vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Кращі вправи для ерекції у чоловіків: ефективні комплекси для будинку і тренажерного залу

Погіршення потенції у чоловіків може відбутися в будь-якому віці. Причинами можуть бути розлади в психоемоційній сфері, перевтома, дефіцит фізичної активності, нестача вітамінів і мікроелементів, різні захворювання органів та систем організму. Якщо в результаті комплексного медичного обстеження не виявлено серйозних патологій, найімовірніше, еректильна дисфункція розвинулася на тлі загального погіршення стану здоров’я, спричиненого старінням, незбалансованим харчуванням і малорухливим способом життя. У цьому випадку нормалізувати статеву функцію у чоловіків можливо за допомогою фізичних навантажень.

Вправи для ерекції можна виконувати як в тренажерному залі (присідання зі штангою, жим лежачи, випади, скручування), так і в домашніх умовах (пліє, віджимання, підйоми ніг, “стільчик”, вакуум). Особливу увагу слід приділити ранковій зарядці.

1

Ранкова зарядка

Погіршення потенції нерідко пов’язано з порушенням кровообігу в органах малого тазу. Збільшити швидкість припливу крові до статевого члена під час сексуального контакту допоможе проста ранкова гімнастика. Виконувати її необхідно натщесерце, відразу після сну.

Зарядка повинна включати в себе наступні вправи:

 • Розтирання. Долонями необхідно провести масаж мочок вух, обличчя, шиї, рук, живота і стегон. Тривалість процедури – 3-5 хвилин.
 • Обертання руками і ногами. Слід виконати махові рухи руками вперед і назад, після чого підняти одну ногу, зігнути її в коліні під кутом 90 градусів і здійснити 20-секундні обертання стегном всередину і назовні. Далі зробити аналогічне рух другою ногою.
 • Нахили вперед і в сторони. З позиції стоячи потрібно максимально глибоко нахилитися вперед і плавними, поступальними рухами пальцями рук намагатися дістати підлоги. Ноги при цьому повинні бути прямими. Після 15-20 повторень розставити ноги широко і по черзі зробити нахили до кожної ступні.
 • Зведення стегон. Необхідно сісти на стілець, покласти кисті на стегна і, долаючи м’язове опір рук, поступальними рухами спробувати звести коліна разом. Тривалість вправи повинна складати близько 1-2 хвилин.

Після виконання зарядки рекомендується прийняти контрастний душ. Це дозволить зміцнити судини і попередити розвиток атеросклерозу – захворювання, є однією з основних причин імпотенції.

2

Кардіотренування для поліпшення потенції

Позбутися від зайвого жиру, підвищити чутливість статевого члена і швидкість припливу крові до нього здатні аеробні заняття. Істотним плюсом кардіотренувань є те, що вони підвищують настрій, знімають відчуття тривожності і покращують травлення. Це дозволяє чоловікові поліпшити загальний стан здоров’я і якість життя в цілому.

Найдієвіші аеробні вправи для потенції представлені в таблиці:

Вправа Методика виконання
Біг на довгі дистанції Пробіжки необхідно здійснювати на відстань не менше 1,5-2 км. Темп – низький або середній. Важливо при виконанні вправи стежити за пульсом. У непідготовлених чоловіків цей показник часто перевищує допустимі 160 ударів в хвилину. Ефективно і безпечно займатися в діапазоні від 110 до 140 уд./хв
Стрибки на скакалці Виробляти кардиотренировку з допомогою скакалки слід циклічно: 5-7 підходів, кожен з яких триває близько 1,5-2 хвилин. Якщо вправа використовується для розминки перед силовим блоком, достатньо буде зробити 2 серії по 2 хвилини
Їзда на велосипеді Тривалість велопрогулянки повинна становити близько півгодини. Під час їзди слід чергувати інтенсивність навантаження. Наприклад, після трихвилинної їзди по рівній дорозі в середньому темпі зробити підйом на гору з подальшим відновленням сил під час спуску
Заняття на еліпсоїді У зв’язку з тим, що під час виконання вправи включаються в роботу всі м’язові групи (ніг, рук, живота і спини), воно має здійснюватися в низькому темпі. Найефективніше розбити аеробне тренування на еліпсоїді на 3 серії, по 3-5 хвилин кожна. Час відпочинку між серіями не повинно перевищувати 2 хвилин
Робота на степпере Рекомендується використовувати степпер, обладнаний поручнями для утримання. Це дозволить сконцентруватися на роботі ногами, нівелюючи навантаження з інших частин тіла. Схема роботи у вправі – 3-4 підходи по 5 хвилин кожний з двохвилинним відпочинком між серіями

