vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Масажер простати — реальні відгуки чоловіків

Массажер простаты — реальные отзывы мужчин

Масажер простати — реальні відгуки чоловіків

Масаж простати є однією з ключових процедур у процесі лікування простатиту навіть у хронічній формі. Масажер простати – відгуки про цей прилад мають велике значення при виборі чоловіком.

Зміст статті

 • 1 Масажер простати: що це
 • 2 Різновиди апаратів
 • 3 Думки пацієнтів
  • 3.1 Відгук 1. Андрій (27 років), Архангельськ
  • 3.2 Відгук 2. Борис (30 років), Москва
  • 3.3 Відгук 3. Гнат (35 років), Іркутськ
  • 3.4 Відгук 4. Іван (28 років), Казань
  • 3.5 Відгук 5. Аркадій (45 років), Мурманськ
  • 3.6 Відгук 6. Олег (38 років), Новосибірськ
  • 3.7 Відгук 7. Кирило (40 років), Казань
  • 3.8 Відгук 8. Аркадій (46 років), Рязань
  • 3.9 Відгук 9. Роман (38 років), Кіров
  • 3.10 Відгук 10. Олександр (37 років), Вологда
  • 3.11 Відгук 11. Михайло (49 років), Курськ
  • 3.12 Відгук 12. Микола (35 років), Саранськ

Масажер простати: що це

Зазвичай масаж передміхурової залози лікарі прописують вже після того, як пройдені всі обстеження і здані всі аналізи. Але бажаний контроль з боку медперсоналу.

Чоловіки, яким довелося зіткнутися з таким неприємним захворюванням, як простатит, зазвичай не поспішають звертатися до лікаря і почати лікування. І «завдяки» цьому все стає тільки гірше.

Така поведінка легко пояснити стисненням перед лікарем і навіть деяким страхом перед майбутнім оглядом і досить неприємними процедурами. У більшій частині випадків ці побоювання на ділі виявляються абсолютно необґрунтованими. В умовах сучасності ринок медичних послуг і товарів здатний запропонувати широкий асортимент масажерів для простати. Повідомлення в обговореннях на численних форумах можна зустріти самі різні. Але в основному всі враження позитивні.

Основною перевагою пристроїв подібного характеру є те, що їх легко застосовувати самостійно і використовувати в домашніх умовах. Всього їх існує кілька різновидів. Всі вони розрізняються не тільки за якістю і вартістю, але і за принципом дії. Зазвичай в повідомленнях на форумах обговорюються вони всі.

Різновиди апаратів

Масажери простати поділяються на:

 • Вібраційні;
 • Магнітні;
 • Температурні;
 • Струмові;
 • Ультразвукові.

Також, залежно від точки докладання і важливості прямого підведення до залози через анус або уретру, ці масажери також поділяються на інвазивні та неінвазивні. Але конкретно про них повідомлення зустрічаються не дуже часто.

Думки пацієнтів

1 відгук. Андрій (27 років), Архангельськ

Коли почалися проблеми з простатою, за наполяганням лікаря купив масажер. Прочитав багато різних форумних повідомлень, перш чим зупинити свій вибір на силіконовому апараті. Спочатку ходив на сеанси до свого уролога, потім вже призвичаївся робити самостійно. Стало легше вже через кілька повторів. Допомагає.

Відгук 2. Борис (30 років), Москва

Робота у мене сидяча – офісна. Знаю, що це шкідливо для статевого здоров’я, але ходити до спортивного залу можливості немає. І через якийсь час я почав відчувати неприємні больові відчуття не тільки в попереку, але і в промежині. Уролог – задоволення недешеве, так і, на мій погляд, досить сумнівне. Хорошого фахівця ще пошукати треба.

Порився в інтернеті, знайшов інформацію про масажері простати. На сайті було багато повідомлень з позитивними відгуками. Вирішив спробувати і купити. Спочатку було дискомфортно і незручно, але досить швидко призвичаївся. Став навіть трохи отримувати від цього задоволення. Як би там не було, біль з промежини та попереку пішов трохи більше, чим за тиждень.

Відгук 3. Гнат (35 років), Іркутськ

Користуюся вібромасажером вже досить довгий час. Близько пари років точно. Простатит не турбує вже весь цей час. Не пошкодував, хоча і купувати його було ніяково, це так. Купив його не з власної ініціативи – мені порадив мій лікар з великим досвідом роботи. А вибрати допомогли повідомлення інших людей на форумах.

Відгук 4. Іван (28 років), Казань

Сталося так, що і мене не оминула проблема простатиту. Лікування було досить тривалим. Мій лікар порекомендував мені вібромасажер. Вибирав модель довго і прискіпливо, читаючи форумні відгуки. Нарешті, придбав. Модель підібрав недорогу, але, незважаючи на це, вона виявилася дієвою.

Намагався призвичаїтися сам, але було некомфортно. Моя наречена погодилася мені з цим допомогти. Спочатку було ніяково, але потім звик. Між нами повне довір’я. Вже через тиждень мені стало легше і хвороба майже не нагадує про себе.

