vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Екстендер для збільшення статевого члена: види приладу та застосування

Екстендер – спеціальний ортопедичний пристрій для збільшення статевого члена, також його ще називають натуральний збільшувач пеніса (НЗП). Прилад дуже простий у використанні і не обмежує повсякденну діяльність. Апарат допомагає не тільки збільшити статевий орган чоловіка, але і скорегувати його форму, якщо є викривлення, без операції. Користь від НУП проявиться вже після першого місяця регулярного застосування – за цей час пеніс стане довшим приблизно на 1 см.

Види екстендерів

На сьогоднішній день існує 4 види екстендерів в залежності від типу фіксації:

 1. Джгутові (дугові).
 2. Ремінцеві.
 3. Комбіновані (ремінцево-дугові).
 4. Вакуумні і вакуумно-адгезійні.1.1
 1. Джгутові  типи пристрою. Прилад працює на джгутовому типі кріплення – вузьке силіконове кільце охоплює головку статевого члена з усіх боків і фіксує її в потрібному положенні. До даних видів пристроїв відносяться: Рroextender; Phallosan.
  Негативна якість даного екстендера – дискомфорт при використанні. Незважаючи на наявність спеціальних силіконових підкладок під фіксуюче кільце, прилад дуже швидко натирає ніжну шкіру навколо головки пеніса, що призводить до вираженого больового синдрому. Тому замість 4 годин прилад знаходиться в роботі тільки близько 2, відповідно, результат буде видний через тривалий проміжок часу.
  Плюси: до позитивних якостей можна віднести ціну – прилад, у порівнянні з більш сучасними пристроями, коштує в рази дешевше. При дотриманні правил використання ефективність апарату нічим не поступається більш сучасним і дорогим екстендерам.
 2. Ремінцеві апарати.
  Використовуваний спосіб кріплення в даному випадку – ремінець, виготовлений із спеціального м’якого матеріалу. Пристрій комфортний у використанні, охоплює орган більш широко, що дозволяє розподілити навантаження на велику площу органу і не призводить до натирання шкіри. До даним типам пристрою відносяться: ProExtender Ultimate; Hybrid Pro Extender; Penimaster Chrome.
  Недоліки:
  Прилади мають ремінець, який фіксується знизу або з боків, утворюючи в цих місцях нерівності. Вони чинять тиск на таких ділянках і приносять дискомфорт при використанні.
  Плюси: екстендери з даним типом кріплення більш зручні у використанні, без вираженого дискомфорту їх можна носити до 4 годин, не знімаючи. Незважаючи на те, що цей тип пристроїв відноситься до сучасних видів апаратів, на ринку вони знаходяться в середньому ціновому сегменті.
 3. Комбіновані пристрої поєднують в собі два типи кріплення – ремінець і джгут, вважаються більш комфортними, оскільки їх можна використовувати як при наявності фімозу, так і у випадку викривлення чоловічого органу. До цього виду належить апарат Miracle Extender.
  Недоліки.
  Кріплення розроблене більш комфортно, чим у попередніх моделей, однак при тривалому носінні може виникати дискомфорт внаслідок натирання шкіри навколо головки пеніса.
  Плюси.
  Фіксуюча частина зроблена надійно і це дозволяє не турбуватися про те, що апарат зісковзне в процесі застосування. Прилад знаходиться в середній ціновій категорії і в комплексі з комфортною фіксацією робить пристрій досить привабливим для покупки.
 4. Вакуумні і вакуумно-адгезійні екстендери. Апарати з таким типом кріплення одягаються на голівку пеніса за допомогою вакуумної присоски, вона щільно фіксується на органі, не приносячи хворобливих відчуттів і дискомфорту при носінні пристрою. До даного виду екстендерів відносяться: Penimaster Pro; Uvipe; Size doctor.
  Недоліки.
  За рахунок створюваного тиску вакуум призводить до порушення кровообігу та утворення синців і невеликих гематом. Проте ці недоліки можна усунути за допомогою застосування спеціальних гелів, що йдуть в комплекті з вакуумно-адгезійними пристроями (Пенімайстер Про).
  У деяких чоловіків виникають труднощі з одяганням і зняттям вакуумного фіксатора. Екстендери даного виду є одними з найбільш сучасних, тому ціна на них значно вище, в порівнянні з більш застарілими моделями.
  Плюси.
  Позитивна якість пристрою – дозволена тривалість використання до 10 годин. За рахунок цього результат буде помітний в більш короткі терміни. Фіксуюча частина влаштована дуже зручно – вона не зісковзує, не натирає.