Аеробні тренування для поліпшення потенції рекомендується виконувати 2-3 рази на тиждень. Чоловікам з невисоким рівнем спортивної підготовки займатися необхідно в дні відпочинку від основних, базових вправ. Досвідченим спортсменам кардионагрузку можна здійснювати перед силовим комплексом.

3

Силові вправи для нормалізації еректильної функції на тренажерах

Максимального м’язового стресу можна досягти під час тренувань, здійснюваних з допомогою обтяжень: гантелей, штанг, тренажерів. Крім позитивного впливу на стан судин і покращення кровообігу в тазу силові вправи в тренажерному залі дозволяють стимулювати вироблення чоловічого статевого гормону тестостерону.

Андроген разом із загальнозміцнюючою дією викликає посилення лібідо, швидко відновлює нервову систему й збільшує виробництво сперми.

Для поліпшення еректильної функції необхідно використовувати комплекс вправ, представлених у таблиці:

Вправа Методика виконання Ілюстрація
Мертва тяга Базова вправа при регулярному виконанні формує потужні сідниці і спину, допомагає підтримувати високий рівень тестостерону в крові.

Методика здійснення:

 1. 1. Надіти з кожної сторони грифа рівну кількість млинців, необхідне для створення оптимальної навантаження.
 2. 2. Разнохватом (кисті повернуті в протилежні сторони) взяти штангу в руки на рівні плечей.
 3. 3. Потягнути штангу на себе і вгору, піднімаючи корпус до повного розпрямлення.
 4. 4. Зафіксуватися у верхній позиції на 1-2 секунди.
 5. 5. Опустити штангу вниз.

Число повторень в одному підході має бути невеликим – близько 6-8. Відпочивати між кожною з 4 серій слід близько 2 хвилин

Випади Складне базова вправа, яка потребує потужного м’язового корсета навколо талії. Чоловіки, які почнуть робити випади, вже через кілька занять помітять поліпшення чутливості статевого органу, посилення ерекції і збільшення тривалості сполучення.

Правильна техніка виглядає так:

 1. 1. Надіти на штангу залізні млинці (маса снаряда повинна відповідати 40-50% від одноповторного максимуму).
 2. 2. Розташуватися під стійкою, вхопитися руками за гриф і зняти штангу собі на плечі.
 3. 3. Виконати глибокий виступ лівою ногою вперед і перевести на неї вагу тулуба, опускаючи праве коліно вниз.
 4. 4. Піднятися у вертикальне положення.
 5. 5. Зробити 8-12 повторень.

Обсяг навантаження – 3-4 підходи. Відпочивати між ними слід близько 2 хвилин

Присідання Одне з найбільш популярних вправ у чоловіків, охочих за допомогою тренувань домогтися посилення ерекції. Ефективність присідань обумовлена тим, під час їх виконання відбувається опрацювання самих великих м’язів: стегнових, сідничних і м’язів спини. На незвично високе навантаження організм відгукується різким викидом андрогенів в кров, що призводить до суттєвого посилення сексуальної енергії і припливу крові до статевого члена.

Техніка виконання:

 1. 1. Навішуванням залізних млинців встановити необхідну масу снаряда.
 2. 2. Розташуватися під штангою і зняти її зі стійок на плечі, зафіксувавши положення руками.
 3. 3. Під час вдиху зробити присідання.
 4. 4. Під час видиху силою ніг і спини випрямити корпус у вертикальне положення.

