vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Можливо збільшити статевий член на 5 см — реальний спосіб

Возможно ли увеличить половой член на 5 см — реальный способ

Можливо збільшити статевий член на 5 см — реальний спосіб

Всі люди влаштовані так, що протягом усього життя вони постійно перебувають у пошуках ідеальної зовнішності, і часто змінюють себе зовні, щоб стати якомога ближче до цього ідеалу. Але чоловіки нерідко цікавляться ще й тим, як збільшити член на 5 сантиметрів. Розміри статевого органу також мають для них значення.

Зміст статті

 • 1 Існує можливість збільшити член?
 • 2 Які є норми розмірів пеніса
 • 3 Збільшення пеніса хірургією
 • 4 Інші види медичних операцій
 • 5 Методи збільшення статевого органу без операцій
 • 6 Важки
 • 7 Джелкінг
 • 8 Масажі
 • 9 Харчова сода
 • 10 Помпа
 • 11 Фізичні навантаження
 • 12 Екстендер
 • 13 Аптечні препарати
  • 13.1 Dominator
  • 13.2 Распутін Гель
  • 13.3 Maxi Size
  • 13.4 Pri Up
  • 13.5 Stand Up Gel

Існує можливість збільшити член?

Маленький пеніс може доставляти досить багато неприємностей. Тому легко пояснити, чому власники скромного органа замислюються про збільшення розмірів члена. Наскільки відомо, зробити це цілком реально. І навіть існує відразу кілька методів збільшення.

 • Медикаменти;
 • Операція;
 • Самостійно вдома.

І якщо з першими двома все зрозуміло, то останній цілком може викликати сумніви. Невже це дійсно так? Так, збільшити член в домашніх умовах цілком реально. І навіть досить бюджетно. Варіанти самостійного збільшення статевого члена є. Все, що потрібно від чоловіка – підібрати підходящу для нього методику і розібратися у всіх її тонкощах, щоб випадково не нанести собі шкоду.

Які є норми розмірів пеніса

Загальноприйнятою є думка, що якщо «гідність» чоловіка менше восьми сантиметрів – це вже патологія. Але чи насправді це так – вирішує тільки володар подібних розмірів. Таким чином, навіть пеніс довжиною 10 см цілком може входити до категорії «нормальні». Особливо, якщо врахувати, що лікарі вже офіційно спростували думку про те, що тільки великий пеніс здатний принести задоволення статевої партнерки. Розміри ніяк не виляють на отримання оргазму.

Але якщо захотілося все ж виміряти власні «можливості», то для одержання найбільш точних результатів зробити це необхідно, перш за все, правильно. Член повинен бути максимально ерегованому стані. А температура в приміщенні не нижче кімнатної. Заміри необхідно проводити від лобка і до самої головки по спинці пеніса. Орган треба утримувати під прямим кутом по відношенню до торсу. А окружність зручно буде виміряти м’яким сантиметром.

Протягом багатьох десятиліть і навіть сотень років чоловіки проводили заміри статевих членів для фіксації оптимальних даних. Але в кінцевому підсумку все завершилося зовсім інакше. Виявилося, що подібні параметри строго індивідуальні і залежать більше від генетики. Але все ж і офіційні загальноприйняті параметри є. Норми розмірів такі:

 • Менше 8 см – дуже маленький член;
 • 8-12 см – маленький член;
 • 12 см – стандартний пеніс;
 • 15 см і більше – великий член;
 • 20 см і більше – дуже великий член.

Тепер будь-який чоловік може звірити те, що є, з наданими даними і вирішити, чи справді йому потрібно збільшувати пеніс.

Збільшення пеніса хірургією

Як би там не було, серед більшості методик збільшення члена хірургічна операція стала найбільш результативною. І це не можуть не визнати навіть більшість критиків. Але треба бути готовим до того, що операція не може обійтися без ризику. А підсумковий результат може бути трохи не таким, як чоловік чекав.

В одному зі спеціальних досліджень операцій, виконаних понад десять років тому, написано, що такою операцією вдалося збільшити пеніс менше, чим на 2,5 сантиметра. І нехай результати все ще скромні, вони кращі, чим до хірургічного втручання.

Збільшити пеніс за допомогою хірургії можно двома варіантами:

 • Збільшення пеніса в довжину. Це робиться так. Пеніс прикріплюється до тазу за допомогою спеціальних зв’язок. Вони пов’язані з членом і приховують його частину в тілі. Обрізання зв’язок за допомогою хірургії послаблює натяг і в теорії можна побачити велику частину члена. Щоб зв’язки не зросталися повністю, потрібно кожен день протягом півроку носити важки.
 • Збільшення пеніса в товщину. На самому початку процедура була така. Лікар брав жирові тканини з іншої частини тіла і додавав їх у стовбур члена, щоб зробити його, таким чином, більш щільним і толстеньким. Але вийшло в підсумку трохи не так, як планувалося спочатку. Частково жирові тканини «усмоктувалися» і з-за цього пеніс ставав горбистим. За словами самого фахівця, статевий орган виглядав як мостова з каміння.

