vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Переваги електронного тесту на вагітність

Електронний тест на вагітність, незважаючи на свою високу вартість, стає з кожним днем все популярнішим серед сучасних жінок. Багаторазовий тест відрізняється від звичайних тест-смужок для визначення вагітності більш високою чутливістю і точністю. За допомогою цифрового тесту на вагітність можна виявити не тільки факт події зачаття, але навіть термін пологів. Багаторазовий тест на вагітність є новітньою технологією в ранній діагностиці зачаття і виношування дитини в домашніх умовах.

Преимущества электронного теста на беременность

Навіщо проводити тест багато разів?

Скептики можуть сказати: а навіщо потрібен багаторазовий тест, якщо у планах лише одна дитина?Можливість кілька разів провести перевірку призначена для тих, хто давно планує дитину, але з якихось обставин не може його зачати. У цьому випадку буде доцільно придбати саме тест багаторазового використання.

У разі визначення наявності зачаття одноразового тесту доведеться брати кілька штук.

Переваги електронного приладу для визначення вагітності

Багаторазовий тест на вагітність має величезний ряд плюсів, якщо порівняти його з одноразовими попередниками.

  1. Точність результатів. На відміну від тест-смужок, які можуть залишати багато питань після використання, коли, наприклад, друга смужка погано проявилася або розмазалася, цифровий тест на вагітність не залишає ніяких сумнівів. На цифровому дисплеї приладу буде показаний зворотний відлік проведення хімічного аналізу, і через три хвилини на цьому ж дисплеї висвітиться “+” у разі позитивного результату або “-“, якщо зачаття не відбулося. Також якщо не натиснути кнопку скидання результату, то він нікуди не зникне з часом, на відміну від одноразового тіста, смужка з якого має тенденцію зникати.
  2. Діагностика на ранніх термінах. Жінки, які скористалися багаторазовим тестом, стверджують, що пристрій уловлює рівень підвищення ХГЛ (гормон вагітності) вже в перший же день затримки менструації.

Дослідницькі роботи над багаторазовими тестами стверджують, що електронні прилади для визначення зачаття в стані виявити сталося запліднення ще за 2-3 дні до передбачуваної дати початку менструації.

Найбільш просунуті і дорогі моделі мають у своєму функціоналі можливість визначити термін пологів. Але лікарі сходяться на думці, що цей термін все ж неточний і зазвичай відхиляється від реального віку плода на два тижні.

Недоліки цифрового визначення факту вагітності

У плані функціональності і точності цей прилад не має мінусів і недоліків. Недоліки електронного пристрою для визначення зачаття полягають в іншому.

  1. Дорожнеча. Головний недолік приладу полягає в його високій вартості. Багаторазовий електронний тест на вагітність коштує в багато разів дорожче, чим одноразовий. Але у випадку, якщо пара намагається тривалий час зачати дитину, то придбання багаторазового тесту для визначення зачаття з лишком окупиться.
  2. Складність у придбанні. Такий недолік виходить з того, що нова технологія ще не дуже популярна. Багато жінок з побоюванням ставляться до цієї новинки, особливо через її ціну. Тому воліють користуватися одноразовими пристосуваннями для діагностування відбулося зачаття, вважаючи, що економлять засоби. Через таку непопулярність електронного приладу для визначення факту зачаття його складно знайти в аптеках.

Керівництво з застосування цифрового тесту на вагітність

В інструкції до апарату рекомендується проводити дослідження з перших днів затримки, в цьому випадку гарантія вірного результату становитиме 99%. Але якщо є підозри стосовно свого становища до настання менструації, то приладом можна скористатися за 3-4 дні до місячних. В цьому випадку результат буде достовірний не з настільки високим відсотком, але його можна перевірити через кілька днів. Багаторазовий тест, як і одноразовий, застосовують для дослідження ранкової порції сечі.

Цифровий багаторазовий пристрій для визначення факту зачаття схожий на звичайну флешку. Відрізняє електронний прилад для визначення вагітності від знімного носія тільки наявність дисплея, на якому після проведення аналізу з’явиться результат. В апараті є накопичувач, який заправляється картриджем одноразового використання. В комплект приладу зазвичай додається їх 20 штук.

Картридж опускається в ємність з сечею, зібраною у жінки, яка має затримку менструації або просто підозру на своє цікаве положення.

Після цього картридж вставляється в накопичувач. Протягом 3х хвилин йде обробка і аналіз отриманих даних.

Потім апарат необхідно через USB-роз’єм підключити до комп’ютера, і результат з’явиться на його дисплеї. Підсумок проведення аналізу представлено у вигляді монохромного запису “+” або “-“.

Крім вищеописаних функцій, електронний прилад для визначення факту зачаття також може показати і можливу дату пологів, якщо результат підтвердив вагітність. І додатково показати вдалі дні для зачаття, якщо результат негативний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code