vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Що означає гострий живіт при вагітності?

Гострий живіт при вагітності або ж живіт, має іншу форму, говорить про те, що незабаром жінка може народити дитину, чия підлога буде відповідати формі животика, в якому він знаходиться весь час до свого народження.

Что означает острый живот при беременности?

Визначити стать дитини за формою живота майбутньої матері досить нескладно. Вагітні жінки, а також майбутні батьки позитивно ставляться до такого способу визначити, кого слід очікувати сім’ї. Хоча УЗД є не менш ефективним способом дізнатися, кого слід очікувати в сім’ї найближчим часом, народні методи визначення статі майбутньої дитини теж користуються великою популярністю як серед вагітних, для яких пологи будуть вже не першими, так і для тих майбутніх мам, хто народжує вперше.

Про що свідчить форма живота при вагітності?

Для хлопчика характерний акуратний маленький низький живіт при вагітності. Незважаючи на те, що жінка вагітна, помітити її округлий живіт можна виключно спереду. Якщо дивитися на майбутню матір зі спини, здогадатися, що жінка перебуває в цікавому положенні, досить складно. Гострий живіт говорить про те, що в родині скоро з’явиться хлопчик, тому варто готувати блакитний конверт для виписки мами з дитиною з родового будинку і оформляти кімнату для малюка шпалерами з машинками.

Якщо вагітність завершиться народженням дівчинки, то живіт зовнішнім виглядом помітно відрізняється від попереднього опису, так як виглядає значно більше, чим у тих жінок, які чекають хлопчика. Для вагітних жінок, які очікують незабаром народження дівчинки, характерно наявність овального довгастого животика. Живіт у період вагітності дівчинкою збільшується не тільки вгору, але і в сторони. З-за цього область талії у майбутньої матері стає значно ширше, чим раніше. Зазвичай помітити, що жінка вагітна, можна як раз-таки виключно в тому випадку, коли майбутня мати чекає народження доньки.

Якщо ж жінка не довірять таким способів визначення статі дитини і однаково бажає зробити УЗД, вона може просто не надавати ніякого значення формі свого живота. При цьому майбутня мати повинна бути готова до того, що оточуючі її люди будуть їй твердити, дитину якої статі їй слід очікувати найближчим часом, так як визначати стать дитини за формою живота матері вміють дуже багато людей.

Лікарі вважають, що передбачити стать дитини за формою живота не представляється можливим. Розмір живота і його форма не має ніякого відношення до статі плода, що знаходиться всередині. По всьому світу було проведено безліч різних досліджень, на основі яких лікарі зробили висновок, що форма живота не має нічого спільного зі статтю майбутньої дитини. Саме тому серед фахівців такий метод визначення статі дитини, як уважний огляд живота породіллі та визначення його форми, шанувальників не знайшов.

У той же час доведено, що на форму живота можуть впливати фізіологічні особливості кожної породіллі в індивідуальному порядку. Якщо майбутня мати має вузьким тазом, то живіт, відповідно, в період вагітності виступає трохи вперед. У тому випадку, якщо у вагітної жінки досить широкі стегна, живіт розпливається в різні сторони і виглядає як нерівний.

Форма може залежати і від інших факторів, які стають відомими лише на момент розвитку та перебігу вагітності. Наприклад, швидкість збільшення ваги у вагітної жінки також цілком може вплинути на те, що живіт згодом прийме якусь певну форму. Слід звернути увагу і на той факт, що надмірна кількість жиру згодом не пропаде разом із зайвими кіло, які утворюються з ваги безпосередньо самого плода та навколоплідних вод. Воно відкладеться навіть на талії молодої матері. І жінці буде не так легко позбавитися від нього порівняно з тим, як було просто набрати цю вагу.

Однак, незважаючи на те що практично всі фахівці вважають такий метод неефективним, молоді матері все одно будуть продовжувати намагатися визначити стать свого чада таким чином. Можливо, що випадковий збіг обставин дозволить зробити це правильно.

Вагітність: як визначити стать дитини іншими способами

Якщо жінка спостерігає у себе нудоту виключно вранці, то, швидше за все, у неї народиться дівчинка. Якщо ж напади нудоти переслідують жінку протягом усього дня, їй пора купувати синій конверт для виписки з родового будинку, адже незабаром у неї народиться хлопчик.

Якщо волосяний покрив на ногах став помітно зростати швидше, варто очікувати народження хлопчика. Для вагітних жінок, у яких волосся на ногах стали рости набагато повільніше, напевно буде цікаво дізнатися, що це пов’язано з народженням незабаром дівчинки.

Якщо під час вагітності злегка розплився ніс, не варто засмучуватися, дивлячись на себе в дзеркало. Незабаром у вагітної жінки народиться син, а ніс згодом стане таким же, як і був раніше.

Дівчатка люблять солодощі та фрукти. А хлопчаки більше віддають перевагу м’ясним і ситних страв.

Для того щоб визначити стать майбутнього малюка, жінці достатньо трохи поспостерігати за тим, чого їй найбільше хочеться вжити в їжу. Якщо це солодощі – незабаром на світ з’явиться красуня-донька.

Якщо вагітна жінка і дня не може прожити без того, щоб не з’їсти шматочок жирного м’яса, незабаром їй варто очікувати народження на світ майбутнього улюбленця всієї родини – синочка.

Для визначення статі майбутньої дитини породіллі слід уважно вивчити свій живіт. Живіт при вагітності хлопчиком, якщо вірити народній мудрості, зовні буде дуже сильно відрізнятися і виглядати інакше, чим живіт при вагітності дівчинкою. Якщо вагітна жінка зауважує, що на ньому з’явилося кілька зайвих волосинок, незабаром у пари народиться хлопчик. Жінці, у якої під час процесу виношування дитини на животі з’явилася пігментація, не варто хвилюватися. Це всього лише явний знак, що незабаром у неї народиться донечка.

Додаткові моменти

Від серцебиття вагітної жінки, згідно з народним повір’ям, також залежить, хто у неї народиться вже через 9 місяців. Якщо серце б’ється швидко, означає, що у молодої матері народиться дівчинка. Хлопчик народиться, якщо серцебиття повільніше, чим це було до вагітності.

Настрій жінки під час вагітності може сказати багато про що. Зазвичай ті представниці прекрасної статі, які незабаром народять дівчинку, не відрізняються гарним настроєм. Їх весь час щось турбує, що дратує і все не подобається.

На відміну від примхливих дівчаток, хлопчики в животі у своїх мам ведуть себе спокійніше і стриманіше. Жінку, яка знаходиться в цікавому положенні, нічого не турбує. Вона не хвилюється з будь-якого приводу, повністю задоволена своїм теперішнім станом.

Згідно з народними прикметами, без особливої праці можна визначити стать дитини, відштовхуючись того, в якому боці жінка вперше почула ворушіння дитини. Якщо це сталося з правого боку, слід очікувати народження хлопчика. У разі, якщо ворушіння було з лівої сторони, жінка незабаром стане мамою чарівної дочки.

Якщо удар, що наноситься дитиною, розташований в область печінки, означає, що у майбутньої матері народиться дівчинка. Якщо удари постійно припадають на область сечового міхура, означає, що жінка народить хлопчика. Звичайно, таким способом визначити стать дитини досить складно, так як удари можуть бути дуже різноманітними і потрапляти в різні місця. Жінка елементарно не встигає запам’ятати, куди доводиться кожен з них, щоб згодом зробити вірний прогноз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code