vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Потрібні гомеопатичні препарати для імунітету?

Гомеопатичні препарати для імунітету – це не тільки чудовий ефект, але і повна відсутність шкоди іншим систем і внутрішніх органів людини. До складу засобу виробники включають натуральні компоненти рослинного походження. Препарати призначені для застосування не тільки дорослими людьми, але і дітьми.

Нужны ли гомеопатические препараты для иммунитета?

Захисна система

Імунна система людини – це свого роду захисний бар’єр від несприятливих впливів ззовні. Вона дана людям для підтримки всіх внутрішніх органів і тканин у відмінному стані. Є 2 види імунітету: неспецифічний і специфічний. Перший тип вважається вродженим і практично ідентичний у всіх людей. Проявами його роботи є: підвищення температури тіла, спрацьовування блювотного рефлексу, чхання, фагоцитоз.

Суто індивідуальне формування у кожного суб’єкта має імунітет специфічного виду. Він здійснює запам’ятовування антитіл і мікроорганізмів, з якими доводиться взаємодіяти людині протягом всього його життя. Як тільки інфекція проникає в організм, перешкоджаючи її розвитку і розмноження, імунна система починає процес її знищення. Завдяки високій оперативності у людини не встигають проявитися симптоми захворювання, і віруси благополучно гинуть. Несприйнятливість до застуди є свідченням надійного захисту. Більш того, специфічний імунітет може бути не тільки природним, коли антитіла виробляються самостійно при перенесенні хвороби, але і штучним, який формується внаслідок вакцинації. Імунна система може відхилятися від нормальної роботи в 2 сторони. Вона може бути ослабленою або, навпаки, працювати надлишково. Ознаками зниженого імунітету виступають:

 1. Швидке стомлення, кволість.
 2. Постійна сонливість в денний час доби або безсоння вночі.
 3. Часті простудні захворювання. Слід звернути увагу на стан здоров’я у тому випадку, якщо доросла людина або дитина хворіє не менш 5 разів протягом року.
 4. Перебіг застуд та інших інфекційних хвороб тривалі проміжки часу, виникнення ускладнень.
 5. Організм погано піддається лікуванню.

При надмірній роботі імунітету у хворого спостерігається алергія, непереносимість деякої їжі, а при будь-яких відхиленнях від нормального функціонування організм слід зміцнювати. Часто зниження захисних властивостей сприяють наступні дії:

 • самолікування, невірне використання імуномодулюючих та імуностимулюючих препаратів;
 • надмірне застосування антибіотиків, гормональних засобів, хімічно отриманих вітамінізуючу ліків, гормональних препаратів, біологічно активних добавок;
 • прийом в їжу продуктів, які не відрізняються високою якістю;
 • надлишкове споживання їжі;
 • куріння, часте і у великих кількостях вживання алкоголю.

Для підняття імунітету існує безліч засобів. Виробники рекламують свою продукцію з кращих сторін, але щорічно лікарями фіксується все більше випадків простудних захворювань, грипу.

Новий спосіб лікування

Оскільки не беруться до уваги важливі особливості створення специфічного імунітету конкретного пацієнта, то використання якогось загального засобу для його укріплення не принесе особливої користі. Гомеопатія ж являє собою спосіб лікування, який не може заподіяти шкоду, погіршити стан здоров’я хворого. Тільки раз звернувшись до даного методу, який ретельно перевірений та рекомендований кращими фахівцями, пацієнт зможе на довгий час забути про грип, болісних простудних та інших інфекційних захворюваннях. Крім того, такий підхід дозволяє розглядати організм як цілісну систему, що складається з окремих елементів, кожний з яких потребує зміцнення і захисту.

Лікування полягає не в класичній боротьбі з конкретною хворобою, а в тому, щоб поліпшити загальний стан пацієнта. Розглянута терапія передбачає комплексний підхід у відновленні здоров’я.

Гомеопатія діє поступово, помірно, що сприяє досягненню позитивного ефекту. Вона дозволяє покращувати загальний стан здоров’я за допомогою індивідуальних монопрепаратів.

До складу таких унікальних засобів включені надзвичайно дієві, натуральні компоненти. Їх особливостями є:

 • відсутність побічної дії на пацієнта;
 • абсолютна неможливість нашкодити здоров’ю;
 • прекрасно підходять для лікування дітей і дорослих, у яких є протипоказання до застосування засобів, отриманих хімічним способом;
 • здатність відновлювати баланс в роботі внутрішніх органів, систем, тканин.

Існують спеціальні центри, в яких працюють лікарі-гомеопати. Перш чим починати виписувати конкретні лікарські засоби, вони проводять комп’ютерну діагностику электропунктурой. Потім на підставі отриманих результатів підбирається індивідуальна схема лікування і призначаються найбільш підходящі гомеопатичні препарати для підвищення імунітету.

Варіанти лікарських засобів

Поширені засоби для зміцнення здоров’я зроблені на основі лікарських рослин. В аптеці їх можна придбати без рецепта лікаря. Вони сприяють підвищенню імунітету під час протікання інфекційних хвороб без ускладнень, використовуються в профілактичних цілях.

Існують медикаменти, що містять ферменти бактерій, сприяють розвитку патології. Вони виступають імуномодуляторами сильної дії. До них, наприклад, можна віднести Бронхомунал, Рибомуніл. Широкий спектр дії мають лікарські засоби на основі нуклеїнової кислоти. Серед них популярні різні розчини.

Для лікування інфекційних хвороб і підняття імунітету при перших симптомах пацієнтам можуть призначати препарати, що містять біологічно активні речовини. Вони виступають перешкодою і запобігають поширення і розвиток патології.

Для швидкої та дієвої імунотерапії лікаря призначають пацієнтам препарати вилочкової залози. Серед них відомі такі ліки: Вілозен, Тималін. Є також біогенні стимулятори, синтетичні і неспецифічні змішані.

Однак усі перераховані засоби мають свої переваги і недоліки. Деякі з них протипоказані до застосування, деякі здатні викликати побічні ефекти або не призначені для лікування дітей. Тому в сучасній медицині все більш популярними стають препарати для підвищення імунітету. Вони сприяють зміцненню і формування власного захисту організму. Поширеним гомеопатичним засобом комплексного дії виступає Енгістол. Він проводиться у вигляді таблеток і призначається при грипі та застуді, які супроводжуються високою температурою тіла.

Якщо захворювання мають хронічний характер, то дієвими є краплі Галиум-Хель. Препарат Мукоза композитум забезпечує ефективний захист у випадках запальних процесів слизових оболонок.

Гомеопатичні засоби для підвищення імунітету володіють перевагою, так як підбирається індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта. З такими ліками можна надовго забути про грипі, застуді і алергіях. Досягти ж помітного результату вдається вже через 2 тижні від початку застосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code