловіки. Перехід хвороби в хронічну форму може загрожувати розвитком злоякісної пухлини простати. Для проведення терапії простатиту у чоловіків призначається Афала або Афалаза.

Отличие Афалы от Афалазы

Для проведення терапії простатиту у чоловіків призначається Афала або Афалаза.

Характеристика Афплы

Препарат Афала проводиться у вигляді таблеток. Чинним активним компонентом лікарського засобу є антитіла до простатоспецифическим антигенів.

До складу ліків входять додаткові компоненти, що виконують допоміжну роль, ними є:

 • магнію стеарат;
 • МКЦ;
 • лактоза у вигляді моногідрату.

Антитіла до простатоспецифическому гену (ПСА) являють собою речовину білкової природи. Вироблення цього компонента здійснюється клітинами простати і забезпечує не тільки розрідження насінної рідини, але і забезпечує регуляцію процесів росту клітин передміхурової залози.

Антитіла у складі препарату містяться у вигляді водно-спиртової суміші, у складі якої є не більше 10-15 нг/р діючого компонента.

Лікарський препарат виробляється у вигляді таблеток білого кольору, розфасованих у контурні чарункові упаковки по 1, 2, 5 шт. в картонній пачці.

Застосування препарату забезпечує зменшення запалення і набряклості простати і нормалізує її функціонування. Використання препарату для проведення медикаментозної терапії дозволяє зробити сприятливий вплив на уродинаміку та знижує обсяг залишкової сечі. Під впливом засоби відбувається нормалізація тонусу м’язових волокон сечовивідних шляхів.

Препарат добре себе зарекомендував при проведенні комплексної терапії дизуричних розладів.

Отличие Афалы от Афалазы

Афалу призначають при дизуричних розладах – частих позивах до сечовипускання.

Лікарський засіб призначають при виявленні у чоловіка:

 • доброякісній гіперплазії передміхурової залози I та II стадії);
 • хронічного або гострого простатиту;
 • дизуричних розладів – часті позиви до сечовипускання, включаючи нічні, утруднення при сечовипусканні, біль або дискомфорт в області промежини.

Протипоказання:

 • підвищена чутливість до компонентів гомеопатичного препарату;
 • вроджена галактоземія;
 • синдром мальабсорбції глюкози або галактози;
 • вроджена лактазна недостатність.

При використанні препарату в рекомендованих дозах у пацієнтів не спостерігається появи побічних ефектів.

При виникненні в процесі проведення терапії неприємних симптомів і небажаних ефектів рекомендується звернутися до лікаря для коригування використовується при лікуванні дози.

У процесі здійснення медикаментозного лікування простатиту допускається комбінування Афалы з іншими засобами, що застосовуються для лікування і профілактики розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози і простатиту.

Медикамент в аптеці можна придбати без рецепта лікаря. Термін зберігання препарату становить 3 роки. Вартість ліки – 245 руб.

Дія Афалазы

Афалаза проводиться у вигляді білих таблеток, призначених для розсмоктування.

До складу засобу входить 2 активних компоненти:

 • ПСА;
 • антиген до ендотеліальної NO-синтетазе.

Додатковими інгредієнтами медичного засоби є стеарат магнію, МКЦ та моногідрат лактози.

Ендотеліальна NO-синтетаза являє собою азотисту з’єднання з киснем, що продукується ендотелієм. Це з’єднання забезпечує підтримання тонусу судинних стінок лімфатичних, забезпечує поліпшення кровотоку і знижує ступінь ризику формування тромбів.

Антиген NO-синтетази забезпечує уповільнення процесу вивільнення азоту, що призводить до виникнення застійних явищ в органах малого тазу і появі слабкості стінок судинної системи. Для придушення негативного впливу антигену в складі Афалазы є афінно-очищені антитіла.

Активні компоненти лікарського засобу наносяться на гранули лактози у вигляді водно-спиртової суміші. Формоутворюючу роль у лікарському препараті виконує мікрокристалічна целюлоза, а стеарат магнію забезпечує тривале збереження властивостей медикаменту.

Завдяки присутності 2 компонентів Афалаза впливає не тільки як препарат для терапії аденоми і простатиту, але ще і сприяє поліпшенню потенції і чоловічого здоров’я.

Завдяки присутності 2 компонентів Афалаза впливає не тільки як препарат для терапії аденоми і простатиту, але ще і сприяє поліпшенню потенції.

Антитіла до ПСА забезпечують придушення антигену в складі плазми крові, тим самим здійснюючи зміцнення епітеліальних клітин простати. В результаті такого впливу спостерігається зниження ступеня набряклості і запалення.

Під впливом антитіл до антигену эндоэпителиальной NO-синтетази відбувається посилення кровотоку та ліквідація застійних явищ у сечостатевих органах. Цей компонент ліки забезпечує захист ендотеліальних клітин від негативного впливу антигену.

Показаннями до застосування Афалазы є:

 • зниження ерекції різної природи походження;
 • покращення кровообігу в органах малого тазу;
 • вікове зниження сексуальної активності;
 • коротка тривалість статевого акту;
 • профілактика ускладнень після хірургічного втручання.

