vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Лазерний метод корекції зору

Проблеми із зором краще вирішувати відразу ж, як тільки поставлено діагноз «близорукість» або «далекозоркість». Грамотно проведена офтальмологами операція помітно знизить ризик погіршення зору та прогресування недуги. Професійна корекція зору лазером дозволить набагато підвищити якість життя та здобути впевненість у собі. Після операції не знадобиться носіння окулярів або лінз.

лазерна корекція зору

Кому рекомендують лазерну корекцію зору

• Багато тих, хто страждає на короткозорість, далекозорість і астигматизм, звертаються до методу лікування лазером. Лазерну корекцію вважають досить безпечною та ефективною процедурою. З її допомогою можна реально позбутися серйозних офтальмологічних проблем, зробити життя в побуті та на роботі максимально комфортним.
• Лазерному методу піддаються аномалії рефракції. За рахунок операції у надійній клініці можна вирішити проблему викривленої рогівки, міопії та пересбіопії. Високий відсоток вдалих операцій при далекозорості та астигматизмі.
• Багатьох цікавить, як проходить операція і наскільки лазер шкідливий для очей. Лазерний промінь, налаштований офтальмологом, акуратно змінює форму рогівки та робить зір чіткішим. Зазвичай лікарі рекомендують метод лазерної корекції людям віком від 21 до 40 років. У юності та ранній молодості операцію також проводити не радять.
• Незважаючи на хороший ефект та перевірену методику, процедура не проводиться при деяких проблемах та діагнозах. Це наявність рефракційної нестабільності та ендокринних захворювань, період вагітності та лактації. Не можна коригувати зір лазером, якщо пацієнт страждає на діабет, аутоімунні захворювання, герпетичний кератит. У списку протипоказань опинилися імунодефіцит, а також патології сітківки та рогівки, прогресуюча глаукома та катаракта, ураження зорового нерва та кератоконус.
• Перед операцією слід пройти детальне обстеження організму, щоб процедура не спровокувала зайві проблеми. До методу звертаються лише після ретельної консультації офтальмолога. Якщо метод не можна застосувати, фахівець підкаже інші способи зберегти й покращити зір.

корекція зору лазером

Переваги лазерної корекції зору

Процедуру варто провести за відсутності протипоказань, через швидкий і прогнозований результат, високу ефективність методу. Операція такого типу проходить без потреби в розрізах та проколах, без ризику інфікування: це максимально щадний варіант втручання. Проводять корекцію під місцевою крапельною анестезією. Показово, що після процедури пацієнт проходить м’який та недовгий період реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code