vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Імунітет при цукровому діабеті

Імунітет при цукровому діабеті треба постійно підвищувати. Ряд негативних факторів завжди впливає на організм людини, а в разі діагностування цукрового діабету проблема може посилюватися. Як підвищити імунітет при цукровому діабеті? Які засоби можна використовувати? Які методи можуть бути протипоказані? Відповіді на ці й не тільки питання можна буде знайти нижче.

Иммунитет при сахарном диабете

Сучасна медицина не стоїть на місці, і з кожним роком розробляються нові методики лікування цукрового діабету. Зміцнення імунної системи в нинішній час хвилює особливо гостро.

Діабет – захворювання, яке з кожним голодом «молодіє», і при цьому воно є одним з негативних причин зниження імунного захисту. В результаті інфекції починають безперешкодно потрапляти в організм, запальні процеси протікають довше. Багатьох пацієнтів хвилює підвищення власного захисту.

Коротка інформація

Головна причина зниження захисних здібностей організму – загальне зниження активності лейкоцитів та хемотаксису. Все зводиться до того, що механізм підвищення ще не до кінця вивчений.

Пацієнт повинен відмовитися від алкоголю і куріння, тільки в цьому випадку можна підвищити імунітет.

В питаннях виникнення обох типів цукрового діабету вагоме значення несе імунна система. Перший тип – аутоімунне захворювання. У цьому випадку власні антитіла починають атакувати клітини підшлункової залози.

У ході наукових досліджень було доведено, що протікаючі запальні процеси можуть спровокувати розвиток захворювання 2-го типу.

Незалежно від типу захворювання пацієнт піддається багатьом оточуючим інфекціям. Крім того, це захворювання може посилити поточний стан організму. Воно може викликати незворотні зміни в роботі серця, шлунково-кишкового тракту, слизової ротової порожнини. Щоб уникнути негативних наслідків, треба зміцнити імунітет.

Зміцнення

В питаннях підвищення захисту організму зможуть допомогти наступні речовини.

Трансфер фактори. Вони підвищують загальну імунну активність. При цьому трансфер фактори можуть запам’ятовувати патогенні бактерії і мікроорганізми і не допускати повторне зараження. При цьому прискорюється імунна реакція, і клітини починають працювати злагоджено. Вони допомагають пригнічувати надмірну активність антитіл при діабеті 1-го рівня. Також окрему користь можна виділити і лікування 2-го типу, фактори допомагають боротися із запальними процесами. Їх можна отримувати з натуральної їжі, і містяться вони в курячих яйцях і молозиві.

Птерокарус мішковидний. Деревина цього дерева піддається подрібненню і в подальшому може прийматися для лікування захворювання. Елемент дозволяє підвищити імунітет і при цьому омолодити інсулін-продукуючі клітини підшлункової залози.

Гірка диня. Представлений препарат допомагає блокувати надмірне утворення глюкози в крові і руйнувати утворені бар’єри, які блокують клітини, що використовують інсулін.

Джимнема Сильвестра. Це рослина дозволяє нормалізувати рівень глюкози в крові. Крім того, Джимнема допомагає зміцнити імунітет, активно впливаючи на загальний стан клітин підшлункової залози, які виробляють природний інсулін.

Альфа-ліпоєва кислота – синтезований природний антиоксидант, який активно використовується при лікуванні захворювання. Допомагає запобігти неминучі зміни в роботі серцево-судинної і нервової систем. Крім того, кислота покращує роботу клітин, які використовують інсулін, підвищуючи імунітет при цукровому діабеті. Крім того, треба виділити величезну користь від використання цього засобу, оскільки віно за своєю природою є антиоксидантом, і здатний запобігати пошкодженню нервових структур.

Заповнення магнію і цинку. Доцільно вводити в раціон препарати, що містять магній і цинк. Їх можна вживати для усунення судом та поліпшеного скорочення м’язових тканин. Цинк може усувати еректильну дисфункцію, яка викликає порушення в роботі сперматогенезу і порушення секреції тестостерону.

Вживання представлених препаратів має йти в комплексі. Фізичні навантаження повинні підбиратися, виходячи з поточної клінічної картини та загального типу. Зупинитися краще на тих видах спорту, які представляють найменшу загрозу для організму.

Оптимальний варіант – вправи, які тренують дихальну і серцево-судинну системи. Крім того, можна застосовувати фізіотерапевтичні процедури, які не протипоказані при обох типах.

Крім фізіотерапії, популярність набуває озонотерапія. Вона показана пацієнтам з 1-м типом, оскільки вона запобігає розвитку шкірних змін. У ході процедури треба контролювати рівень глюкози в крові.

Представлені рекомендації допоможуть підвищити імунний захист організму, покращуючи при цьому загальний стан пацієнта. У будь-якому випадку, якщо ці процедури не принесли очікуваного ефекту, треба звернутися до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code