vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Порівняння Амлодипіну і Веро-Амлодипіну

Найбільш затребуваними препаратами серед антиангінальних і гіпотензивних засобів, що використовуються в лікуванні кардіологічних проблем, є Амлодипін і Веро-Амлодепин. Особливо поширені дані засоби у людей, які страждають високим тиском.

Сравнение Амлодипина и Веро-Амлодипина

Найбільш затребуваними препаратами серед антиангінальних і гіпотензивних засобів, що використовуються в лікуванні кардіологічних проблем, є Амлодипін і Веро-Амлодепин.

Характеристика Амлодипіну

Основним компонентом препарату є однойменне речовина амлодипін, яке прибирає периферичний опір судин кровотоку. Внаслідок цього у хворого відбувається плавне зниження тиску і здійснюється нормалізація роботи серця.

В основному ліки призначається гіпертонікам, але бувають випадки, коли засіб прописують людям з астмою або цукровий діабет. Медикамент чинить пролонговану дію і здатний знімати спазми, що є його перевагою.

Позитивні якості препарату – в наступних лікувальних властивостях:

 • розширює артерії, що сприяє поліпшенню кровообігу і роботи серця;
 • знижує можливість виникнення нападу стенокардії;
 • знижує потовщення стінки лівого шлуночка серця, що характерно для людей, що страждають гіпертонією;
 • нормалізує тиск;
 • виписується як профілактична міра і для комплексного лікування.

Крім основного компонента, є ряд додаткових речовин – кожен виробник розфасовує препарат з індивідуальним набором компонентів. Але найпоширеніші – повідон та моногідрат лактози. Щоб дізнатися складу лікарського препарату, потрібно уважно ознайомитися з інструкцією.

Медикамент впливає на згортання крові і в тих випадках, коли людині доведеться перенести операцію, тому варто повідомити лікаря про прийом препарату. Засіб не слід різко припиняти приймати, дози слід зменшувати поступово. У цьому допоможе консультація лікаря.

Сравнение Амлодипина и Веро-Амлодипина

В основному Амлодипін призначається гіпертонікам, але бувають випадки, коли засіб прописують людям з астмою або цукровий діабет.

Дія Веро-Амлодипіну

Лікарський препарат Веро-Амлодипін в основному складається з діючого однойменного речовини. Цей медикамент широко призначається лікарями-терапевтами і кардіологами як засіб у боротьбі з гіпертонією і не тільки. Ліки випускається в дозі 5 і 10 мг, а додатковими компонентами є крохмаль, магнію стеарат, креатину та інші речовини.

Препарат прописується пацієнтам, які страждають такими хворобами:

 • первинна і вторинна гіпертензія;
 • різні форми стенокардії;
 • серцева недостатність і ін

Призначається засіб тільки після огляду лікаря і отримання результатів обстеження. В основному ліки прописується людям з високим тиском, тобто систолічний (верхнє) тиск понад 140 мм рт. ст. протягом тривалого часу.

Як і всі препарати, медикамент має протипоказання. У деяких випадках недотримання припису може загрожувати летальним результатом. Препарат протипоказаний дітям до 18 років, а також жінкам у період годування і виношування дитини. Різка відміна терапії даними медикаментом може викликати напад стенокардії. Категорично не рекомендується застосовувати засіб під час гіпертонічної кризи, це не тільки неефективно, але й небезпечно для життя.

В основному препарат Веро-Амлодипін добре переноситься, але бувають окремі випадки передозування, при яких можуть спостерігатися наступні побічні ефекти:

 • набряки ніг;
 • прискорене биття серця;
 • больові відчуття в області живота;
 • нудота;
 • загальне нездужання;
 • алергія;
 • погіршення зору.

Веро-амлодипін медикамент широко призначається лікарями-терапевтами і кардіологами як засіб у боротьбі з гіпертонією і не тільки.

У чому різниця і схожість Амлодипіну і Веро-Амлодипіну

Це препарати з однаковим основним компонентом. Медикаментозне засіб з назвою Амлодипін проводиться багатьма фармакологічними компаніями по всьому світу, а Веро-Амлодипін виготовляється на території Російської Федерації. Незважаючи на те що засоби однакові по більшому компоненту та дозуванні, виробляються вони на різному обладнанні та з додаванням різних інгредієнтів.

Що краще брати – Амлодипін або Веро-Амлодипін

Кожен гіпертонік задається питанням, що краще брати – Амлодипін або Веро-Амлодипін. Прийом препарату повинен здійснюватися після консультації з лікарем і проходження лабораторних досліджень пацієнтом. Якість препарату залежить від фірми-виробника. Також лікарський засіб однієї фірми може не підійти з-за індивідуальній непереносимості будь-якого з компонентів складу, а інший – не буде викликати побічних ефектів: тут все індивідуально.

Що дешевше

Вартість препарату, як і якість залежить від країни-виробника. Так, вартість російського Амлодипіну дозуванням 5 мг в кількості 90 шт. – 150 руб., а ізраїльський Амлодипін в такому ж дозуванні, але кількістю 30 шт. коштує 110 руб. Веро-Амлодипін за ціною не відрізняється від Амлодипіну російського виробництва.

Можна замінити Амлодипін на Веро-Амлодипін

Так як ці ліки аналогічні, то їх вільно можна замінити одне одним, якщо Амлодипіну потрібного виробника немає в аптеці або виписаний лікарем препарат не підійшов.

Думка лікарів

Дмитрієва І. А, терапевт

Я лечу літніх людей щодня, і багато з них страждають від високого тиску. Препарат Амлодипін допомагає в ефективній боротьбі з хворобою, і за ціною він досить доступний.

Миколаїв В. О., кардіолог

Самий безпечний препарат, який я зустрічав у своїй практиці в боротьбі з гіпертонією. Незважаючи на інструкцію з безліччю побічних ефектів, при призначенні своїм пацієнтам ніколи не стикався з побічними проявами.

Відгуки пацієнтів

Раїса Михайлівна, 63 роки

Мучуся стенокардією вже багато років, тільки Веро-Амлодипін допомагає відчувати себе добре. Після прийому всередину буває легке нездужання, але порівняно з тим, як я відчувала себе раніше, це несуттєво.

Олег Миколайович, 60 років

Приймаю Амлодипін від підвищеного тиску. Медикамент досить ефективний, діє м’яко, побічних реакцій не викликає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code