Застосування препарату у післяопераційному періоді дозволяє знизити ймовірність розвитку ускладнень і патологій, забезпечує прискорення процесів відновлення і загоєння тканин.

Протипоказання:

 • підвищена чутливість до компонентів засобу;
 • вроджена галактоземія;
 • синдром мальабсорбції глюкози або галактози;
 • вроджена лактазна недостатність.

Препарат добре переноситься пацієнтами і не провокує появи побічних ефектів у випадку його застосування в повній відповідності з інструкцією.

Афалазу можна придбати в аптеці без пред’явлення рецепта лікаря. Вартість однієї упаковки становить 500 крб.

У чому різниця і схожість Афалы і Афалазы?

Афала і Афалаза є аналогічними і взаємозамінними препаратами при проведенні медикаментозного лікування аденоми і простатиту. Медикаменти можуть застосовуватися як при проведенні монотерапії, так і в складі комплексного лікування з іншими лікарськими засобами.

Другою відмінністю є наявність в препараті антитіл до антигену ендотеліальної NO-синтази. Ці речовини дозволяють розширити список показань до застосування ліків.

Що краще брати – Афалу або Афалазу?

Афалаза є більш кращим препаратом, за рахунок підвищеного вмісту антитіл до ПСА при проведенні лікування дизуричних розладів у важкій формі.

Якщо у чоловіка спостерігаються проблеми з потенцією, що виникли на тлі розвитку запального процесу в простаті, то використання Афалазы є кращим. Препарат рекомендується використовувати до моменту відновлення потенції, а після перейти на Афалу

Що дешевше?

Афала дешевше Афалазы. Різниця у вартості досягає 40%. Часто це має вирішальне значення при виборі лікарського препарату.

Можна замінити Афалу на Афалазу?

Препарати є аналогічними і взаємозамінними при проведенні терапевтичних заходів.

Думка лікарів

Лелявин К. Б., уролог, Рязань

Афала – препарат неефективний. Доказової бази немає. Наукові роботи проведені за даним медичного засобу під сумнівом. Повний ефект плацебо. Не є лікарським засобом, що це необхідно зазначати на упаковці. Ніколи даний склад не призначав, і не буду рекомендувати.

Личагін С. В., уролог, Тамбов

У Афалазы відсутні побічні ефекти, як і будь-які ефекти відповідно. Невисока ціна. Немає жодних наукових доказів ефективності засоби. Жодних клінічних досліджень.

Ніколи не призначаю. Іноді пацієнти, що приймають препарат, почувши рекламу. Запевняють в його ефективності. Не скасовую, оскільки якщо пацієнт вірить у ефективність, то сперечатися найчастіше не має сенсу. Якщо при обстеженнях виявлені відхилення, додатково призначаю медикаменти згідно стандартам.

Искоростинский В. Ю., уролог, Санкт-Петербург

У Афалазы абсолютна безпека. Недоведена клінічна ефективність, як і вся гомеопатична продукція. Якби коштував 10 руб., то ще можна призначити хоч у вигляді плацебо. Засіб, що складається з “нічого”, не призначаю ніколи. Гомеопатичні склади – це антинаукове призначення. Згоден з загальносвітовою тенденцією зобов’язати виробників гомеопатичних сполук писати на упаковці, що немає клінічних досліджень підтверджують ефективність.

Панов В. С., уролог, Воронеж

Афала – хороший комбінований препарат від проблем в чоловічому здоров’ї, даний препарат рекомендую як у монотерапії, так і в комплексному лікуванні захворювань в чоловічій сфері і для профілактичних заходів при даних проблемах. Привабливо в даному препараті – мінімум побічних явищ. Засіб має позитивні відгуки від пацієнтів.

Юнашева. В. Ю. уролог,

Афала має у своєму складі діючу речовину, вплив якого на організм не вивчено, призначаючи препарат, неможливо передбачити наслідки такого призначення, не знаючи його склад і фармокодинамику. Гомеопатія – офіційно не медицина, будь-який лікар, який, призначаючи, каже, що він допомагає і хвалить його, повинен негайно здати свій диплом в утиль.

Відгуки пацієнтів

Сергій, 45 років, Липецьк

Пропив курс 3 місяці. Ефект нульовий, призначав уролог, більше до нього не ходив.

Світлана, 38 років, Тула

Папа брав Афалу минулої весни, після однієї риболовлі, коли добре не утеплився. Пив по 2 таблетки 3 рази на день. Нормально, один курс. Уролог відразу прописав Афалу, сказавши, що саме для його випадку вона добре підійде. Пити її курсом, довго, обов’язково довести курс лікування до кінця, хоча симптоми вона прибирає швидко, але для повного одужання це потрібно робити. Тому вважаю, що препарат хороший.

Михайло, 36 років, Воронеж

Не довіряю гомеопатичних ліків, але Афала допомогла, коли з’явилися болі і печіння під час сечовипускання. Це нешкідливий препарат, до останнього не люблю приймати таблетки з безліччю побічних ефектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code