vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Лікування еректильної дисфункції у чоловіків: список ефективних препаратів

Розлади сечостатевої системи у чоловіків можуть виникнути в будь-якому віці. Найчастіше погіршення потенції і зниження лібідо пов’язані з психологічними проблемами: депресивними станами, фобіями, неврозами і іншими захворюваннями психіки. Нерідко імпотенція є наслідком прийому сильнодіючих ліків, отруєння отрутами, фізичної або розумової перевтоми. У деяких ситуаціях патологія виступає одним із симптомів якої-небудь важкої хвороби органів і систем організму.

Лікування еректильної дисфункції у чоловіків здійснюється двома основними класами препаратів: анаболічними стероїдами та інгібіторами фосфодіестерази п’ятого типу. Іноді для відновлення чоловічої сили достатньо вживання біологічно-активних добавок. У самих запущених випадках використовують интракавернозное введення вазодилататорів.

1

Интракавернозное введення вазодилататорів

Після фаллопротезирования є найбільш радикальним і дієвим способом лікування імпотенції: позитивний ефект настає не менш чим у 80% пацієнтів. Терапія полягає в тому, що в запалі тіла пеніса вводять спеціальні препарати (папаверин, фентоламін, алпростадил), викликають розслаблення гладкої мускулатури. Це супроводжується збільшенням швидкості притоку крові до фалоса. Методика використовується також для діагностики типу еректильної дисфункції і дозволяє відрізнити нейрогенну патологію від судинної.

Визначення оптимального дозування проходить в 3 етапи:

 1. 1. В амбулаторних умовах проводиться навчання пацієнта правильному здійсненню ін’єкцій.
 2. 2. Чоловікові видають шприци, наповнені ліками для введення будинку.
 3. 3. Після визначення оптимальної дози пацієнт отримує запас ліків для самостійного застосування.

Від интракавернозного введення вазодилататорів слід відмовитися чоловікам з анатомічними викривленнями статевого члена, при наявності імплантів в органі, а також при захворюваннях, що провокують розвиток пріапізму.

На жаль, ефективний спосіб відновлення потенції може супроводжуватися неприємними побічними ефектами: гематомами і болем у місці ін’єкції, фіброзом кавернозних тіл статевого члена, приапизмом — постійної неконтрольованої ерекцією.

2

Гормональні препарати для лікування імпотенції

Чоловічі проблеми часто обумовлені низьким вмістом андрогенів в крові. Симптоми дефіциту тестостерону проявляються швидкою стомлюваністю, підвищеною дратівливістю, зниженням лібідо, погіршенням настрою і еректильної функції фалоса. Коли зменшення рівня статевого гормону відбувається в результаті пригнічення його вироблення в тестикулах, призначають анаболічні стероїди. У тих ситуаціях, коли недолік андрогену обумовлено його підвищеною конвертацією в естрогени, використовують антиэстрогенні препарати.

2.1

Сустанон 250

Препарат являє собою суміш синтетичних аналогів тестостерону. Кожен з 4 ефірів андрогену має різну тривалість дії, в результаті чого при використанні Сустанон-250 існує можливість виконувати ін’єкції рідко — 1 раз в 3-4 тижні. Укол роблять глибоко, довгою голкою в сідничний м’яз.

Лікувальний ефект проявляється значним посиленням лібідо і підвищенням кровообігу в органах малого тазу. Крім того, Сустанон-250 покращує засвоюваність поживних речовин із продуктів харчування, активізує вироблення ферментів і синтез білка, зменшує вміст жиру в організмі. Все це призводить до підвищення загального життєвого тонусу чоловічого організму, що додатково надає йому впевненості у своїх силах під час інтимної близькості.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Препарат дуже легко конвертується в естрогени (жіночі статеві гормони), з чим пов’язані його основні побічні ефекти: гінекомастія, затримка води, вугровий висип, збільшення волосся на спині, животі і руках (на потилиці кількість волосся, навпаки, зменшується), підвищення артеріального тиску.

Нівелювати більшу частину негативних наслідків прийому андрогену можна з допомогою одночасного вживання з ним селективних модуляторів естрогенових рецепторів, до яких відносяться Тамоксифен і Кломид. Сустанон-250 протипоказаний при онкологічних патологіях передміхурової залози.

