vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Інкубатор для новонароджених: медичні товари від виробників

Серед великого вибору неонатальних товарів потрібні спеціальні кювези – інкубатори для новонароджених. Це обладнання призначене для забезпечення ослабленим та недоношеним дітям оптимальних умов життя. Апарати використовують у пологовому будинку, дитячій реанімації, у перинатальних центрах. Перебування малюка в такому боксі дає можливість створити необхідний йому мікроклімат. Усередині інкубаторів налаштовують певний рівень концентрації кисню, показники температури та вологості. Український інтернет-магазин медичних товарів Med Planet реалізує апаратуру для реабілітації новонароджених та якісного догляду за ними.

інкубатор для новонароджених

Інкубатор для новонароджених: для чого потрібен

• Виробники створюють надійні апарати з розширеними опціями: персонал пологового будинку, перинатального центру зможе ефективно доглядати та лікувати немовля з мінімальними витратами часу. Недоношеним та ослабленим малюкам у таких боксах буде максимально комфортно.
• Представлені в каталозі компанії інкубатори оснащені датчиками та зручним блоком управління: тепер легко контролювати температуру повітря, температуру тіла дитини, рівень вологості всередині інкубатора. Дані відображає цифрова інформаційна панель на спеціальному моніторі. Персонал завжди може змінити налаштування.
• Обладнання від провідних виробників галузі передбачає всі заходи безпеки дитини. Це функція аварійного відключення, якщо трапляються перебої електроживлення, зламається вентилятор чи датчик температури.
• Для форс-мажорних ситуацій у неонатальному комплексі є кілька видів сигналізації. За перших ознак проблем з малюком або при аварійних ситуаціях персонал отримає світлове та звукове повідомлення. Також блокується клавіатура від випадкової зміни налаштувань, що свідчить про продуманий рівень безпеки життя дітей.
• Доступ до немовляти забезпечується за допомогою чотирьох операційних вікон та загальних портів доступу. Також відкидається прозорий ковпак кювезу.
• Перебування всередині інкубатора дозволяє дитині не витрачати сили адаптацію зовнішніх умов, а спрямувати зусилля відновлення здоров’я.

купити кювез

Купити інкубатори в Україні

Вітчизняна компанія Med Planet пропонує величезний асортимент медичних товарів для клінік та лікарень. Тут можна замовити неонатальні комплекси за оптимальними цінами та на прийнятних умовах. Співпраця з інтернет-магазином дає можливість купувати обладнання від найкращих виробників. За допомогою якісної апаратури та витратних матеріалів до неї легко забезпечити коректну роботу медустанов різного профілю. Консультанти допоможуть визначитися з видом і функціоналом техніки, запропонують варіанти, що підходять за бюджетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code