Але у даної техніки виник іще один варіант. Для збільшення статевого члена до нього вводять спеціальний імплантат. Це тканина, яку пересаджують від іншого організму. Це використовується зараз у багатьох видах відновної хірургії.

Велика частина досвідчених практикуючих лікарів, які проводять такі операції, згодні з тим, що подібний варіант дає найкращі результати. Але і тут є невеликий ризик. Можливе ускладнення, адже не зрозуміло як, зрештою, може повести себе пересаджена тканина донора.

Інші види медичних операцій

Незважаючи на це, існують і інші різновиди медичних операцій, спрямованих на збільшення розмірів члена. Якщо у чоловіка є зайва вага, жирову тканину біля основи члена прибирають ліпосакцією. Деякі фахівці роблять такі операції, одночасно збільшуючи і довжину та товщину пеніса. Але можна зробити це і окремо.

Скільки ж коштує таке «задоволення»? Збільшити пеніс завдовжки коштує від п’яти до десяти тисяч доларів. Потовщувати його обійдеться трохи дешевше – від п’яти до семи тисяч. І це ціна за один тільки донорський імплантат. Якщо враховувати ще й роботу лікаря, вартість всієї операції може перевищити двадцять тисяч.

Методи збільшення статевого органу без операцій

Про те, як можна збільшити розміри свого достоїнства, чоловіки почали думати не вік і не два тому. Але їхні старання в кінцевому результаті змогли подарувати чоловікам сучасності безліч рецептур і спеціальних технологій, як досягти ідеала без допомоги лікарів і якихось спеціальних навичок. Це менш небезпечно і зовсім недорого. А деякі техніки і зовсім безкоштовні.

Важки

Спосіб, що називається, дідівський. Але разом з тим і дуже небезпечна, особливо для молодих хлопців. Важки впливають на печеристі тіла, що і подовжує пеніс. Виконувати процедуру треба так:

 • Розігріти орган компресом або масажем;
 • Пластиром приклеїти перед головкою мотузочку;
 • Надіти на неї грузик.

Найперші процедури з тягарцями повинні проходити не більше чверті години. По ходу справи можна збільшувати вагу і тривалість носіння. В процесі не повинно виникати відчуття оніміння головки. Якщо воно з’явилося, необхідно знизити вагу.

Джелкінг

Примітно, насамперед, те, що подібну техніку називають древньою. По суті своїй, рухи схожі на звичайний масаж. Не можна не помітити, що джелкінг отримав велику популярність і за час свого існування зміг зарекомендувати себе досить позитивним чином.

Дана методика зможе принести чоловікові успіх лише в тому випадку, якщо він буде використовувати мастило і слідувати всім встановленим правилам. Член повинен бути ерегований лише на три чверті – тільки тоді цей своєрідний масаж повинен бути завершений. Рухи повинні бути схожі на доїння. Рухи спрямовані одночасно на збільшення пеніса з усіх сторін. Дана техніка робить інтенсивний приплив крові, а разом з ним заповнення печеристих тіл, завдяки яким член і стає більше.

Масажі

Даний метод дає непогані результати в основному за рахунок посилення кровообігу. Спочатку треба зробити теплий компрес на органі. На відміну від джелкінга і фізичних навантажень – немає особливого значення, наскільки чоловік збуджений. Рухи повинні нагадувати онанізм.

Харчова сода

Так, дійсно так. Звичайна харчова сода. Яке вона може вплинути на чоловічу гідність? Але її використання дійсно має ефект. Причому чоловіки використовують соду відразу в декількох варіантах:

 • Ванночки;
 • Компреси;
 • Масажі;
 • Скраби.

Подібні засоби з розряду народної медицини дозволяють посилити кровообіг і одночасно з цим також дезінфікують член і знімають ймовірні запалення. Відгуки користувачів говорять про те, що член помітно додає у розмірах вже через кілька повторів вищезазначених процедур.

Помпа

Використання вакуумної помпи не таке складне. На пеніс впливає низький тиск. Кров починає сильніше доливати в орган і слабкіше відходити. Помпа дуже затребувана серед тих чоловіків, які хочуть зробити член товщим. В обов’язковому порядку перед використанням помпи необхідно переглянути відео-інструкцію, де детально описано, як правильно її використовувати, щоб не завдати собі шкоди.

Фізичні навантаження

Фізичні тренування – це те, що завжди приносило тілу тільки користь. А значить, що і для збільшення члена вони підійдуть. Найбільш ефективних вправ дві. Перш за все, треба зробити своєрідну розминку. За допомогою теплого мішечка з рисом треба трохи розігріти м’язи пеніса. Після чого бажано привести в стан ерекції, але неповної.

