vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Найефективніші препарати і таблетки для збільшення статевого члена

Сьогодні доступні різноманітні таблетки і біологічно активні добавки для збільшення статевого члена. Подібні засоби направляють велику кількість крові в судини органу, що сприяє рівномірному (як запевняють виробники) зростанню пеніса в довжину і ширину. Але перед їх застосуванням необхідно проконсультуватися з фахівцем. Лікар порекомендує не тільки ефективні препарати, але і проконсультує щодо дозування.

1

Переваги

Таблетки, за запевненням виробників, мають наступні переваги:

 • абсолютно натуральний склад;
 • збільшення органу на 25%;
 • активізацію гормональних функцій;
 • збільшення чутливості нервових закінчень і репродуктивних здібностей.
2

Кращі таблетки

Топ кращих таблеток по збільшенню розмірів статевого члена:

 • SizeGain;
 • XtraSize;
 • VigRX Plus;
 • Vimax;
 • Virilityex.
2.1

SizeGain

Цей препарат потрібно приймати протягом 60 днів. SizeGain починає діяти вже на другий день після початку прийому. Лабораторні дослідження підтверджують, що засіб працює краще за багатьох аналогів.

Вартість: від 2400 рублів за упаковку.

2.2

XtraSize

XtraSize рекомендований професіоналами і вважається на 100% натуральним засобом. Добавка позитивно впливає на ерекцію і дає утовщення статевого члена до 30%. Засіб збільшує швидкість сексуального збудження.

Вартість: від 1200 рублів.

2.3

VigRX Plus

Інгредієнти, з яких виготовлений VigRX Plus, мають потужні можливості афродізіака. Компоненти були привезені з Китаю і Європи. Ліки продовжують ерекцію, покращують потенцію і загострюють насолоду від сексу. У тих, хто користується препаратом, з’являється можливість збільшити пеніс на 5 см. В стандартній упаковці знаходиться 60 таблеток.

Вартість: від 1800 рублів.

2.4

Vimax

Складається з 100% натуральних компонентів. Vimax збільшує пеніс на 2-3 см, сприятливо впливає на ерективну функцію. У нього немає побічних ефектів. Упаковка складається з 60 капсул, країна-виробник – Канада.

Вартість упаковки: від 2000 рублів.

2.5

Virilityex

Підвищує рівень «чоловічого» гомона – тестостерону в крові, допомагає наростити м’язи, збільшує силу і потенцію. Вживається курсами 2-3 місяці з інтервалами 1,5-2 місяці. Побічних реакцій не відзначається. В упаковці 60 капсул.

Вартість упаковки: від 1200 рублів.

Ціни на ліки не фіксовані, вартість залежить від виробника або дилера.

3

Бади

Крім таблеток, існують біологічно активні речовини (Бади), які, за запевненням виробників, здатні збільшувати розмір чоловічого статевого органу. Але їх дія протікає в більш м’якій для організму формі.

По суті, Бади шкоди здоров’ю вони не заподіюють, але і збільшити статевий член при самостійному прийомі теж не можуть. Їх застосування доцільне тільки в комплексі зі спеціальними пристроями (екстендер, помпа).

Бади:

 • Віардо Форте;
 • Спіруліна;
 • Кордицепс.
3.1

Віардо Форте

Створений з олії зародків пшениці, цинку і селену препарат хоч і не підвищує потенцію, але покращує чоловіче здоров’я.

Додатково допомагає в утворенні гормонів і прибирає холестерин з організму, а цинк з селеном є найважливішими мікроелементами для представників сильної статі.

3.2

Спіруліна

Це порошок або таблетки з синьо-зеленої мікроводорості виду Arthrospira. У ньому міститься величезна кількість мінералів і вітамінів, деякі з них не зустрічаються в простої повсякденної їжі. Сприяє поліпшенню сексуальної функції.

3.3

Кордицепс

Кордіцепс – засіб з традиційної китайської медицини, перевірений віками і багатьма поколіннями чоловіків. Сьогодні Кордицепс, зроблений з ниток китайського шовкопряда, використовують як засіб, здатний збільшити сексуальні сили людини.

4

Рекомендації

Важливо пам’ятати, що для хорошої ерекції необхідний ЗСЖ, правильне харчування, відмова від алкоголевмісних напоїв і нікотину і свіже повітря. Перед вживанням біологічно активної добавки або таблеток для збільшення статевого члена важливо проконсультуватися з фахівцем (він же і дасть рекомендації щодо застосування і дозування), уважно розглянути склад речовини, прочитати відгуки про нього і ознайомитися зі списком протипоказань.

Є у подібних препаратів і протипоказання:

 • нирково-печінкова недостатність;
 • вживання нітрогліцерину перед початком курсу (поєднувати нітрати з таблетками заборонено);
 • повне здоров’я статевого органу (при додаванні препаратів до здорового організму ерекція може протриматися до 4 годин, що призводить до травм пеніса);
 • вік понад 65 років;
 • онкологія, атеросклероз, захворювання ЖТК.

Користуватися препаратами можуть тільки люди, що досягли 18 років. Найкраще поєднувати курс таблеток з яким-небудь БАДом і правильним способом життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code