vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Грамотне лікування миготливої аритмії таблетками

Якщо є відчуття, що пульс б’ється неправильно, а серце функціонує з перебоями, це говорить про миготливої аритмії, лікування таблетками якої рекомендується лікарями досить часто. Дана проблема також називається фібриляцією передсердь. В процесі нападу даної хвороби м’яз серця спочатку прискорюється, після чого удари різко сповільнюються. На кілька секунд удари можуть зникнути зовсім. Подібний стан може виникнути, коли порушена робота передсердь. Дані елементи повинні скорочуватися і заштовхувати кров у шлуночки 65-80 разів у хвилину. Замість цього ділянки будуть нерівномірно тремтіти.

Грамотное лечение мерцательной аритмии таблетками

Напад може доставити не найприємніші відчуття. У деяких випадках виникає панічний напад. Подібні явища можна виключити за допомогою ліків. Однак треба побоюватися того, що миготлива аритмія може утворювати у передсерді тромб. Цей згусток крові здатний проникнути в мозок і спровокувати інсульт.

Аритмія подібного типу є досить частим порушенням функціонування серця. 2% людей страждають від такого захворювання. Кількість пацієнтів збільшується з кожним роком, зустрічаються люди будь-якого віку. Найчастіше страждають від такого захворювання чоловіка. Після 35 років імовірність появи хвороби становить 26%, у жінок – 23%. Після 80 років хвороба зустрічається у 8% людей.

Пацієнти з подібною хворобою в кілька разів більше за інших піддаються ризику отримання інсульту. У деяких випадках з’являється серцева недостатність та інші захворювання. Однак сучасні методи лікування можуть заспокоїти: прийом необхідних ліків і правильний спосіб життя дозволяють виключити наслідки цієї хвороби.

Причини подібного захворювання

Головною причиною хвороби є збій у функціонуванні проводить серцевої системи. В результаті порушується послідовність скорочень органу. Волокна м’язів будуть скорочуватися поодинці. Передсердя не будуть робити єдиний поштовх щомиті, вони будуть тремтіти прискорено, не заштовхуючи кров у шлуночки.

Причиною такого явища є синусовий вузол, який не може впоратися зі своїми обов’язками. Елемент неефективно управляє своїми “підопічними”. У результаті клітини-відлюдники спробують почати контролювати роботу передсердь. Вони змусять стінку м’язів скорочуватися прискорено і нерівномірно. У кінцевому підсумку в різних ділянках передсердь відбудеться мерехтіння.

Причини, які здатні викликати аритмію подібного типу, поділяються на пов’язані з серцем і не пов’язані.

Серцеві причини захворювання

Причини, пов’язані з серцем, є наступними:

 1. Захворювання артерій. Елементи провідної серцевої системи вимагають безперервного припливу артеріальної крові, яка здатна забезпечити їх киснем. Якщо приплив припинений, функції будуть виконуватися некоректно.
 2. Високий артеріальний тиск. У разі гіпертонії серце буде функціонувати в посиленому режимі і заштовхувати в судини велику кількість крові. М’яз серця від подібної навантаження збільшиться, розтягнеться і втратить силу. В кінцевому результаті порушення відбудуться в синусовом сайті.
 3. Клапанні вади. Приміром, пролапс клапана. Подібний вада часто провокує аритмію подібного типу у молодих людей. Клапан не зможе повністю закриватися, тому в разі скорочення шлуночків невелика кількість крові повернеться в передсердя і приєднається до венозної крові. В кінцевому підсумку обсяг передсердь збільшиться. Орган буде ослаблений, а ефективність його роботи погіршиться.
 4. Операції на органі. Після проведення деяких операцій можуть пошкодитися проводять волокна. У деяких випадках утворюється рубцева тканина, яка буде витісняти клітини серцевої системи. Нервовий імпульс буде проходити іншими шляхами.
 5. Вроджений порок серця. У разі даної хвороби погано розвиваються судини, які постачають серце. М’яз даного органу в деяких місцях недостатньо сформована.
 6. Серцева недостатність у деяких випадках є причиною аритмії подібного типу. Серце буде погано функціонувати із-за втоми, яке викликане гіпертонією. В кінцевому підсумку порушиться автоматизм органу.
 7. Пухлина серця. Новоутворення здатне викликати порушення в структурі проводить серцевої системи і заважати проходженню імпульсу.
 8. Міокардит і перикардит. Подібні хвороби можуть викликати запалення стін органу. В кінцевому підсумку провідність буде порушена. Команди, які повинна посилати нервова система, будуть ігноруватися в інших відділах органу.

