vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Урологічні прокладки для чоловіків: огляд кращих марок

Урологічні прокладки для чоловіків застосовуються в тому випадку, якщо пацієнт страждає на нетримання сечі або ж не може дійти до туалету самостійно в силу фізіологічних обставин. Підбирати гігієнічні засоби необхідно, враховуючи індивідуальні особливості людини, для якого вони призначаються. Існує безліч марок вкладишів для чоловіків, що мають свої переваги і недоліки.

1

Як користуватися урологічними прокладками?

Урологічні прокладки (вкладиші) для чоловіків є сучасними гігієнічними засобами, призначеними для підтримки сухості шкірних покривів, а також захищають від виникнення попрілостей, почервоніння, різних видів висипань. Вони не тільки забезпечують пацієнтові з енурезом певний рівень комфорту, але і дозволяють уникнути поширення інфекції, так як зберігають шкіру в чистоті. Медичні вироби не сковують рухи, не заважають при ходьбі, гарантують належний захист від попадання рідини на верхній одяг.

Прокладки для чоловіків є одноразовими. Використовувати їх повторно не можна.

Застосовувати прокладки необхідно в тому випадку, якщо людина страждає від крапельного нетримання сечі. Тяжкий ступінь захворювання, для якої характерні великі обсяги виділень, вимагає використання спеціальних підгузників для дорослих.

Існує два виду прокладок для представників чоловічої статі:

  • Прямокутної форми. Не здавлюють статеві органи, але відмінно захищають від протікань легкої тяжкості.
  • V-образної форми. Використовуються для підвищеного захисту. Щільно прилягають до шкіри пацієнта, приймаючи анатомічну форму.

Користуватися прокладкою дуже просто: необхідно зафіксувати її на нижню білизну за допомогою клейової смужки, щоб воно не з’їжджало і не м’яли під час рухів. Міняти гігієнічний засіб слід по мірі необхідності.

Найчастіше в упаковці присутня інструкція з рекомендаціями про те, як правильно використовувати прокладку.

2

Огляд кращих виробників

Купити медичні вироби можна практично в будь-якій аптеці.

Вибирати виробника прокладок необхідно виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.

Рекомендується звертати увагу на наступні параметри виробів:

  • Розмір. Якщо чоловік, для якого купуються медичні вироби, великої статури, то і прокладки повинні бути великого розміру. У гіршому разі вони не зможуть запобігти протікання сечі.
  • Вбираність. Для пацієнтів, нетримання у яких трапляється часто, важливо звернути увагу на те, як швидко вони вбирають вологу.
  • Нейтралізація запаху. Склад внутрішнього шару повинен запобігати поширенню бактерій, блокуючи запах сечі.
  • Форма. Якщо людина багато рухається, то форма повинна бути зручною для нього, не заважати при ходьбі або іншої фізичної активності. Деякі види медичних прокладок більше підходять для лежачих або малорухомих хворих.

Перед тим як обрати виробника, важливо звернути увагу на те, щоб прокладка пропускала повітря і не провокувала попрілості шкірних покривів.

Найбільш популярними марками, відповідають всім вимогам, є:

Назва Характеристика та особливості Фотографія
«Super Seni» (Супер Сіни) Добре вбирають рідину, усувають запахи, пропускають повітря і не перешкоджають появі попрілостей на шкірних покривах чоловіки. Внутрішній шар прокладки із спеціальних матеріалів позитивно впливає на загоєння шкірних ушкоджень
«Tena» (Тена) Представлені в різних розмірах -16х20 см або 18х23,5 див. Володіють високим ступенем поглинання. Урологічні вкладиші мають зручну форму ковпачка, яка дозволяє запобігти протікання сечі
«MoliMed» (Молимед) У продажу є медичні вироби різних розмірів і з різним ступенем поглинання. Вони не допускають поширення запаху сечі, а також протікання на білизну і одяг. Не сковують чоловіка в рухах
«Abena» (Абена) Швидко вбирають рідину, не допускають протікання, усувають запахи, пропускають повітря. Прокладки здатні вбирати навіть велика кількість сечі – 450-700 мл за раз
«Depend» (Депенд) Виробник випускає кілька видів всмоктуючих вкладишів для чоловіків. Вони відрізняються кількістю медичних виробів в упаковці, розміром, формою, а також рівнем поглинання. Бортики у формі кишеньок і самоклеюча смужка не допускають протікання сечі, забезпечуючи максимальний захист

Всі з перерахованих медичних виробів можуть використовуватися для пацієнтів різного віку — і підлітків, і дорослих і літніх людей. Але деякі види медичних прокладок більше підходять для лежачих або малорухомих хворих, інші ж призначені для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code