vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Порівняння Омника і Омника Окас

З усього різноманіття препаратів для лікування простатиту найбільше схвалення викликають Омник і Омник Окас. Дані лікарські засоби з однієї фармакологічної групи, вони однакові за своїм складом та дозуванні, однак між ними є й відмінності.

Сравнение Омника и Омника Окас

З усього різноманіття препаратів для лікування простатиту найбільше схвалення викликають Омник і Омник Окас.

Характеристика Омника

До складу Омника входить 400 мкг тамсулозину гідрохлориду у 1 капсулі. Капсули розроблені за новітньою формулою вивільнення. Капсула довгастої форми, світло-оранжевого кольору з зеленою кришкою. На поверхні є маркування чорного кольору. Вміст капсули – гранульований порошок жовтувато-сірого відтінку. Фармакологічна група – антагоністи 1-адренергічних рецепторів.

Дія препарату базується на вибірковому блокуванні рецепторів, які розташовуються на залозі, стінках уретри і сечового міхура. За рахунок дії медикаменту відбувається розслаблення мускулатури, знімається напружений стан простати і полегшується сечовиділення.

Засіб добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Збільшення ефективності безпосередньо залежить від правильності прийому ліки: необхідно застосовувати медикамент строго в один і той же час. Вживання медикаментів безпосередньо залежить від прийому їжі. Капсулу не можна розжовувати, щоб не руйнувати оболонку для правильного розщеплення і доброго засвоєння засоби.

Медикамент показаний при лікуванні запалення передміхурової залози. Дітям до 18 років препарат не призначають. За рахунок того, що засіб повільно розщеплюється в печінці, його дія відрізняється пролонгацією, а це значить, у нього більш ефективне засвоєння.

Сравнение Омника и Омника Окас

Капсулу Омника не можна розжовувати, щоб не руйнувати оболонку для правильного розщеплення і доброго засвоєння засоби.

Дія Омника Окас

Омник Окас випускається у вигляді таблеток, розроблених за спеціальною технологією матричного засвоєння, яка має контрольоване вивільнення. Протягом тривалого часу розчиняється і засвоюється приблизно рівну кількість діючої речовини. Склад такий же, як і у Омника.

Це робить ефективність медикаменту більш стійкою. Ліки приймається одноразово, незалежно від їжі.

У чому різниця і схожість Омника і Омника Окас

Показання для застосування у даних медикаментів однакові – це доброякісне запалення передміхурової залози з характерною симптоматикою, що включає:

  1. Хворобливі сечовипускання.
  2. Відчуття наповненого міхура (незважаючи на сечовипускання).
  3. Будь-які порушення микции.

Основні протипоказання у медикаментів аналогічні, що пояснюється однаковим складом, це:

  1. Індивідуальна непереносимість.
  2. Важкі захворювання органів-мішеней (печінки і нирок).
  3. Підвищений артеріальний тиск.

Важливо, що Окас набагато краще переноситься. При застосуванні даного препарату рідше виникають зміни з боку ПЕКЛО. Доведено, що можливо використання ліків при хронічних захворюваннях нирок з порушенням їх роботи, при рівні кліренсу 10 мл/хв. З чого випливає, що засвоюваність Омника Окас вище, чим простого препарату.

Спосіб застосування засобів вказує на те, що таблетки застосовувати краще, чим капсули. У Омника Окас немає прив’язки до часу і прийому їжі, що робить вживання зручним для всіх пацієнтів.

Сравнение Омника и Омника Окас

У Омника Окас немає прив’язки до часу і прийому їжі, що робить вживання зручним для всіх пацієнтів.

Також суттєвою перевагою на користь таблеток є спосіб їх розщеплення і засвоєння в організмі. Даний процес контрольований. Завдяки такому механізму вивільнення в організмі постійно підтримується однакову кількість медикаменту.

Друга важлива відмінність – це ступінь переносимості. Таблетки переносяться краще капсул, що робить побічні дії мінімальними.

Що краще брати – Омник або Омник Окас

Що краще брати – Омник або Омник Окас, вирішує лікар після проведення обстеження, призначення аналізів і постановки діагнозу.

Що дешевше

Характерною рисою є вартість. Таблетки Омника Окас на порядок дорожче капсул простого препарату. Перший коштує від 420 до 900 руб., другий – від 240 до 370 руб.

Можна замінити Омник на Омник Окас

Замінювати медикаменти можна, але бажано застосовувати засіб, яке було призначено лікарем виходячи з індивідуальних потреб хворого. Вибір залишається за пацієнтом, але перевагу треба надавати більш безпечного лікарського препарату.

Думка лікарів

Олександр Федорович, лікар-уролог

У лікуванні аденоми простати відмінні результати дають ці препарати. Після проходження курсу терапії у пацієнтів помітно поліпшується загальний стан і настає повне видужання. Зростає період ремісії.

Віктор Васильович, лікар-уролог

Після призначення таблеток знизилася кількість побічних ефектів і підвищилася засвоюваність ліки. Хворі одужують швидше.

Микола Сергійович, лікар-уролог

При лікуванні аденоми простати важливо пройти повне обстеження та виявити картину захворювання. Препарати мають побічні дії, тому слід ретельно проводити діагностику пацієнтів.

Відгуки пацієнтів

Ігор, 60 років

За призначенням лікаря приймаю Омник на постійній основі вже 2 роки. Зараз з’явився Омник Окас. Порадившись з лікарем, почав прийом нового препарату. Залишився задоволений Окасом: зручніше приймати таблетку, і дія ліків істотно зросла.

Сергій, 46 років

Вболіваю аденомою простати, часто лечу. Місяць тому звернувся до нового уролога. Після повного обстеження та проходження необхідних аналізів лікар призначив Омник Окас. Після курсу лікування цим препаратом став відчувати себе краще.

Тетяна, 25 років

Татові був поставлений діагноз гіперплазія передміхурової залози. Користувалися кількома засобами, але поліпшення наступило лише після прийому Омника в капсулах. Перед початком терапії лікар попередив, що медикамент має одну неприємну властивість – різко знижує артеріальний тиск. Тому, проводячи лікування, тато контролює показники і навіть відмовився від прийому препаратів проти гіпертонії. Минуло 2 місяці з початку прийому Омника – тато добре себе почуває, спить всю ніч, позиви до сечовипускання його не турбують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code