Несердечные причини миготливої аритмії

Негативно впливають такі фактори:

 1. Надмірні навантаження. М’язи потребують великому припливі крові. Серце в такому випадку прискорить ритм у 2 рази. В даний період система не буде встигати керувати роботою органу.
 2. Вживання алкогольних напоїв. Алкоголь у великих дозах може спровокувати напади аритмії подібного типу. Кокаїн і нікотин є причиною цієї хвороби і більш значних уражень органа.
 3. Прийом лікарських засобів. Сечогінні препарати можуть впливати на роботу органу. В результаті буде порушений баланс елементів, які створюють імпульс електрики.
 4. Стреси можуть викликати розлад нервової системи, яка впливає на ритм органу. В ситуації стресу відбувається виділення адреналіну, який здатний зробити частішим швидкість ударів серця.
 5. Кофеїн у великих дозах. Дана речовина частішає пульс.
 6. Вірусні захворювання. Збільшення температури на 1°С прискорить пульс на 9 ударів у хвилину. В процесі хвороби інтоксикація здатна порушити функціонування нервової системи. Подібні чинники викличуть збій у функціонуванні синусового вузла.
 7. Різні дієти. Якщо в крові і серцевих клітинах немає достатньої кількості калію або магнію, може порушитися автоматизм. Імпульс не зможе формуватися і проводитися по тканинах серця.
 8. Проблеми з щитовидною залозою. Збільшення даного органу може супроводжуватися підвищеним рівнем гормонів. В результаті ритм може бути нерегулярним.
 9. Захворювання легенів. Проблеми з дихальною системою є причиною недоліку кисню. Це негативно позначається на провідній серцевої системи. У зв’язку з цим синусовий вузол не зможе створювати імпульси рівномірно.
 10. Зупинка дихання під час сну мінімум на 10 секунд може викликати кисневе голодування, також може бути порушений біохімічний склад крові. В кінцевому підсумку погіршиться робота подібного вузла.
 11. Цукровий діабет, що супроводжується ожирінням.
 12. Ураження електричним струмом.

Ліки для лікування миготливої аритмії

Подібне лікування дозволяє виключити тромби, які могли утворитися в органі в процесі нападу.

Знадобиться використовувати препарати таких груп:

 1. Бета-адреноблокатори. Дані засоби здатні виключити дію гормонів адреналіну, заблокувати рецептори, які чутливі до подібного речовині. засоби знизять тиск, врівноважать роботу нервової системи і зменшать число ударів серця. Найбільш ефективні препарати даної групи: Атенолол, Анаприлін, Метопролол і Обзидан.
 2. Засоби проти аритмії. Здатні зменшити збудження в м’язі серця. В результаті зникнуть всі ділянки, які здатні викликати тріпотіння передсердь. Збільшиться затримка між ударами, а ритм нормалізується. Тиск знизиться за рахунок розслаблення судин. Основні засоби: Хінідин, Кордарон та Новокаїнамід.
 3. Серцеві глікозиди. Скорочення серця буде потужним і коротким. Затримка між ударами органу буде збільшена. Сповільняться імпульси, які будуть проходити по провідній серцевої системи. У даному випадку частіше всього використовується Дигоксин або Целанид.
 4. Антиагреганти та антикоагулянти. Препарати знизять згортання крові і виключать утворення тромбів. Клітини крові тромбоцитів не зможуть склеюватися. Активність тромбіну знизиться. У даному випадку частіше всього використовується Варфарин.

Основною ознакою такої хвороби є поява нападів. Якщо виявлений даний ознака, слід звернутися до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code