Кількість повторів в кожному з підходів 4 – 8-10, пауза між серіями – 2-3 хвилини

Скручування на блочному тренажері Вправу необхідно виконувати для того, щоб позбутися зайвого жиру на животі, поліпшити нейром’язову зв’язок між мозком, м’язами преса і паховій області. У тренажерному залі скручування ефективно виконувати на блочному тренажері.

Послідовність дій:

 1. 1. Вибрати рівень навантаження (для цього слід встановити шпильку в отвір одного з залізних дисків, розташованих на тильній частині обладнання).
 2. 2. Стати колінами на гімнастичний килимок на відстані приблизно 1 метра від передніх стійок тренажера.
 3. 3. Вхопитися руками за мотузку важелі.
 4. 4. Силою м’язів живота зробити нахил грудей до колін.
 5. 5. Випрямитися у вихідну позицію.
 6. 6. Зробити 8-10 аналогічних нахилів.
 7. 7. Після хвилинної паузи виконати ще 3 серії
Гіперекстензія Рекомендується виконувати вправу в кінці тренування – після присідань, випадів або мертвої тяги.

Алгоритм виконання:

 1. 1. Відрегулювати довжину стійки під свої антропометричні дані.
 2. 2. Стати на залізничну платформу і зафіксувати ступні під м’якими валиками.
 3. 3. Схрестити пальці рук за головою.
 4. 4. Спираючись талією на подушку у верхній частині стійки, зробити нахил корпусу вперед.
 5. 5. Випрямити тулуб в попередню позицію.
 6. 6. Зробити 12-14 повторів.
 7. 7. Після паузи для відпочинку тривалістю 60 секунд виконати ще 3 підходи
Жим штанги лежачи Для пропорційного розвитку всього тіла крім вправ, що чинять безпосередній вплив на пахову область, необхідно виконувати жим штанги лежачи. Він дає можливість ефективно пропрацювати м’язи грудей і всього плечового поясу. Крім цього, вправа провокує активізацію виробництва статевих гормонів, що є додатковим плюсом у справі боротьби з імпотенцією.

Правила виконання:

 1. 1. Встановити на стійку обтяження (маса снаряда має становити близько 70% від одноповторного максимуму).
 2. 2. Лягти спиною на лавку.
 3. 3. Взятися руками за гриф на рівні трохи ширше плечей.
 4. 4. Зняти штангу зі стійок і опустити її в область грудей.
 5. 5. Підняти штангу вгору.
 6. 6. Зробити 6-8 повторень.
 7. 7. Покласти снаряд на стійки.
 8. 8. Зробити паузу для відпочинку тривалістю 90 секунд і виконати ще 3 підходи

Для нормального функціонування сечостатевої системи тренуватися в залі необхідно 2 рази на тиждень:

 • наприклад, в середу робити присідання, мертву тягу та скручування;
 • у неділю виконувати жим штанги лежачи, випади і гиперэкстензию.

4

Домашні тренування для вирішення чоловічих проблем

В домашніх умовах домогтися ефективного впливу на ендокринну систему складніше. Виконання вправ з власною вагою не викликає того потужного підвищення тестостерону, як це відбувається, наприклад, під час важких присідань зі штангою. Однак вдома можна значно поліпшити еластичність судин і зв’язок, зміцнити м’язовий корсет всього корпусу, поліпшити циркуляцію крові в органах малого тазу, що позитивно позначиться на функціонуванні сечостатевої системи.

Кращі вправи для посилення ерекції в домашніх умовах представлені в таблиці:

Вправа Техніка виконання Ілюстрація
Вистрибування Здійснюються в 4 підходах з хвилинною перервою для відновлення.

Техніка виконання:

 1. 1. Поставити ноги на ширині плечей.
 2. 2. Скласти долоні біля грудей.
 3. 3. Провести опускання корпусу в положення сидячи.
 4. 4. Зробити потужний стрибок вгору.

