vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Технологія лазерного лікування грибка стопи

Лазерне лікування грибка стопи є новим напрямком у боротьбі з цим захворюванням. Середовище, що оточує нас, містить мільйони вірусів і бактерій. Деякі з них шкідливі і досить небезпечні, інші абсолютно не завдають ніякої шкоди здоров’ю людини. Фільтрує ці джерела небезпеки наша імунна система, яка контролює надходження бактерій в організм.

Технология лазерного лечения грибка стопыОднак іноді внаслідок зниження активності імунітету деякі небезпечні мікроорганізми все-таки проникають через захисний бар’єр. Це характеризується виникненням різних захворювань. Лікування одного такого недуги ми і розглянемо більш докладно. Мова піде про лазерне лікування грибка стопи.

Виникнення грибка і причини його розповсюдження

Грибок стопи є досить поширеним захворюванням, яким схильні більшість мешканців нашої планети. Інша ж частина населення ніколи не піддається аналогічного впливу. Що ж являє собою грибок і від яких факторів залежить його поява? Постараємося відповісти за порядком на ці питання. Грибок стопи – це поширене захворювання, яке має вірусну природу, яка вражає шкіру стопи і нігтьової комплекс. Відбувається це внаслідок розвитку в основному дріжджового грибка, який глибоко проникає у міцелій і, паразитуючи в ньому, починає посилено розвиватися. Це відбувається в результаті сукупності декількох чинників:

 • зниження імунітету;
 • недостатня особиста гігієна;
 • неконтрольований прийом антибіотиків;
 • носіння тісного взуття;
 • використання нестерильних предметів при обробці стопи;
 • застосування синтетично тканин;
 • користування суспільними басейнами і душовими.

Вірус грибка стопи може бути благополучно переможений імунною системою. Для цього необхідно дотримання правил особистої гігієни, а також загальне підтримання сил організму. Крім того, важливим аспектом є усунення шкідливих факторів, які значною мірою впливають на ступінь захищеності організму в цілому.

Симптоми і локалізація грибка стопи

Основним місцем локалізації вірусу є місця великого скупчення людей: громадські пляжі, басейни або лазні. Саме в них найчастіше і відбувається зараження. А чи зможе грибок прижитися на новому носії цілком залежить від здібності кожної окремо взятої імунної системи протистояти інфікування. Тому профілактичні заходи вкрай важливі для підтримання загальних сил організму. Якщо ж інфікування все-таки не вдалося уникнути зараження можна визначити за такими ознаками:

 • огрубіння шкіри стопи або нігтя;
 • зміна кольору уражених ділянок;
 • почервоніння близько нігтя;
 • часткова припухлість;
 • оніміння пошкоджених тканин.

Наявність однієї з цих чинників є знаком для звернення до фахівця і термінового лікування. Грибок, що з’явився лише на одному мікроскопічному ділянці ніг, дуже швидко пристосовується і розмножується. Тому, якщо не почати вчасно його лікування, хвороба може перейти в запущену стадію і вилікувати її буде не тільки складно, але й досить затратно.

Способи лікування грибка стопи та їх детальна характеристика

На сьогоднішній день існує досить багато напрямків і методів лікування грибка стопи. Деякі з них інноваційні, інші, навпаки, перевірені роками. Серед найпопулярніших і дієвих з них виділяють наступні:

 • зовнішній;
 • пероральний;
 • хірургічний;
 • лікування грибка стопи лазером.

Зовнішній метод полягає в застосуванні різних мазей або спреїв, якими покриваються заражені ділянки. Періодичність і вибір медикаментів залежить від характеру захворювання та ступеня його поширення. Це може визначити лише досвідчений фахівець, який і складе відповідні рекомендації.

Пероральний варіант лікування передбачає використання лікарських засобів для прийому всередину. Ці препарати розчиняються, потрапляючи в шлунок, і надходять до заражених місцях з кров’ю. Однак такі препарати токсичні і можуть разом з впливом на грибок пригнічувати інші органи і процеси, що протікають в організмі.

Хірургічний метод полягає у фізичному видалення пошкоджених областей шляхом зрізання інфікованої ділянки і подальшого очищення заражених місць. Такий метод дієвий, проте вимагає тривалого часу реабілітації і відновлення, що може стати великою проблемою.

Лазерне лікування грибка стопи і його переваги перед іншими методами

Сам метод полягає в лазерному тепловому впливі спектру на заражені ділянки. В цьому і полягає основний сенс застосування спеціальних променів. В процесі глибинного тепла, який забезпечує лазерне світіння, грибок не тільки припиняє своє розмноження, але і частково гине. Лише одного підходу достатньо, щоб уповільнити зростання грибка і видалити деякі його частини. Для остаточного зцілення та відновлення необхідно пройти повний курс, який в основному складається з 3 – 4 відвідувань спеціаліста. Тривалість курсу залежить від ступеня занедбаності і локалізації проблемних зон. Повне зцілення не передбачає захисту від подальшого інфікування. Для цього необхідно дотримуватися профілактичні заходи і дотримуватися здорового способу життя, щоб не допустити зниження імунітету в майбутньому і, як наслідок, нового інфікування.

Які ж переваги лікування лазером?

Позитивних аспектів при використанні такого інноваційного підходу досить багато. Однак основними з них є:

 • безпека;
 • швидка регенерація тканин;
 • безболісність;
 • висока ефективність.

Безпечність такого лікування полягає в дію лазера, який проникає під зовнішню поверхню шкіри і впливає виключно на місця поширення інфекції. Для порівняння, будь-який інший метод лікування несе в собі безліч нових факторів ризику. Пероральний може привести до інтоксикації організму, хірургічний ж за недотримання загальних правил здатний вилитися в нове зараження.Пошкодження, образовываемые лазером, мінімальні, оскільки його спектр впливає виключно на місця локалізації грибка. Внаслідок цього у відновленні потребують лише ті частини шкірного або нігтьового покриву, де фізично перебував вірусний об’єкт.

Крім того, процедура прогрівання тканин абсолютно безболісна, чим не може похвалитися жоден з наведених вище способів лікування. Єдине почуття, яке відчуває людина при прогріванні лазером – це легке і комфортне тепло. Ніяких хворобливих відчуттів ця процедура не викликає в принципі. Адже саме процедура лікування відлякує багатьох з нас, а при такому положенні справ цей процес стає просто приємним проведенням часу, що не створює жодних незручностей.

Висока ефективність передбачає невелике число процедур. При хвороби без ускладнень 3 – 4 впливів буде достатньо для повного і беззастережного лікування.

Висновок по темі

Лікування грибка стопи лазером є одним з найбільш інноваційних способів. Його ефективність і безпека сприяли тому, що цей метод стає все більш популярним з кожним днем свого існування. Завдяки його незаперечних переваг він заслужив собі статус одного з найбільш дієвих способів для усунення подібних проблем.

Лазерні промені проникають глибоко всередину пошкодженої ділянки шкіри або нігтя і впливають виключно на сімейства грибів, які створюють дискомфорт і зміна зовнішнього вигляду заражених ділянок. Це забезпечує відсутність реабілітаційного періоду і обумовлює швидке і безболісне відновлення всіх тканин, чим не може похвалитися ні один з методів лікування грибка стопи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code