vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Потрібно стриманість перед зачаттям у чоловіків?

Є одне повір’я, що стриманість перед зачаттям у чоловіків різко підвищує шанси на успіх. Однак більшість не спроможні дізнатися, від чого саме варто утримуватися і як це краще робити. Часто люди вважають, що перед зачаттям необхідно деякий стриманість в інтимній близькості. Інші ж стверджують, навпаки, що щоденні заняття сексом набагато підвищують шанси.

Нужно ли воздержание перед зачатием у мужчин?

Планування вагітності давно вже стало невід’ємною частиною сучасного життя. Однак з якихось причин чоловіки часто вважають, що цей обов’язок цілком і повністю повинна лягти на жіночі плечі, що в корені невірно. Планування вагітності – це прямий обов’язок як жінки, так і чоловіки.

Успішне зачаття залежить від обох партнерів. Як відомо, навіть в дикій природі неякісне насіння ніколи не дасть плодів навіть на найблагороднішою ґрунті. Також і з зачаттям дитини: якщо чоловіче сім’я являє собою “неякісний продукт”, то шанс успішного зачаття неминуче прагне до нуля.

Утримання: добре це чи погано

Дослідження в цій області показують, що кількість сперматозоїдів у чоловіка збільшується, якщо має місце деяка стриманість (декілька днів). Причина такого стану речей криється в рухливості сперми. Так, у пар, які обрали невелике утримання, кількість сперматозоїдів дійсно збільшується, однак у пар, що займаються сексом щодня, підвищена рухливість сперматозоїдів. Іншими словами, тут стикається якість і кількість, а що з цього краще, може показати тільки практика. Численні дослідження, проведені в цій сфері, показали наступний відсоток успішності зачаття:

  • при щодня відбуваються статевих актах пари добивалися бажаного результату приблизно в 25%;
  • у людей, які обрали шлях стриманості перед зачаттям, показники були також великі, але дещо менше, 22%;
  • аутсайдерами стали пари, які кохаються близько 1 рази в тиждень, їх відсоток успіху опустився до 10%;
  • тривале утримання, коли статеві акти відбуваються 1 або 2 на місяць, і зовсім може викликати безпліддя, особливо у чоловіків.

Можна зробити висновки, що більше сексу в житті людей значно підвищує шанси на зачаття дитини. Однак все це лише теоретичні відомості, з яких може бути маса виключень. Але головне залишиться незмінним: про утримання можуть думати тільки ті пари, які періодично займаються сексом. Іншими словами, люди, що займаються сексом щодня, можуть дозволити собі іноді подумати про цнотливість і випробувати цей метод. Іншим же, у яких в житті і так присутні тривалі утримання, найкраще від цього відмовитися.

Часто люди думають, що успішному зачаття супроводжує тижневе утримання, вони в корені невірно. Якість сперматозоїдів досягається іншими способами, а настільки тривале утримання може, навпаки нашкодити.

Краще від такого утримання відмовитися і серйозно зайнятися собою, відмовитися від алкоголю, стежити за правильністю харчування, приймати вітаміни і повноцінно займатися сексом.

Поліпшення якості сперми

Успіх зачаття в повній мірі залежить від якості сперми. Саме тому безпосередньо перед самим зачаттям найкраще постаратися максимально її поліпшити. Так, поліпшенню сприяє відмова за 3 місяці до передбачуваної дати зачаття від куріння і алкоголю. Також варто утриматися від прийняття гарячих ванн і відвідування саун і парилень.

Варто позбутися від усіх можливих причин поганої циркуляції крові. Так як кров циркулює по всьому організму, в тому числі і в яєчках. Погана циркуляція, як відомо, обмежує надходження до цього органу кисню, що може позначитися і на якості сперми. Для запобігання такого збігу обставин можна відмовитися на все ті ж 3 місяці від стягуючого білизни, вузьких джинсів, використання крісел з підігрівом і тому подібного.

Найкраще намагатися не нервувати і не впадати в депресії, так як стресові ситуації негативно впливають на якість сперматозоїдів.

Впливає на якість і раціон: необхідно вживати більше фруктів і овочів. Буде корисним і прийняття комплексу вітамінів В9.

Отже, в цілому виходить, що готуватися до зачаття необхідно починати за 3 місяці до передбачуваної дати зачаття. Це ні в якому разі не означає, що необхідно все це час дотримувати помірність.

Перевірка здоров’я

Перед тим, як зачати дитину найкраще убезпечити себе і перевіритися на наявність хвороб, які виявляються тільки за допомогою відповідних аналізів. До таких захворювань відносяться ВІЛ, гепатит та СНІД. Багато люди сприймуть таку пораду образливо, проте завжди краще бути на 100% впевненим, чим потім перебувати в шоковому стані від несподіванки. Статеві хвороби часто протікають абсолютно безсимптомно, саме тому люди і не усвідомлюють того, що вже схильні їм.

Якщо вчасно не виявити наявність цих хвороб, вони можуть негативно вплинути на розвиток дитини в утробі. Іноді ці захворювання стають причинами викиднів або появи у малюка патологій. Якщо виявлені які-небудь хвороби, неважливо статеві чи ні, варто пройти курс лікування і після нього знову здати аналізи. І тільки після цього, якщо хворобу вилікувати повністю, планувати вагітність. Чоловікам перед зачаттям краще проконсультуватися у терапевта та інших спеціалістів, в тому числі зробити флюорографію.

При виявленні того чи іншого інфекційного захворювання необхідно відразу ж пройти лікування і позбутися від нього. Проте варто пам’ятати, що деякі медикаментозні препарати негативно впливають на якість сперматозоїдів. Необхідно почекати до моменту повного виведення цих препаратів з організму. Планування вагітності – це важливий етап у житті молодої сім’ї, адже всі хочуть мати здорових дітей, але не всі докладають до цього зусиль. Важливо підготувати до зачаття не тільки жіночий організм, але і чоловічий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code