vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Способи і методи як зняти ніготь на нозі при грибку

Як зняти ніготь на нозі при грибку, визначає лікуючий лікар. На сьогоднішній день існує декілька основних способів, що дозволяють здійснити цю дію. Так, видалити ніготь можна: апаратним педикюром, медикаментозним шляхом і хірургічним втручанням. Який метод найкращий і ефективний, вирішує фахівець.

Способы и методы как снять ноготь на ноге при грибке

Апаратний педикюр

Цей спосіб дозволить швидко і безболісно позбутися від грибка на ногах. Точніше, педикюр усуває зовнішні прояви ураження, сам недугу вимагає медикаментозного лікування. Апаратне вплив допоможе прибрати рогові пластини. Це процедура медичного характеру, проводити її необхідно тільки у спеціалізованих салонах. Для апаратного педикюру застосовують спеціальну машинку з різними насадками. Вона дозволяє швидко і акуратно видалити ніготь.

Процедура надає комплексний вплив і полягає не тільки в знятті нігтьового шару. Вона дозволяє:

  1. Розм’якшити оброблювану область (для цього на уражену ділянку необхідно нанести спеціальний засіб).
  2. Знезаразити ніготь, що дозволить уникнути попадання інфекції.
  3. Провести профілактику рецидиву.

Стежити за станом нігтів можна і в домашніх умовах. Машинки для апаратного манікюру продаються у вільному доступі. Однак виконання процедури вимагає дотримання певних правил. В обов’язковому порядку в арсеналі жінки повинні бути спеціальні засоби для обробки ураженої ділянки.

Професійне вплив має масу переваг. До їх числа відносять:

  • легке видалення заражених ділянок;
  • естетичність в подальшому відновленні нігтя;
  • відсутність кровоточивості у період відновлення.
  • відсутність болісних відчуттів;

При грамотному виконанні процедури досить зробити апаратний педикюр всього лише один раз, і проблема буде вирішена. Важливо під час цього заходу дотримуватися всіх правил стерильності.

Медикаментозне видалення

В основі цього методу лежить застосування певних засобів. До їх числа відносять спеціальні лаки, креми та розчини. У їх складі знаходяться речовини, що дозволяють розм’якшити нігтьову пластину і видалити з неї грибок. Застосовують їх як для пальців рук, так і для ніг.

Особливою ефективністю характеризується крем Бифоназол. В його основі лежить сечовина. Завдяки цьому компоненту уражену пластину можна усунути пошарово без яких-небудь хворобливих відчуттів. Крем необхідно наносити на ділянку з грибком і фіксувати спеціальним пластиром. Засіб не можна змивати протягом доби, після закінчення заданого часу робиться ванночка на основі води, мила і соди. Це дозволить видалити уражену ділянку за допомогою пилки. Процедура тривала: слідуючи описаним алгоритмом, необхідно знімати шар за шаром. Усунення нігтя в середньому займає 4-28 доби. Все залежить від ступеня ураження. Коли ділянка буде видалено, його необхідно обробляти 1% кремом Бифоназол. Втирати його потрібно не лише місце, де раніше знаходився ніготь, але і в ступні. Перевага даного препарату полягає в інтенсивному впливі на уражену ділянку на ранніх стадіях прояви грибка.

Для місцевої терапії підійде розчин Экзодерил і сироватка Микозан. Слід розуміти, що процедура позбавлення від грибка тривала. Використовувати медикаменти доведеться протягом 6 місяців, і це – мінімум.

Хорошим дією характеризуються спеціальні лаки для нігтів. До їх числа відносять Лоцеріл і Ціклопірокс. Використовувати їх необхідно в комплексі з кремами. Це дозволить домогтися максимального ефекту.

Попередньо рекомендується застосовувати спеціальні розм’якшують засоби. Наносити їх потрібно 2 рази на добу. Для ефективного лікування підійдуть такі препарати, як Кетоконазол та Еконазол. Втирати їх потрібно не тільки в область, уражену грибком, але і на всю ступню.

Хірургічний спосіб видалення

Оперативне втручання з видалення грибка користувалося особливою популярністю в минулому столітті. Раніше цей метод був найпоширенішим і використовувався повсюдно. На сьогоднішній день його застосовують вкрай рідко.

Це певним чином впливає на життя пацієнтів. Операція – це швидкий і дієвий спосіб позбавитися від грибка, однак вона вимагає тривалого реабілітаційного періоду.

Хірургічне видалення починається з обробки пальця спеціальним розчином антисептика. Потім на уражену ділянку викладається кровоспинний джгут, і вводиться місцева анестезія. Коли місце буде обезболено, починається процедура з видалення нігтя за допомогою спеціальних ножиць. Залишки пластини усуваються за допомогою кусачок. Потім нігтьове ложе очищається від зруйнованих тканин і обробляють спиртовим розчином йоду. Після закінчення хірургічного втручання ділянку закривається пов’язкою з антисептичною маззю.

Дана процедура є хворобливою і травматичною. Раніше після її проведення доводилося тривалий час відновлюватися. Та й саме хірургічне втручання ускладнювалося подальшої деформації нігтя. Щоб уникнути неприємних відчуттів і довгої реабілітації, перевагу стали віддавати апаратного педикюру та медикаментозного видалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code