vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Від чого залежить збереження вагітності на ранніх термінах?

Збереження вагітності на ранніх термінах – одна з найпопулярніших і найважливіших тем для майбутніх мам сьогоднішнього покоління, які переживають за своє потомство.

От чего зависит сохранение беременности на ранних сроках?

Почуття довгоочікуваної вагітності відчуває практично кожна майбутня мати, довго йде до тієї самої радості, щоб споглядати на тесті вагітності дві чимало значущі, заповітні смужки. Але лякає багатьох така статистика: завершується викиднем чи не кожна третя вагітність. Часто використовують в медицині такий термін, як «звична невынашиваемость». Навіть ті люди, які не знайомі з таким поняттям, розуміють, що краще не стикатися з цією проблемою. Так як зберегти вагітність, щоб вона не закінчилася викиднем?

Основні причини

Першопричиною мимовільних викиднів є природний відбір. Зазвичай організм жінки намагається не давати слабкого потомства. Тому, коли є генетичні порушення у зародка, що виникли з причини мутагенних або просто шкідливих факторів (робота з хімічними продуктами, віруси або радіація) – ситуація у багатьох випадках закінчується викиднем. Тому, щоб зберегти вагітність на ранніх термінах і надалі виховувати здорову дитину, краще всього відмовитися від роботи на шкідливий підприємстві. За статистикою 70% мимовільних викиднів відбувається з цієї причини на початковому терміні, коли жінка ще не знає про свій стан.

Наступною причиною втрати дитини служать гормони. Через зниження прогестерону, який є провідним гормоном для вагітних, трапляються ранні викидні.

Ще одна причина – погане здоров’я. Існує ряд захворювань, які є загрозою для внутрішньоутробного розвитку малюка:

 • хламідіоз;
 • токсоплазмоз;
 • герпетична і цитомегаловірусна інфекція;
 • трихомоніаз;
 • вірусний гепатит;
 • краснуха;
 • пневмонія;
 • грип;
 • загострення апендициту;
 • сифіліс.

Ось тільки лікувати ці захворювання під час першого триместру, щоб не нашкодити дитині, вкрай не бажано; вагітність потрібно зберігати заздалегідь. Тому потрібно або за тривалий термін до вагітності позбутися від цих недуг, або лікувати їх, починаючи з другого триместру.

Чим небезпечний резус-конфлікт та стрес?

Резус-конфлікт також є дуже небезпечною для дитини причиною. Виникає він тоді, коли мати має негативний резус, а батько позитивний і за рахунок несумісності резусів, за умови, що дитина успадкував батьківський резус, материнський організм сприймає малюка як чужорідне тіло, від якого потрібно позбутися і починає виробляти антитіла. Але не варто думати, що завжди буде траплятися викидень з цим партнером. Ризик випадку втрати довгоочікуваного дитини вкрай малий, до того ж на сьогоднішній день при своєчасній діагностиці за вагітною стежать лікарі і раз на два тижні призначають аналізи крові для перевірки вироблення антитіл дитини. Також причиною може стати раніше перелитая кров жінки до вагітності за умови, якщо резус переливається крові був позитивний.

Травми, важка праця і стреси також дуже сильно впливають на розвиток плоду і є частими причинами його втрати. Трапляється, що плід просто завмирає, жінка починає відчувати недобре, навіть якщо організм відчуває себе вагітним. Буває, що така вагітність протікає безсимптомно, але організм дуже часто подає ознаки того, що може бути загроза мимовільного аборту, це:

 • тягнуть болі в області живота;
 • напади, подібні сутичок;
 • загальне нездужання;
 • лихоманка;
 • кров’янисті виділення.

Навіть При деяких ознаках з цього списку необхідно викликати карету швидкої допомоги, оскільки такий стан загрожує не тільки життя малюкові, але і жінки. Буває таке, що в порожнині матки залишаються деякі частинки плідного яйця, які потребують чищення, інакше можуть відбуватися запалення. Тому, при небезпеки повторення викидня щоб уникнути завмирання дитину навіть на п’ятому тижні жінці належить лягти на збереження.

Як зберегти дитину?

Всі жінки для того, щоб зберегти дитину, докладуть максимальних зусиль. Тим не менше, статистика запевняє, що якщо небезпека втрати є серйозною, збереження його на ранньому терміні буде дуже складним процесом. Тобто при діагнозі «підвищений тонус матки» доведеться попрацювати над тим, щоб не втратити дитину. Найкраща умова для бездоганного лікування – постільний режим, а при неабияку загрозу направляють на стаціонарне лікування для постійного спостереження медперсоналу. Там використовують препарати магнію, свічки з папаверином, утрожестан, дюфастон і уколи но-шпи. Але хоча плід і збережуть, все одно потрібно бути вкрай уважним протягом усього терміну, щоб уникнути повторного стаціонарного лікування і не зацькувати дитини ліками.

Всі акушери-гінекологи завжди повторюють до настання вагітності про завчасне її збереженні. Вона повинна бути запланованою. Звертатися потрібно до досвідченим лікарям, адже він буде відповідати за долю дитини.

Стійка нервова система є запорукою відмінно протікає вагітності і найкращим здоров’ям малюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code