vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Що вибрати: або Коаліціада Сумамед?

Антибіотики Коаліціада або Сумамед допомагають боротися з інфекційними патологіями. Вони володіють бактеріостатичною активністю щодо збудників захворювань репродуктивної системи, органів шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів і легенів.

Що вибрати: або Коаліціада Сумамед?

Антибіотики Коаліціада і Сумамед допомагають боротися з інфекційними патологіями.

Характеристика препаратів

Фармацевтичні властивості препаратів залежать від їх складу і особливостей впливу на патогени.

Коаліціада

Лікарська дія цього препарату пояснюється наявністю кларитроміцину в його складі. Це активна речовина відноситься до класу азалідів і ефективно бореться з багатьма патогенними штамами бактерій. Антибіотик пригнічує вироблення протеїну бактеріями, пригнічуючи їх розвиток. В підвищених дозах медикамент має бактерицидну дію.

При прийомі внутрішньо біодоступність кларитроміцину досягає 50%. Речовина утворює стійкі зв’язку з плазмовими протеїнами. Пік його концентрації в крові спостерігається через 2-3 години після прийому ліків. Оптимальна терапевтична дія досягається через 48-72 години.

Коаліціада концентрується у тканинах і може долати гематоенцефалічний бар’єр. Речовина виводиться кишечником.

Показання до призначення ліків:

 • шлункова виразка, спровокована Хелікобактер пілорі;
 • бронхіт і інфекції лор-органів;
 • мікоплазменна і гемофільна форми пневмонії;
 • фурункульоз і целюліт;
 • бореліоз;
 • отит середнього вуха, ангіна, запалення гортані і носоглотки;
 • менінгіт.
Що вибрати: або Коаліціада Сумамед?

Коаліціада протипоказаний пацієнтам віком до 3-річного віку, при годуванні грудьми і вагітності, при порфірії і алергії на його інгредієнти.

Засіб протипоказаний до призначення пацієнтам віком до 3-річного віку, при годуванні грудьми і вагітності, при порфірії і алергії на його інгредієнти.

При використанні антибіотика може спостерігатися блювання, шум у вухах, нудота, діарея, коліт, кандидоз, запаморочення і збільшення рівня активності печінкових ферментів.

Сумамед

Дія цього медикаменту пов’язано з придушенням вироблення білків бактеріальними клітинами. У підвищених концентраціях препарат володіє бактерицидними властивостями.

Сумамед ефективний відносно гонококів, менінгококів, стрептококів, диплококков і інших патогенів. Біодоступність активного компонента становить 37%. Засіб виводиться нирками і кишечником. Оптимальна терапевтична концентрація діючого інгредієнта (азитроміцину) зберігається на термін від 5 до 7 діб.

Ліки призначається за такими показаннями:

 • хвороба Лайма;
 • стрептодермія;
 • фурункульоз;
 • пневмонія;
 • гонорея, уреаплазмоз та інші патології з групи ЗПСШ.

Порівняння Клацида і Сумамеда

Незважаючи на приналежність до однієї групи (антибіотики), препарати мають не тільки аналогічні, але і різні характеристики.

Схожість

Препарати відрізняються одним і тим же лікарською дією. Вони ефективні при лікуванні внутрішньоклітинних інфекційних захворювань і мають однакові показання та протипоказання. Крім того, активні компоненти цих ліків набирають високу концентрацію у тканинних структурах.

Чим відрізняється

Незважаючи на те що обидва препарати відносяться до макролідних антибіотиків та мають одне і те ж дію, вони містять різні активні компоненти. Крім того, лікарська концентрація Сумамеда зберігається в організмі не менше 5-7 діб, а Клацида – від 2 до 3 днів.

Що сильніше й ефективніше

Коаліціада має менш виражену дію, тому його частіше призначають для лікування інфекцій шкірних покривів і дихальних шляхів.

Що дешевше

Незважаючи на те, що препарати випускаються різними компаніями, вони володіють приблизно однаковою вартістю. Вона залежить від регіону і точки продажу.

Умови відпустки з аптек

Обидва ліки продаються тільки при пред’явленні рецепту від лікаря.

Що краще – Коаліціада або Сумамед

Призначення кожного з препаратів хворому залежить від стану та особливостей останнього.

Що вибрати: або Коаліціада Сумамед?

Препарат Сумамед довше зберігає свою ефективність, тому для неповнолітніх пацієнтів його призначають частіше.

Дитині

Препарат Сумамед має більш безпечним складом. Крім того, він довше зберігає свою ефективність, тому для неповнолітніх пацієнтів його призначають частіше.

При бронхіті

При інфекціях дихальної системи найбільшу ефективність показує медикамент Коаліціада.

При ЗПСШ

У терапії статевих патологій інфекційної природи частіше призначається Сумамед, оскільки він має більшу ефективність. Перед використанням ліки проводиться перевірка патогена на предмет рівня його чутливості до дії антибіотиків.

При ангіні

Обидва препарати ефективні для лікування ангіни. Однак препарат Сумамед швидше ліквідує патогенні організми, покращуючи стан пацієнтів.

Відгуки лікарів про Клациде і Сумамеде

Аркадій Барінов (венеролог), 34 роки, Реутов

Для лікування захворювань, які передаються за допомогою статевих контактів, я призначають ліки Сумамед. Це безпечний і дієвий антибіотик. Пацієнти добре переносять таке лікування. У деяких випадках у них відзначається пронос, однак це відбувається за недотримання лікарських рекомендацій.

Дмитро Костриков (гастроентеролог), 45 років, Тверь

Препарат Коаліціада допомагає боротися з шлункової виразку і гастрит. Стан пацієнтів на тлі його прийому поліпшується швидко, особливо при відмові від шкідливих звичок і при дотриманні спеціалізованої дієти.

Думка пацієнтів

Антон Пахомников, 36 років, Москва

Нещодавно у мене з’явилося сильне відчуття печіння під час спорожнення сечового міхура. Довелося взяти лікарняний і поїхати на консультацію до лікаря. Спеціаліст діагностував у мене уретрит і призначив курс прийому препарату Сумамед. Ліки коштують недорого і відмінно допомагає. При його прийомі у мене не було побічних дій.

Ганна Василькова, 40 років, Саратов

Моя донька часто стикається з інфекціями (ангіна, тонзиліт тощо). Нещодавно в черговий раз їздили до педіатра, який прописав нам пропити курсом препарат Коаліціада. При прийомі цих капсул у дитини швидко спала температура. На наступний день у доньки з’явився апетит, покращився загальний стан. Пили по 1 капсулі на добу. Препарат виявився ефективним. При цьому він має доступною ціною.

Ельвіна Варфоломеєва, 34 роки, Тула

Для лікування ангіни доктор виписав мені рецепт на покупку Сумамеда. Додатково у період прийому цих капсул я робила полоскання горла відварами трав і настоянками. Хвороба вдалося перемогти за 1 тиждень. Перші поліпшення з’являються через 2-3 дні після початку терапії. Засіб ефективний і не викликало побічних дій. Спочатку я сумнівалася в ньому, оскільки воно коштує недорого, проте моя думка помінялося, коли я змогла повністю вилікуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code