vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Уколи і вітаміни для підвищення імунітету

На сьогоднішній день дуже популярними стали уколи для підвищення імунітету.

Уколы и витамины для повышения иммунитета

В останні двадцять років в людський побут міцно увійшло слово «імунітет». Часом людина вимовляє це слово, не зовсім уявляючи собі, що це таке. І дійсно, імунітет – настільки широке поняття, що не відразу можна пояснити, для чого і навіщо він потрібен. Імунітет – це «щит» організму, що захищає його від нападу шкідливих мікробів і бактерій, мікроорганізмів.

Для чого потрібен імунітет

Всі процеси, що відбуваються в організмі, як і робота кожного, навіть самого маленького органу, залежать від стану нашого імунітету.

Великий вплив на роботу імунної системи надає безконтрольний прийом лікарських препаратів, особливо антибіотиків.

Практично всі недуги, якими хворіє протягом усього життя людина, виникають через збої в імунній системі організму. Тому імунна система – найважливіша в організмі людини, і необхідно її підтримувати і постійно підживлювати, щоб її робота була на найвищому рівні. Роблячи щеплення проти деяких системних захворювань, таких, як вітряна віспа, кір, скарлатина, правець, ми піднімаємо свій пасивний імунітет. Він називається пасивним тому, що захисні функції отримує не зсередини організму, а зовні, від сторонніх вакцин. Захист, який походить з самого організму, називається активним, і ось його зниження призводить до захворювань.

Засоби для підвищення імунітету

Якщо людина часто хворіє, але це не викликає побоювань, можна спробувати підняти імунітет народними засобами. Для підтримки імунітету часто використовують відвар або настій з ягід шипшини. В обох випадках він однаково ефективний.

З давніх часів ця рослина використовувалася не тільки як загальнозміцнюючий засіб, але і як ліки, особливо при простудних захворюваннях. Шипшина росте практично скрізь, тому зібрати або придбати ягоди нескладно.

Настої і відвари з шипшини готують за різними рецептами, але завжди без додавання цукру. Курс прийому може становити місяць, потім необхідно зробити перерву. Навіть якщо імунна система людини в нормі, то цей рецепт можна використовувати для профілактики, від нього не буде ніякої шкоди. Для більш широкої дії можна до шипшині додати лимон, мед і листя малини. Цей відвар підвищує імунітет, постачає організму джерело вітамінів і мінералів. Такий відвар добре пити в періоди міжсезоння, коли наш організм відчуває нестачу вітамінів і найбільш схильний до простудних і вірусних захворювань.

Уколи для підвищення імунітету

Організм людини – складний механізм, і якщо він відчуває утруднення або дає збій, щоб завести його, необхідні сили ззовні.

Модною тенденцією зараз стало підвищення імунітету уколами. Ін’єкції для імунітету – найефективніший засіб, якщо потрібно швидко привести імунну систему у форму. Призначати подібні ін’єкції може тільки кваліфікований лікар, ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Багато жінок, наслухавшись подруг, намагаються зробити собі або своїй дитині ті ж самі уколи, які робила їх подруга.

Але, як часто буває, далеко не завжди те, що підходить одним, підходить і іншим. Тому не потрібно займатися самолікуванням. Необхідно сходити до лікаря, і після його призначення можна робити такі ін’єкції.

Ін’єкції, підвищують імунітет, не робляться просто так, навіть якщо їх призначив лікар. Насамперед імунолог повинен зробити імунограму, яка покаже стан імунітету в організмі людини. Імунограма допоможе розрахувати правильне співвідношення помічників імунітету, таких як т-хелпери і супресори, і лише після цього можна призначити правильне лікування. Фармацевтична промисловість щороку випускає все нові препарати для підвищення імунітету, тому для кожного організму можна підібрати ідеальний засіб.

  1. Циклоферон. Цей препарат має яскраво виражену противірусну і антибактеріальну дію, тому може застосовуватися не тільки для того, щоб стимулювати імунітет, але і лікувати вірусні та інфекційні захворювання, а також в цілях профілактики. З його допомогою можна позбутися і від вірусних захворювань, які не пов’язані із застудою. Наприклад, це гепатит, герпес, ентеровіруси, яких з’явилося безліч і які мають властивість мутувати. Циклоферон активує кістковий мозок, роботу лімфосістеми і кровообігу. Цей препарат з успіхом можна застосовувати при лікуванні бактеріальних інфекцій, таких як пневмонія, всі види бронхітів, венерологічні захворювання, які впливають на імунітет. Ще цей препарат унікальний тим, що зупиняє ріст пухлин, доброякісних і злоякісних. Він з успіхом застосовується при ракових захворюваннях у комплексній терапії.
  2. Тимолин. У цього препарату більш вузьконаправлена дія, чим у Циклоферону. Лікарі призначають його найчастіше при захворюваннях шкірного покриву, причому не тільки аутоімунних, таких як псоріаз, але й набутих – опіках, глибоких порізах, обширних ранах на тілі. Він стимулює не тільки роботу імунної системи, але і лікує хвороби ШКТ і судин.
  3. Тимоген. Цей препарат не тільки стимулює підвищення імунітету, але і справляється з різними захворюваннями, які сталися у разі збою в роботі ендокринної системи. До таких хвороб відносяться ожиріння всіх ступенів, зоб, порушення обміну речовин. Він прискорює метаболізм, що дозволяє організму привести в порядок вагу. Тимоген володіє прекрасними регенеруючими властивостями, що дозволяє використовувати його і в області ушкоджень шкірних покривів і захворювань печінки. Цей препарат для зміцнення імунітету можна ще використовувати і для знищення гострих захворювань, особливо при гострому перебігу ВІЛ та Сніду. Тому препарат активно призначають при комплексному лікуванні цих страшних захворювань. Також засіб призначають пацієнтам після важких операцій і хірургічного втручання різного ступеня тяжкості.
  4. Ербісол. Ще один імуномодулюючий препарат, який мобілізує всі системи організму на клітинному рівні. Шукає в організмі шкідливі віруси, бактерії і клітини і знищує їх. Найбільше застосування отримав при лікуванні важких хвороб печінки, в тому числі і всіх видів гепатиту, оскільки має прекрасні регенеруючі якості. Ербісол має властивість виводити шкідливі речовини і токсини з організму.
  5. Лаферон. З усіх представлених препаратів самий новий, створений в умовах нанотехнологій і генної інженерії. Найбільш важлива його функція – запобігає зростанню ракових клітин, тому перш за все використовується в лікуванні онкологічних захворювань. Він має здатність знаходити в середовищі здорових клітин ракові і знищувати їх.

Люди, особливо жінки, які особливо схильні до чужого впливу, повинні розуміти, що всі описані вище препарати ін’єкцій для підняття імунітету можна використовувати тільки тоді, коли інші ліки вже не допомагають, і існує реальна загроза життю і здоров’ю людини. Краще всього вести прийом вітамінів або вітамінних комплексів, які теж мають імуностимулюючі властивості. Тим більше, що вітаміни зараз випускають «розумні», вони здатні не тільки стимулювати, але і відновлювати імунну систему всього організму.

Можна скористатися рецептами народної медицини, тим більше, що це недорого і ефективно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code