vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Точна діагностика онкології та лікування раку у Львові

Онкологічні хвороби є найпідступнішими і дуже серйозними: щоб вчасно помітити рак, варто в якості профілактики час від часу робити відповідні аналізи, проходити скринінги. Досвідчені онкологи з медичного центру «Дельта Мед» https://delta-med.com.ua/directions/onkolohiya/ виявляють ракові захворювання на основі досліджень, ставлять точні діагнози та підбирають оптимальне лікування. У роботі фахівці центру використовують напрацювання своїх ізраїльських колег: лікарі зі Львова співпрацюють із медичними закладами Ізраїлю та застосовують досвід закордонних лікарів.

онколог онлайн

Як діагностувати онкологію

• Перші ознаки може помітити сам пацієнт – починається безпричинна втрата ваги, підвищується стомлюваність, турбують слабкість та нудота.
• Крім зниженого тонусу та поганого настрою, втрати інтересу до життя з’являються незрозумілі болі або сверблячка різної локалізації.
• Поряд із підвищенням температури, яка тримається тривалий час без конкретних причин, має насторожити збільшення лімфовузлів, одного або декількох.
• Серед симптомів – болісний кашель, родимки змінюються у розмірах та за кольором, у тканинах прощупуються ущільнення.
• Також при розшифровці аналізів помітно знижується гемоглобін у крові та показники глюкози, змінюється швидкість осідання еритроцитів.
• Щоб виявити в організмі онкологію, лікарі призначають проходження візуалізуючих обстежень: це рентген відповідної області тіла, ультразвукове дослідження. Ще призначають комп’ютерну або магнітно-резонансну томографію.
• Допоможуть визначитися з точним діагнозом розгорнутий аналіз крові, здавання крові на онкомаркери, біопсія тканин.
• Серед діагностичних методів нерідко вдаються до спеціалізованих скринінгів, гастроскопії та колоноскопії. Іноді використовують лапароскопічний метод діагностики.

онколог Львів

Записатися до онкологів у «Дельта Мед»

Медичний центр приймає хворих на рак, консультує пацієнтів із діагнозом. Серед послуг – великий вибір діагностичних методів, доступних за ціною. За рахунок точної апаратури, ультразвуку, магнітно-резонансного обладнання та великої лабораторної бази лікарі зможуть підтвердити чи спростувати наявність хвороби. У співпраці з ізраїльськими лікарями та медустановами буде знайдено відповідний варіант лікування! Якщо помітили симптоми раку, не витрачайте час і запишіться у «Дельта мед»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code