vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Ефективність свічок для підвищення імунітету

Свічки для підвищення імунітету – це метод, який здатний відновити захисні сили організму, але тільки в комплексі з іншими препаратами. Такі ліки застосовують в основному для стимуляції імунної системи дітей. Яким буває даний продукт? Якого його дія на організм?

Эффективность свечей для повышения иммунитета

Плюси даних засобів

Затяжні захворювання, які дали ускладнення на організм потребують комплексного лікування, а крім того, для підняття імунітету. За час хвороби захисні сили слабшають, існує ризик повторного зараження. Щоб цього уникнути, лікарі нерідко призначають імуномодулюючі препарати. Вони випускаються в різних лікарських формах: таблетки, сиропи, свічки. Говорячи про свічках, фахівці відзначають високу їх ефективність.

Сучасні засоби мають широкий спектр противірусної дії, підходять навіть для дітей грудного віку. Лабораторні досліди доводять, що свічки, підвищують імунітет, практично не мають протипоказань. Винятком можуть бути непереносимість компонентів, алергічна реакція. Інтерферони (білки, які виробляє імунна система) випускають і в таблетировании, однак їх ефективність значно нижче, чим в свічках. Компоненти, які входять до складу свічки для підвищення імунітету, засвоюються організмом набагато простіше.

Ще один плюс такого препарату – це тривалість дозволеного часу застосування. Справа в тому, що навіть через два три роки використання свічок, немає ніякої негативної реакції з боку організму, звикання і так далі.

Крім того, ці ліки можна комбінувати з іншими медикаментами. Виняток – деякі антибіотики, гормональні препарати. Існують свічки зміцнюють імунітет, які дозволяється приймати разом з антибіотиками. Вони зменшують їх негативний вплив на організм, запобігають розвитку побічних ефектів у дітей і дорослих, наприклад, дисбактеріозу, молочниці.

Як діють?

Сучасне життя сповнене багатьох несприятливих факторів, які впливають на здоров’я. Часта захворюваність відзначається як серед дорослих, так і серед дітей. Зниження захисних сил може викликати у людей хронічний дефіцит корисних речовин в організмі, слабкість, млявість. Такий стан – ідеальне середовище для ГРВІ та інших простудних захворювань. Існує категорія населення, яка постійно хворіє. Як тільки хвороба вдалося вилікувати, вона тут же повертається знову.

Така ситуація вимагає застосування засобів для підняття імунітету. Який препарат варто підібрати? Ефективно протистояти захворюванням, а також попередити їх повторне поява здатні свічки для зміцнення імунітету. Для цього необхідно записатися на прийом до лікаря. Швидше за все, він призначить такі препарати, як Кипферон, Имунтил, Анаферон, Галавіт. Самостійно підбирати препарат не рекомендується. Фахівець порадить свічки, які підійдуть для індивідуального випадку, а також оптимальну дозу.

Діючою речовиною, яке здатне підвищити ослаблений імунітет є інтерферон. Даний білок відмінно справляється з вірусами, робить організм стійкіше до захворювань.

Застосування свічок з інтерфероном є хорошим способом в споруді захисту організму. Оперативність дії даного білка полягає в тому, що він набагато швидше реагує на шкідливі бактерії, чим інші складові імунітету. Його функція полягає в активному виробленню та контроль роботи антитіл, які блокують і знищують інфекцію.

Багато свічки для відновлення імунітету також мають у своєму складі вітаміни Е, С, які теж здатні послабити дію хвороботворних вірусів.

Коли можуть призначити медикамент?

Свічки, що підвищують захисні сили організму, застосовують при комплексному лікуванні важких простудних захворювань. Як допоміжний препарат вони добре діють у боротьбі з герпесом, гепатит, цитомегаловірусом (інфекція, що передається статевим шляхом, одна з різновидів генітального герпесу) та інших. Препарати з інтерфероном відомі своєю здатністю знищувати хламідії, знімати викликане ними запалення. Лікарі доводять ефективність застосування даних препаратів в боротьбі з різними хворобами інфекційного характеру.

Свічки відновлюють природний захист організму, знижують ризик повторних захворювань, тому їх призначають при важких і довгих інфекційних хворобах.

Жіноче піхву теж має свій імунітет, так звану мікрофлору. Коли вона порушена виникають різноманітні хвороби, які в першу чергу проявляються молочницею, далі – запаленнями, більш серйозними ускладненнями.

Так як молочниця – це ознака зниженого імунітету, внаслідок якого порушується мікрофлора, лікар призначає вагінальні свічки. Вони теж створені на основі інтерферонів. Вони здатні підвищити як місцеву мікрофлору, так і захисні сили в цілому.

Висновок по темі

Такі препарати відновлюють опір до вірусних інфекцій, захищають людину від повторних захворювань. Не варто самостійно купувати препарати і призначати дозування. Щоб ефект від прийому ліків був тільки позитивний і довгостроковий, виписувати такий засіб повинен тільки лікар після проведення огляду пацієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code