2.2

Кломіфен

Традиційно ліки використовується як протипухлинного засобу, призначеного для стимуляції овуляції у жінок та активізації виробництва сперми у чоловіків. В останні роки велику популярність отримало застосування Кломіфену як антиэстрогенного засоби під час гормонозаместительной терапії.

Зв’язка препаратів Сустанон-250 (або будь-який інший потужний андроген) + Кломіфен дають можливість чоловікові значно поліпшити якість сексуального життя і при цьому уникнути небезпечних побічних ефектів, що виникають при винятковому використанні синтетичного тестостерону. При вродженій схильності до гінекомастії і підвищеної стійкості чоловічого статевого гормону Кломіфен може застосовуватися в якості єдиного ліки для відновлення потенції.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Прийом Кломіфену здатний супроводжуватися головним болем, безсонням, нудотою, уповільненням швидкості реакцій, підвищеною втомою, депресією, діареєю, алергічними реакціями. Препарат протипоказаний при важких патологіях нирок і печінки, а також гіперчутливості до його компонентів.

2.3

Провірон

Препарат містить діючу речовину местеролон (похідне дегидротестостерона), що володіє потужним андрогенну дію. Вживання ліків супроводжується істотним посиленням ерекції і лібідо, а також збільшенням кількості вироблюваної сперми. Крім того, Провірон проявляє інгібуючі властивості відносно ароматази, що робить його гарним засобом збільшення ефективності і безпеки курсів прийому стероїдів при гормонозаместительной терапії.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Під час прийому ліків можливе збільшення простати і випадання волосся на голові в потиличній області.

З обережністю необхідно використовувати Провірон при захворюваннях печінки, нирок, виразковій хворобі шлунка. Можлива алергічна реакція, викликана індивідуальною непереносимістю компонентів препарату.

2.4

Тестостерон Енантат

Один з найпопулярніших синтетичних аналогів чоловічого статевого гормону. Випускається ліки в ампулах об’ємом 1 мл, що містять 250 мг тестостерону в энантатной формі. Використовується препарат в тривалих курсах терапії порушень статевої функції у чоловіків. Це зумовлено тим, що діюча речовина включається в роботу тільки на 2-3 день після введення і продовжує свою лікувальну дію протягом 3-4 тижнів.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Побічні ефекти у Тестостерону Енантат аналогічні таким у інших андрогенів пролонгованої дії: гінекомастія, набряки, затримка рідини, скачки тиску, поява рясних вугрових висипань на спині і руках.

Ліки протипоказано при раку передміхурової залози і важких патологіях печінки.

2.5

Андріол

Самий легкий і безпечний (настільки, наскільки можуть бути безпечними анаболічні стероїди) андроген, що випускається для перорального вживання.

Препарат доцільно використовувати на початку гормонозаместительной терапії або після її закінчення. Така схема прийому дає можливість уникнути суттєвої «розбалансування» ендокринної системи, викликаної вживанням сильнодіючих Сустанону-250, Тестостерону Енантат, Небидо та інших потужних андрогенів.

Виключне застосування ліків можливе для літніх чоловіків у цілях поліпшення якості сексуального життя і підвищення життєвого тонусу.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Побічні ефекти Андріол виявляє набагато рідше, чим інші синтетичні андрогени. Тим не менш, можуть спостерігатися гінекомастія, затримка рідини, набряки кінцівок, збільшення печінки, нудота.

Препарат протипоказаний чоловіків з раком простати.

2.6

Андрогель

Ліки являє собою гель для зовнішнього застосування, який містить синтетичний аналог тестостерону. Препарат використовується для заповнення дефіциту чоловічого статевого гормону в чоловічому організмі.

Його ефективність як засіб для лікування еректильної дисфункції невисока — Андрогель здатний підвищити рівень андрогену в плазмі крові не більше чим на 2,5 нг/мл при використаної дозуванні 5 р. Гель наноситься на чисту, суху, неушкоджену шкіру плечей або живота.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Порівняно з іншими формами препаратів тестостерону Андрогель викликає значно меншу кількість побічних ефектів. Найчастіше при використанні ліки спостерігалися шкірні реакції: еритема, акне, сухість шкіри.