Механізм роботи екстендера

Принцип дії таких пристроїв схожий з тренуванням м’язів у спортивному залі, однак важливо пам’ятати, що статевий орган дуже ніжний. Тому слід дотримуватися правил експлуатації приладів, які прописані в інструкції і не перестаратися.

Пристрій кріпиться на чоловічий орган, фіксуючись біля його основи і на голівці, між цими частинами з боків розташовані дві штанги (вони йдуть в наборі різної довжини, щоб людина могла індивідуально підібрати підходящу конструкцію і замінювати її більш довгою). Прилад розтягує тканини статевого органу і стимулює їх зростання. За рахунок прогресивного ділення клітин першої збільшується довжина пеніса, а трохи пізніше – ширина.

Як правильно підібрати прилад

Індивідуальний підбір екстендера повинен проводити тільки досвідчений лікар-андролог.

Деякі пристрої (Пенімайстер Про, Міракл Екстендер) розроблені універсальний і їх можна застосовувати при наявності фімозу, викривлення статевого органу. Однак розробники рекомендують не робити вибір самостійно, а звернутися за консультацією до професіонала.

Курс лікування призначається зазвичай до 6 місяців, відповідно необхідно, щоб апарат був практичним і довговічним у використанні.

В інтернеті існує безліч інструкцій, як можна зробити екстендер своїми руками. Ні в якому разі не можна застосовувати ці поради в життя, слід вдаватися до використання апаратів тільки від офіційних виробників.

Правила використання

В залежності від виду приладу, його необхідно носити від 2 до 8 годин на добу, в декілька підходів – сетів. Тривалість одного сету не повинна перевищувати на першому тижні 30 хвилин, далі – 90 хвилин.

З деякими пристроями в комплекті йде ремінець – стретчер, який дає додаткове навантаження на орган і підсилює його розтягування. Кріпиться він до фіксатора апарату і одягається по черзі на одне з плечей. Забороняється кріпити його до ноги.

Навантаження на орган в перший тиждень адаптаційного періоду не повинна перевищувати 350 р. Надалі її поступово збільшують.

Примірний режим тренувань і навантаження:

Навантаження Тиждень від початку тренувань
1-я тиждень 2-я тиждень 3-я тиждень 4-я тиждень 5-я тиждень 6-а і більше тижня
220-400 р 1-2 години
410-650 р 2-3 години
660-900 р 3-5 годин 5-6 годин
900-1100 г 6-7 годин
1110+ р 6-8 годин

Слід пам’ятати, що у кожного чоловіка статевий орган індивідуальний і немає універсально розробленої програми тренувань.

Ефективність методу

При дотриманні всіх правил застосування за 6 місяців можна збільшити розмір пеніса до 6-8 см від початкового розміру.

У кожної людини прогрес від застосування приладу різний, все залежить від початкового розміру: чим він більше, тим швидше буде помітний результат. За статистикою, в середньому у чоловіків при застосуванні екстендера довжина органу збільшується на 30% від початкової за 4 місяці.

При дотриманні правильного режиму тренувань ефект збережеться на все життя.

Шкода

Шкода від використання приладу може бути тільки при неправильному його застосуванні. Можливі негативні наслідки:

 • набряк головки статевого члена;
 • гематоми і синці органу;
 • проблеми з сечовипусканням;
 • викривлення пеніса.

Якщо чоловік застосовує прилад з фіксатором за типом джгута або ремінця під час сну, можливі переломи статевого органу, особливо якщо людині властиво активно крутитися вночі в ліжку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code