vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Порівняння Урорека і Омника

Урорек або Омник призначаються чоловікам при лікуванні патологій сечостатевої системи. Дія препаратів сприяє нормалізації процесу сечовипускання.

Сравнение Урорека и Омника

Урорек або Омник призначаються чоловікам при лікуванні патологій сечостатевої системи.

Характеристика Урорека

Лікарський засіб рекомендується до призначення у складі комплексної терапії при гіперплазії простати. Допускається використання медикаменту на підготовчому етапі операції на простаті або для відновлення сечовипускання після хірургічного втручання.

Дія препарату базується на властивостях силодозина, що забезпечує зняття спазму в сечостатевій системі. Медикамент повільно виводиться з організму, тому достатньо 1 прийому на добу. Тривалість курсу визначається з урахуванням тяжкості патології. Протипоказанням до призначення ліків є:

 • висока чутливість до його компонентів;
 • терапія катаракти;
 • вік до 18 років;
 • печінкова або ниркова недостатність.

При призначенні препарату пацієнтам старше 65 років необхідна корекція добової дози. Курсове застосування препарату здатне спровокувати розвиток побічних ефектів у вигляді:

 • порушення травлення;
 • запаморочення;
 • еректильної дисфункції;
 • ретроградної еякуляції;
 • відчуття постійної закладеності носа.

Безконтрольне застосування медикаменту та перевищення рекомендованої дози може стати причиною різкої зміни артеріального тиску, розвитку тахікардії. При передозуванні виконується промивання шлунка і призначається відповідне лікування.

Сравнение Урорека и Омника

Застосування препарату Урорек здатне спровокувати порушення травлення, запаморочення, еректильну дисфункцію.

Дія Омника

Показанням до призначення лікарського засобу на основі тамсулозину є спазм гладкої мускулатури при простатиті або аденомі простати. Дія медикаменту додатково сприяє полегшенню болю.

Препарат випускається у формі капсул, які приймають внутрішньо 1 раз на добу, не пережовуючи і не подрібнюючи перед цим. Протипоказанням до призначення препарату вважається:

 • печінкова або ниркова недостатність;
 • гіпотензія;
 • вік до 18 років;
 • висока чутливість до його компонентів.

Терапія з використанням засобу здатна спровокувати збої в роботі травної системи, що проявляється у формі нудоти, запору, блювоти. Тривале лікування може стати причиною тахікардії, наполегливого головного болю, гіпотензії або ретроградної еякуляції.

У чому різниця і схожість Урорека і Омника

Препарати мають подібні показання до застосування, але відрізняються механізмом впливу на організм, що зумовлено різними діючими речовинами в їх складі. Медикаменти сприяють швидкому відновленню природного сечовипускання. Ліки застосовуються тільки для симптоматичної терапії, дозволяють досягти:

 • повного спорожнення сечового міхура;
 • пружного струменя;
 • позбавлення від хворобливих відчуттів.

Препарати не лікують запальний процес, не зупиняють ріст пухлини. Їх не рекомендується використовувати з адреноблокаторами. Обидва лікарські засоби добре переносяться пацієнтами, рідко викликають розвиток побічних ефектів або алергічних реакцій.

Омник відрізняється більшою біодоступністю, але високомолекулярний силодизин, що входить до складу Урорека, легше сприймається альфа-рецепторами.

Сравнение Урорека и Омника

Омник проводиться у вигляді капсул з 400 мг діючого компонента.

Відрізняються медикаменти концентрацією активного компонента. Омник проводиться у вигляді капсул з 400 мг діючого компонента, другий препарат випускається у формі капсул з 400 мг або 800 мг активної речовини.

Що краще брати – Урорек або Омник

У більшості випадків перевага віддається Урореку через меншу кількість побічних ефектів і протипоказань. Плюсом ірландського засобу є випуск капсул з різним вмістом активного компонента, що дозволяє максимально точно підібрати добову дозу. Лікарський засіб діє м’якше, чим Омник, не викликає зниження артеріального тиску.

Що дешевше

Омник проводиться в упаковках, що містять 10, 30 або 100 капсул. Вартість маленької упаковки від 350 руб. Урорек в кількості 30 капсул має ціну від 790 руб.

Можна замінити Урорек на Омник

Лікарські засоби вважаються аналогами, тому вони є взаємозамінними засобами.

Думка лікарів

Вікторія Кирилівна, уролог

Обидва засоби використовуються тільки для полегшення симптомів, спричинених патологією. Лікування захворювання з їх допомогою не виконується. Безконтрольне застосування препаратів часто маскує ознаки і клінічну картину патології, не дозволяючи лікарю своєчасно і правильно поставити діагноз.

Ліки ефективні лише на 1 або 2 стадії розвитку патології, при більш важких формах захворювання дії медикаментів недостатньо.

Володимир Вікторович, уролог

Обидва препарати повинні прийматися тільки за призначенням лікаря у відповідності з рекомендованими дозуваннями. Ліки здатні викликати побічні ефекти, тому при появі виражених небажаних змін в організмі можна виконати заміну. Медикаменти дозволяють швидко досягти позитивної динаміки в стані пацієнта.

Відгуки пацієнтів

Роман, 37 років

Урорек призначався для лікування простатиту, але в аптеках його не виявилося. Після повторного відвідування лікаря був прописаний Омник. Вже через тиждень використання засобу зникло відчуття неповного спорожнення сечового міхура, біль. Препарат не викликав збоїв в роботі травної системи, але знизив лібідо. Еректильна функція і сексуальний потяг відновилися через 2 тижні після відміни медикаменту.

Павло, 53 роки

Омник, призначений із-за аденоми передміхурової залози, викликав сильне зниження тиску, запаморочення. Відмовитися від водіння автомобіля або виходу на роботу на час лікування було неможливо. На повторному прийомі був прописаний Урорек. Ефект від нього не супроводжується вираженими побічними ефектами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code