Кількість повторів в одному підході – 10-12

Вакуум Вправа є потужною зброєю у боротьбі з вісцеральним жиром (залягає між внутрішніх органів), надмірна кількість якого сприяє розвитку судинних та серцевих захворювань та негативно діє на статеву систему. Здійснювати вакуум слід на порожній шлунок.

Методика виконання:

 1. 1. Перебуваючи в позиції стоячи, зробити видих і максимально глибоко втягнути живіт в себе.
 2. 2. Затриматися в такому положенні на 15-20 секунд.
 3. 3. Відпочити 30 секунд і повторити вправу ще 3-4 рази
Пліє По техніці виконання вправа схоже на класичні присідання. Особливість полягає в тому, що під час пліє ноги розведені на максимальну ширину.

Алгоритм виконання:

 1. 1. Взяти у руки перед собою велику гантель (можна використовувати будь-яке інше обтяження: бутель з водою, рюкзак, наповнений книгами, тощо).
 2. 2. Розставити ноги на 70-85 див.
 3. 3. Вирівняти спину, напружити м’язи живота і провести опускання корпусу в положення полуприседа.
 4. 4. Піднятися у вертикальну позицію.
 5. 5. Здійснити 15 повторів.
 6. 6. Після хвилинної паузи зробити ще 3 серії
“Стільчик” Літнім чоловікам і тим, хто має захворювання суглобів (кому протипоказана висока динамічна навантаження), для поліпшення потенції рекомендується використовувати вправу “стільчик”. Воно дозволяє зміцнити зв’язки і м’язи ніг, збільшити приплив крові до статевого члена.

Послідовність здійснення:

 1. 1. Розташуватися в 70 см від стіни.
 2. 2. Нахилитися і притулитися до неї спиною (ноги при цьому повинні залишитися на місці).
 3. 3. Руками зафіксувати положення корпусу.
 4. 4. Простояти в такій позиції 1-2 хвилини.
 5. 5. Відпочити 40 секунд і повторити вправу ще кілька разів
Підйоми ніг Сильний, опрацьований прес дозволяє чоловікові почувати свій статевий орган набагато краще. М’язи нижньої частини найкраще навантажуються під час підйому ніг. Виконується вправа в 4 серіях по 15-20 повторень.

Техніка виглядає наступним чином:

 1. 1. Розташуватися лежачи спиною на гумовому килимку або іншому м’якому покритті.
 2. 2. Випрямити руки уздовж корпусу.
 3. 3. Зігнути ноги в колінах і підняти їх над поверхнею таким чином, щоб між верхньою частиною корпусу і стегнами утворився прямий кут (це буде вихідне положення).
 4. 4. Провести опускання ніг вниз і різке їх підняття вгору.
 5. 5. Повернутися у вихідну позицію.
 6. 6. Виконати необхідну кількість повторів
Берпи Вправа рекомендовано в першу чергу чоловікам, яким жорсткий робочий графік або інші обставини не дозволяють виконувати повний комплекс. Для здійснення берпи необхідно всього 15-20 хвилин в день, так як воно поєднує в собі одночасно силову і аеробне навантаження практично на все тіло.

Техніка виконання:

 1. 1. Розташуватися на рівній поверхні в положенні стоячи.
 2. 2. Зайняти позицію сидячи на корточках і впертися долонями в підлогу.
 3. 3. Швидким рухом “викинути” ноги назад, зробивши упор лежачи на руках і ступнях.
 4. 4. Повернутися в положення сидячи.
 5. 5. Зробити потужне вистрибування вгору.
 6. 6. Повторити комплекс рухів 12-14 разів.
 7. 7. Відпочити 2 хвилини і виконати ще 3 серії

Перед кожною вправою (незалежно від того, воно виконується з обтяженням або з власною вагою) необхідно зробити десятихвилинну розминку. Її можна здійснити за допомогою одного з кардіовправ і махових (обертальних) рухів руками і ногами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code