Протипоказаннями до використання є рак передміхурової залози і особиста непереносимість компонентів препарату.

Лікування статевої дисфункції у чоловіків гормональними препаратами повинно відбуватися строго під спостереженням лікарів. Кількість і періодичність прийому ліків встановлювати самостійно категорично заборонено!

3

Таблетки для стимуляції ерекції (інгібітори ФДЕ-5)

Якщо лікування еректильної дисфункції гормональними препаратами здійснюється протягом тривалого часу (курси прийому андрогенів можуть досягати 6 місяців і більше), ліки групи «селективні інгібітори фосфодиестеразы п’ятого типу» використовуються для одноразового (екстреного) відновлення потенції.

3.1

Зидена

Діюча речовина препарату (уденафил) потрапивши в організм починає пригнічувати ФДЕ-5, що призводить до збільшення кількості оксиду азоту у пещеристом тілі фалоса. В результаті відбувається розслаблення гладкої мускулатури і збільшується швидкість припливу крові до статевого органу чоловіка.

Для того, щоб Зидена включилася в роботу, необхідна сексуальна стимуляція. Діюча речовина препарату починає свою активність вже через півгодини після прийняття таблетки і зберігає його до доби.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Прийом Зидены може супроводжуватися припливами крові до обличчя, що виражається в його почервонінні, запамороченням, нудотою, слезоточивостью. Ліки з обережністю необхідно приймати гіпертонікам, а також чоловікам з вродженими патологіями сітківки очей, як і одночасно з іншими стимуляторами потенції.

3.2

Віагра

Одне з найбільш популярних ліків для поліпшення потенції. Містить діючу речовину силденафіл.

Лікувальна дія Віагри зумовлено її здатністю викликати швидке (через 40 хвилин після прийому) розслаблення гладкої мускулатури і активізувати кровообіг в органах малого тазу. В результаті збільшення швидкості притоку крові до статевого органу ерекція настає практично відразу після сексуальної стимуляції. Силденафіл зберігає свою активність в організмі до 24 годин.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Побічними діями Віагри є:

 • Стрибки артеріального тиску.
 • Алергічні реакції (утруднення дихання, висипання на шкірі, набряк повік, обличчя, губ та горла).
 • Судоми, напади.
 • Погіршення зору.
 • Порушення травлення.

Прийом препарату протипоказаний одночасно з іншими стимуляторами потенції, при захворюваннях очей, особистої непереносимості компонентів.

3.3

Льовітра

У ситуаціях, коли потрібно відновити ерекцію дуже швидко, Левітра є препаратом номер 1. Стрімке вплив на статеву функцію чоловіків чинить діюча речовина препарату, варденафіл, який включається в роботу вже через 15 хвилин після вживання таблетки.

Фармакологічна дія Левітри полягає в пригніченні ферменту ФДЕ-5, в результаті чого відбувається збільшення обсягу оксиду азоту у кавернозному тілі фалоса, розслаблення гладких м’язів і підвищення швидкості притоку крові до статевого члена. Для того щоб варденафіл включився в роботу, необхідна сексуальна стимуляція.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Під час прийому Левітри можливі стрибки артеріального тиску, почервоніння шкіри, запаморочення, розлад травлення, порушення кольоросприйняття, судоми, закладеність носа, тривала (більше 2 годин) ерекція, що супроводжується хворобливими відчуттями.

Ліки протипоказано при вроджених захворюваннях очей, анатомічних викривленнях статевого члена, одночасно з донаторами азоту та іншими потужними стимуляторами ерекції, при індивідуальній непереносимості компонентів препарату.

3.4

Сиаліс

Потужний стимулятор ерекції створений на основі діючої речовини тадалафілу.

Активне з’єднання інгібує ФДЕ-5, що приводить до вивільнення окису азоту і розслабленню гладкої мускулатури. Це, в свою чергу, активізує надходження крові до фалоса і збільшення сили і тривалості ерекції.

Таблетки Сиаліса починають свою лікувальну дію тільки після сексуальної стимуляції.

