vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Причини проведення тесту на викидень

Тест на викидень рекомендується проводити при появі незвичайних виділень з піхви та інших ознак переривання вагітності.

Причины проведения теста на выкидыш

Медичні показання

Приблизно кожна четрертая жінка в положенні втрачає дитину в перший місяць вагітності. До причин викидня медики відносять:

  • вік матері;
  • біологічні проблеми;
  • хронічні захворювання.

Щоб швидко визначити вагітність в домашніх умовах, жінки використовують експрес-тест. Його структура передбачає отримання наступних результатів:

  • позитивний;
  • негативний;
  • слабоположительный.

Перш чим зрозуміти причину останнього типу результату необхідно розібратися в роботі тесту. Спеціальна паперова смужка просякнута речовиною, яка вступає в реакцію з гормоном вагітних – ХГЛ. В результаті змінюється колір реактиву. Якщо реакція відбулася, то з’являються 2 смужки.

З допомогою першої відслідковується якість тесту. У нормі для позитивного результату характерні 2 смужки, пофарбовані рівномірно. Якщо друга проявляється слабо, рекомендується пройти тестування на викидень.

Аналогічним чином поступають в разі, коли тест проводиться в перші дні затримки місячних. В цей час спостерігається недостатня кількість ХГЛ для повноцінного фарбування.

Рекомендації лікарів

Щоб дізнатися точний результат, медики рекомендують проводити тестування, дотримуючись інструкції. Слабоположительный результат проявляється і при припиненні місячних – при настанні клімаксу. Пояснюється це тим, що при менопаузі в жіночому організмі постійно знаходиться деяка кількість ХГЛ. Цей гормон може вловити тест на вагітність. Щоб отримати достовірний результат, рекомендується використовувати якісну систему.

Після викидня рівень гормону вагітності знижується. Якщо в цей період провести тестування, то смужка покаже слабоположительный результат. Динаміка зміни тесту протилежна тій, що характерна для вагітності: через кілька днів після отримання результату повторне тестування покаже відсутність вагітності.

Слабоположительный результат на тест можна отримати при наявності загрози викидня, пов’язаної з відшаруванням хоріона. У такому випадку у жінки з’являється кровотеча з піхви і тягнучі болі внизу живота.

При отриманні позитивного або слабопозитивного результату рекомендується терміново звернутися за допомогою до гінеколога. Своєчасне втручання лікаря дозволить зберегти малюка. В іншому випадку фахівець повинен з’ясувати причину викидня. Можна вважати цей результат тесту на викидень негативним. При інтерпретації фахівець враховує особливості організму пацієнтки.

Основні симптоми переривання вагітності

Проводити тестування на викидень медики рекомендують при появі хворобливих сутичок. У деяких жінок на ранніх строках можуть з’явитися кров’янисті виділення, при цьому плід донашивается до 9 місяців. Щоб виключити ймовірність викидня, гінеколог оглядає пацієнтку. Позитивний результат тесту можна отримати при появі рожевого слизу у виділеннях. Лікарі рекомендують стежити за кольором та складом плям. Коричневі й червоні виділення з піхви можуть супроводжуватися больовими відчуттями. Переривання вагітності здатний протікати без кровотечі. В іншому випадку потрібна термінова медична допомога.

Разом з такими болями часто виникає утруднене дихання. Якщо присутні всі ці фактори, вагітній жінці слід насторожитися: так виявляються основні симптоми переривання вагітності. Необхідно терміново вжити заходів. При появі хворобливих сутичок рекомендується проконсультуватися з лікарем. В іншому випадку можна зробити тест на викидень. Перейми при пологах носять періодичний характер – 1 раз на 5-20 хвилин.

Якщо вони з’являються в 1 триместрі вагітності, ця ознака вказує на наближення викидень. Сильні і часті сутички свідчать про початок переривання вагітності. Рідко в такій ситуації лікарі зберігають маляті життя.

Якщо ознаки вагітності поступово зникають, потрібно купити в аптеці тест. При викидні спостерігається зниження ваги, відсутність апетиту та інші симптоми. На пізньому терміні ознаки самовільного патологічного переривання вагітності носять змащений характер. У цьому випадку жінка може відчувати слабку біль внизу живота. Планувати нову вагітність фахівці рекомендують через 6-12 місяців. Цей термін необхідний для відновлення жіночого організму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code