 • Член треба обхопити біля основи і не поспішаючи рухати пальцями вгору, ніби витягуючи орган. Головки торкатись небажано. Всього рекомендовано зробити два десятка таких повторів. Для початку. Кожен день треба поступово додавати кількість повторів, поки вони не досягнуть двох сотень. Важливий момент: коли буде досягнута повна ерекція, треба зупинитися і продовжити після невеликого розслаблення.
 • На відміну від першої вправи, член (замість одних лише пальців) треба обхопити всієї долонею цілком і стиснути секунд на десять. Якщо орган сильно перевищує висоту долоні, потрібно використовувати обидві руки. Стискувати треба сильно, але не доводити до болю. Відтягувати пеніс необхідно по черзі вгору, вниз і в сторони.

На деяких форумах відгуки про вправи свідчать, що домашні навантаження дійсно допомагають збільшити член приблизно до кількох сантиметрів в місяць.

Екстендер

Треба помітити затребуваність цього нехитрого апарату серед інших способів збільшення пеніса. Основна його перевага в тому, що він допомагає не тільки поправити розміри статевого органу, а також виправити його анатомічні патології.

Екстендер може бути:

 • Вакуумним;
 • Петельним;
 • Поясним.

Петельний – найбільш дешевий з усіх трьох, але і самий незручний у використанні. Екстендер рекомендовано носити протягом декількох годин поспіль.

Аптечні препарати

На сьогоднішній день є безліч самих різних аптечних засобів, завдяки яким чоловік може швидко прийти до запланованого результату у своєму бажанні збільшити член. В основному це мазі, гелі, спреї і все інше. Вони можуть надавати короткочасний або кумулятивний вплив.

Короткочасні треба наносити за кілька хвилин до сексу. Їх вплив не триває довше кількох годин. Засоби накопичувального впливу бажано використовувати разом з деякими іншими варіантами збільшення члена, а також посилення потенції. Пеніс стає більше за рахунок розширення кровоносних судин і підвищення кровотоку до зовнішніх статевих органів.

Правда, такі лікі для збільшення члена частіше замовляють на офіційних сайтах, чим купують в аптеках.

Dominator

Спеціально для тих, кого природа «образила» великими розмірами, медики створили ефективний спрей під промовистою назвою Dominator. До складу препарату входить:

 • Комплекс ефірних олій мускатного горіха, пачулі і ромашки;
 • Дубильні речовини;
 • Залізо;
 • Калій;
 • Кальцій;
 • Пектини;
 • Цинк.

Творці препарату дають гарантію на збільшення органу, підвищення чутливості під час сексу, а також виправлення різних деформацій пеніса. Всі зазначені в складі речовини і окремо приносять користь. В комплексі вони попереджають зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом. Також засоби підвищують еластичність шкіри, що і дозволяє члену збільшуватися в розмірах.

Распутін Гель

Гель Распутін – це один з найбільш популярних препаратів для збільшення пеніса вдома. Він дуже швидко і безпечно впливає на орган. Зручний у використанні, має приємний аромат. До складу гелю входить:

 • Аргінін;
 • Витяжка із золотого кореня;
 • Кельзан;
 • Екстракт імбиру.

Препарат не містить в собі хімічних складових, не викликає побічних впливів, не має обмежень і застосування.

Maxi Size

Використання крему Maxi Size повністю безпечне. На відміну від таблеток з хімічними складовими, препарат має натуральний склад. Завдяки чому можна збільшити член і навіть посилити статевий потяг.

Компоненти Maxi Size:

 • Амінокислоти;
 • Білок;
 • Колаген;
 • Триетаноламін;
 • Еластин;

Завдяки такому складу крем абсолютно безпечний для чоловічого здоров’я і ефективний. Окрім розширення судин він ще й регенерує тканини. У цього засоба немає обмежень на використання, він не викликає алергічних реакцій або звикання.

Pri Up

Відгуки на форумах стверджують, що Pri Up ефективно збільшує статевий член всього лише за один курс. Препарат посилює кровообіг у статевих органах, не тільки збільшуючи пеніс, але також підвищуючи ерекцію і попереджаючи простатит. Вже через кілька днів член буде помітно більше.

До складу засобу входять такі інгредієнти:

 • Біотин;
 • Водорості;
 • Витяжка з алое;
 • Витяжка з імбиру;
 • Женьшень;
 • Екстракт залізного дерева.

Окрім іншого, PriUp здатний заспокоїти нерви і завдяки цьому не допускає осічок в ході статевого акту.

Stand Up Gel

В цьому гелі містяться виключно безпечні для здоров’я біоактивні компоненти. Серед них:

 • Витяжка з лишайника;
 • Витяжка з будяка;
 • Перуанська мака;
 • Екстракт горянки.

Гель без зайвих проблем для статевої системи у середньому здатний збільшити член до п’яти сантиметрів у довжину і до трьох – у ширину. І це всього лише за один курс використання. Перший ефект чоловік зможе помітити вже за перший тиждень курсу.

Як стало зрозуміло, зробити чоловічий статевий орган більше без хірургії цілком реально. До цього варіанту можна звернутися вже як до останньої інстанції – складної, досить дорогої, але гарантованої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code