vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Фізіологія чоловічого оргазму: його види і відчуття чоловіків

Можна знайти величезну кількість літератури, яка розповідає про жіночий оргазм і шляхи його досягнення, при цьому увага до сексуальної насолоди чоловіка мінімально і зводиться до банального сім’явиверження. Однак представник сильної статі не завжди отримує повне задоволення від сексу навіть при нормальному його завершення. Це пов’язано з певними особливостями чоловічого оргазму, яскравість якого багато в чому залежить від дій статевої партнерки, досвіду та емоційної рівноваги.

1

Фізіологія чоловічого оргазму

Оргазм у чоловіків протікає в декілька етапів. Вони представлені в таблиці:

Етап Опис
Перший
 • Поява сексуального потягу до статевої партнерки;
 • збудження як реакція на зорові, нюхові і тактильні подразники
Другий
 • Виникнення ерекції;
 • підйом яєчок;
 • початок статевого парування
Третій або фаза плато — короткий проміжок часу (від одного до п’яти секунд), який передує оргазму
 • Утримання сексуального збудження на одному рівні;
 • почастішання дихання і пульсу (до 110-175 ударів в хвилину);
 • напруження м’язів всього тіла, особливо сідниць і ануса;
 • поява на обличчі випадкових гримас;
 • посилення і почастішання фрикцій
Четвертий
 • Досягнення піку сексуального задоволення;
 • виверження, яке протікає в 3-4 викиду з проміжком в одну секунду;
 • завершення еякуляції;
 • ослаблення ерекції

Сила задоволення багато в чому залежить від кількості сперми, тобто чим її більше, тим більш яскраві відчуття отримає чоловік. З цим пов’язана висока інтенсивність приємних відчуттів першого парування по відношенню до наступним. Найвищу насолоду чоловік відчуває під час першого викиду насіння. Яскравість наступних значно знижується. У цьому полягає відмінність чоловічого оргазму від жіночого, при якому кожний наступний пік насолоди сильніше попереднього.

Варто зазначити, що чоловіки, порівняно з представницями прекрасної статі, не здатні випробувати декілька оргазмів за один статевий акт. Відразу після задоволення чоловічі статеві органи стають несприйнятливими до всіх видів сексуальної стимуляції на час від п’ятнадцяти хвилин до декількох годин. Будь-яка спроба з боку партнерки повторити зносини викликає неприємні емоції або навіть роздратування.

2

Види сексуальної насолоди у чоловіків

Прийнято вважати, що чоловічий оргазм і еякуляція нерозривно пов’язані між собою. У класичному варіанті так і відбувається, але багато що залежить від емоційного стану людини і від наявних у нього знань в області сексу. Останні можуть внести різноманітність в сексуальне життя чоловіка, якщо прикласти деякі зусилля і опрацювати певні техніки.

Основні види чоловічого оргазму представлені в таблиці:

Вид Опис
Струменевий оргазм

Являє собою типовий варіант сексуальної розрядки, який пов’язаний з виділенням еякуляту по завершенні статевого контакту

Оргазм без еякуляції
 • Досягається шляхом засвоєння певної техніки, при якій сім’явиверження купірується за секунду до свого виникнення.
 • Виділення сперми не відбувається, але чоловік повною мірою відчуває сексуальне задоволення
Психологічна розрядка
 • Спеціальна техніка, що полягає в продукуванні натренованим мозком картинок і образів, які призводять до дуже яскравого оргазму, без участі протилежної статі.
 • Вимагає тривалих тренувань і багаторічних практик.
 • Дозволяє повністю зануритися «в себе» і пізнати свої справжні бажання
Еякуляція без задоволення
 • Являє собою наявність фізичної близькості з відсутністю емоційної розрядки після неї.
 • Є однією з найпоширеніших проблем багатьох подружніх пар і пов’язана з притупленням гостроти відчуттів під час сексу.
 • Причиною цього служить тривалий термін інтимних стосунків між людьми або часті сварки

Окремим видом задоволення можна назвати полюції — сім’явиверження, що не залежать від емоційного стану та сексуального бажання людини. Вони виникають вночі, під час фізичного розслаблення організму і найчастіше спостерігаються у підлітків і молодих людей. У дорослих чоловіків їх поява пов’язана з тривалим сексуальним утриманням.

Повноцінним завершенням близькості можна назвати збіг піку насолоди з еякуляцією, при якому відбувається емоційна та фізіологічна розрядка.

3

Як прискорити настання оргазму і посилити його?

Відразу після задоволення чоловіка різко втрачають інтерес до сексу. У цей час відбувається зниження об’єму крові в статевому члені, стабілізується дихання і серцебиття, в одних чоловіків з’являється потреба у вгамуванні спраги, голоду або тяга до куріння, у інших — бажання поспати. В такому стані чоловік не здатний продовжувати сексуальні втіхи, а якщо і зможе, то з великим зусиллям.

Швидкість настання повторного бажання близькості залежить від темпераменту хлопця, його настрою, фізичного і психічного стану в конкретний момент. Величезне значення мають поведінку та здібності статевої партнерки.

Найчастіше чоловіки скаржаться на стрімке завершення статевого акту, під час якого вони не встигають доставити жінці задоволення. Але бувають випадки тривалого сексу тривалістю не менше години. Це може викликати неприємні відчуття у партнерки і неабияк її измучить. У такій ситуації можна вдатися до деяких прийомів, що дозволяють прискорити настання оргазму:

 1. 1. Активну участь жінки у любовному сполученні. Багатьом чоловікам необхідно відчувати самовіддачу з боку своєї партнерки, її пасивне отримання задоволення в процесі сексу може сповільнити настання оргазму у представника сильної статі.
 2. 2. Попередні ласки. Ніжні гри з статевими органами чоловіки і ласкаві дотики прискорять виникнення піку насолоди.
 3. 3. Стимуляція ерогенних зон. Кожен хлопець володіє індивідуальними особливостями і має власні ділянки тіла, подразнення яких призводить до сексуального збудження або оргазму. У цьому випадку дівчині необхідно знати їх розташування. Але є деякі місця, стимуляція яких викликає наближення оргазму практично у всіх без винятку чоловіків — зона промежини і передміхурова залоза. Масаж останньої вимагає знання анатомії і певної техніки виконання, а також підходить для пар, абсолютно довіряють один одному.

Щоб отримати максимум приємних відчуттів під час сексу, існує безліч прийомів. Основними з них є афродизіаки — речовини, використання яких викликає сексуальний потяг.

До них можна віднести:

 • Застосування стимулюючих ароматів. Зазвичай збудливим дією володіють парфуми на основі мускусу і амбри.
 • Вживання в їжу особливих продуктів. Це можуть бути багаті цинком морепродукти — устриці, мідії, креветки, кальмари, підвищують вироблення тестостерону. Хорошим ефектом володіють горіхи, мед, полуниця, шоколад та інші продукти.

Для посилення оргазму не варто застосовувати медичні препарати типу Левітри або Віагри. Вони покращують ерекцію, але жодним чином не посилюють сексуальне задоволення, а, навпаки, знижують.

Інтенсивність чоловічого оргазму і повноцінна сексуальне життя сприяють розвитку міцної зв’язку між чоловіком і жінкою, тому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code