Відгук 5. Аркадій (45 років), Мурманськ

Вібромасажер купив за призначенням лікаря. Але тільки він попередив, що якщо робити неправильно, то ніякого толку не буде. Можна навіть зробити гірше. Цей прилад він мені призначив, тільки коли я пройшов обстеження і здав потрібні аналізи.

Лікар пояснив, що якщо з уретри виділяється рідина, значить, все правильно. Спочатку дружина мені робила масаж пальцем, але виявилося, що з цим пристроєм куди зручніше, та й швидше буде.

Відгук 6. Олег (38 років), Новосибірськ

Теж страждав подібною проблемою з передміхурової залозою. Як-то раз поскаржився найкращому другові, він порадив мені купити масажер Маркелова. Принцип роботи заснований на вплив електричних імпульсів на м’язи. Сам прилад працює на батарейках. Найзручніша і, мабуть, навіть приємна особливість полягає в тому, що процедура виконується без зайвих проникнень. Тобто, можна навіть білизну не знімати.

Почитав повідомлення на форумах. Вичитав, що процес повинен тривати близько двадцяти хвилин. Можна навіть налаштувати прилад під себе – вибрати глибину вібрації і рівень сили. Треба сказати, що робиться дуже комфортно, ніякої болі. Робив такий масаж і одночасно вживав прописані лікарем таблетки. Вилікував хронічний простатит. Тепер іноді повторюю. Для профілактики.

Відгук 7. Кирило (40 років), Казань

Останній плановий прийом в уролога закінчився для мене невтішним діагнозом – простатит. Лікар прописав мені таблетки і процедуру – масаж простати. Спочатку якийсь час ходив до лікарні, а потім після довгих вагань вирішив все ж купити такий прилад, щоб користуватися вдома. Краще вже мені цей масаж буде робити дружина, чим хтось інший. За прочитаними на численних форумах відгуками вибирав.

Модель називається Мавіт. Діє за рахунок магнітного поля. Відчуття під час процедури приємні. Тепло і комфортно. Сеансів через п’ять-шість стало набагато легше. Болі пішли практично повністю. Зрозуміло, що без таблеток навряд чи б поліпшення наступило так швидко, але все ж прилад працює.

Відгук 8. Аркадій (46 років), Рязань

Коли помітив у себе симптоми простатиту, в лікарню йти не став. Посоромився. Та й мучили мене ці симптоми не особливо. Але коли з часом ситуація погіршилася, дружина наполягла, щоб я пішов до лікаря. Довелося йти. Обстеження та аналізи підтвердили мої побоювання і показали простатит.

Доктор прописав мені дієві антибіотики і процедуру – масаж простати. Я проконсультувався у нього і вирішив робити цю процедуру вдома з допомогою дружини. Купив собі масажер моделі Nexus. Вибрав його, прочитавши багато повідомлень на форумах. Коштує він недешево, але для мене це не проблема – я заробляю достатньо. Та й на здоров’ї краще не економити.

Відгук 9. Роман (38 років), Кіров

Якщо б мене не спіткала проблема багатьох чоловіків, то ніколи б собі масажер простати не купив. Користуюся ним давно. Хвороба відпустила відносно швидко. Але тепер іноді проводжу профілактику. Хочу дати пораду тим, хто теж може зіткнутися з цією проблемою. Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо моделі масажера. Інакше ви можете зробити собі тільки гірше.

Відгук 10. Олександр (37 років), Вологда

Про виконання такої процедури, як масаж простати у доктора, чув в основному тільки позитивні думки. Мовляв, зробить на совість і все таке. Сталося так, що і мені така процедура теж знадобилася. Але я вирішив все ж поговорити з лікарем, і він порадив мені який масажер купити. Пояснив, як правильно його використовувати. До лікарень мені ходити не хотілося. Почитав відгуки на форумі, купив. Почав користуватися і все пішло на лад. Так що, думаю, це і справді працює.

Відгук 11. Михайло (49 років), Курськ

Не знаю як там у інших, але мені цей масажер простати справді допоміг. Начитавшись різних повідомлень в форумних обговореннях, довго думав – а чи варто? Та й, чесно сказати, соромився. Але в підсумку не пошкодував. Вирішив всі проблеми з сечостатевої системою. Навіть камені з мочевіка вивести вдалося. Та й кровообіг покращився. Біль в промежині пішла. Тепер я спокійний.

Відгук 12. Микола (35 років), Саранськ

Простатит – хвороба не найпростіша. Хто знає – зрозуміє. Хто не знає – і слава богу. Мій лікар прописав мені ще й масаж простати. Спочатку до лікарні ходив, потім почитав багато форумних відгуків в інтернеті, вирішив і собі придбати такий масажер. Біль пішла разом з набряками, відчуваю себе вже набагато краще. Хоча і не очікував, що насправді це спрацює.

Тепер, коли я вилікувався, іноді роблю масаж простати знову, як профілактику. Від дружини приховувати нічого не став, але роблю все самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code