2.1.1

Побічні ефекти і протипоказання

Побічні ефекти можуть проявлятися у вигляді судом, погіршення зору, головних болів, тривалої, болючої ерекції, нудоти, безсоння.

Сиаліс протипоказаний одночасно з іншими стимуляторами ерекції, при важких патологіях очей, печінки, анатомічних викривленнях фалоса. З обережністю слід використовувати ліки гіпертонікам і гіпотонікам.

Стимулятори ерекції, створені на основі селективних інгібіторів ФДЕ-5, є сильнодіючими лікарськими препаратами, у зв’язку з чим відпускаються з аптеки строго за рецептом. Використовувати їх, встановлювати дозування і тривалість прийому потрібно тільки за призначенням лікаря.

3.5

Біологічно-активні добавки для підвищення чоловічої сили

Нормалізувати статеву функцію у чоловіків у ряді випадків можливо, використовуючи натуральні засоби. Препарати, що містять екстракти цілющих рослин, вітаміни і мікроелементи здатні швидко відновити дефіцит поживних речовин в організмі і поліпшити загальний стан здоров’я.

3.6

Віардо Форте

Основним компонентом добавки є цинк. Заповнення нестачі цього мікроелемента призводить до нормалізації вироблення чоловічого статевого гормону тестостерону, в результаті чого відбувається посилення сексуального збудження і досягнення потужною, тривалої ерекції.

Містяться в капсулах Віардо форте селексен і масло зародків пшениці покращують еластичність судин і підсилюють кровообіг в органах малого тазу, що є додатковим фактором нормалізації статевої функції у чоловіків.

3.7

Витегра

Біологічно-активна добавка для чоловіків має у своєму складі екстракти:

 • Горянки.
 • Кореня женьшеню.
 • Виноградних кісточок.
 • Муіра пуамы.
 • Кореня імбиру.
 • Маки перуанської.
 • Готу коли.

Лікувальна дія Витегры полягає в посиленні статевого потягу і поліпшення циркуляції крові в паховій області. Завдяки хорошій ефективності та відсутність істотних побічних ефектів засіб користується особливою популярністю у чоловіків в зрілому віці.

3.8

Yohimbe форте

Основними компонентами натурального засоби для лікування еректильної дисфункції є екстракти кори йохимбе і кореня женьшеню. Препарат також містить мікроелементи цинк і селен.

Активні речовини біодобавки швидко підвищують загальний життєвий тонус чоловіки, нормалізують роботу органів і систем організму, підсилюють лібідо і активізують виробництво власного статевого гормону тестостерону.

3.9

Саймы

Незважаючи на те, що БАД створювався як засіб боротьби з клімаксом у літніх чоловіків, він успішно використовується для підвищення потенції і у молодих хлопців. За високу ефективність натурального засоби відповідають містяться в препараті екстракти більше 15 цілющих рослин.

Лікувальна дія Саймы виявляє збільшення сексуального збудження і поліпшення кровообігу в паховій області, що позитивно позначається на тривалості і якості статевого акту.

3.10

Тентекс форте

Ефективне лікування порушень ерекції за допомогою добавки обумовлено її багатим складом. Тентекс форте містить екстракти:

 • Коріння сиди серцелистої.
 • Коріння спаржі.
 • Насіння іпомеї пальчатой.
 • Листя перцю бетель.
 • Коріння витанні снодійної.
 • Плодів якорцев сланких.
 • Стебла тиноспоры серцелистої.
 • Коріння аргиреи красивою.
 • Плодів акації.

Вживання БАДа сприяє активізації вироблення тестостерону, посилення сексуального збудження, поліпшенню загального стану здоров’я чоловіка.

Приймати Бади для відновлення потенції необхідно, дотримуючись рекомендацій, вказаних в інструкції до препарату. Слід мати на увазі, що активні компоненти добавок можуть викликати алергічні реакції і мати протипоказання для чоловіків, які мають важкі захворювання. З цієї причини, перед використанням натуральних засобів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Фармакологія, використовувана для посилення ерекції, в більшості випадків не призводить до остаточного позбавлення від проблеми, а лише допомагає усунути симптоми. Для повного відновлення статевої функції необхідно діагностувати і лікувати вихідне захворювання, яке і призвело до розвитку імпотенції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code