vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Ефективні мазі від варикозного розширення вен на ногах

Для боротьби з варикозом найбільш популярний спосіб – мазі від варикозного розширення вен на ногах. Разом з ними часто використовують таблетки, гель або крем. Можна застосувати для боротьби з захворюванням і компресійний трикотаж. Так як зазвичай недуга вражає ноги людини, в основному його гомілки, легше застосувати для лікування варикозу мазь. Ця хвороба пошкоджує поверхню стінок вени, а потім, проникаючи глибше, вражає ються клапани.

Эффективные мази от варикозного расширения вен на ногах

Це викликає зворотний струм крові по судинах – так званий рефлюкс. Основною ознакою хвороби є розширення вен на нижніх кінцівках людини. Щоб позбавитися від захворювання на перших стадіях, використовується медикаментозне лікування.

Які ліки можна використовувати при розширенні вен?

Для боротьби з захворюванням застосовують препарати, що випускаються у вигляді таблеток, капсул або мазі. Їх основне завдання – зведення до мінімуму симптоматики хвороби, усунення ускладнень, приведення в норму функціональних можливостей стінок вен, зняття можливих запальних процесів і відновлення правильної циркуляції крові. Але вони не можуть повністю вилікувати захворювання, а тільки покращують стан хворого. З мазей від варикозного розширення вен на ногах застосовуються такі препарати:

 1. Флеботонікі – вони служать для збільшення тонусу стінок вен. З них найбільш часто використовуються Троксевозин, Антистакс, Венорутон. Вони усувають набряки, судоми, печіння і часто застосовуються для профілактики захворювання. Якщо жінка вагітна або годує малюка грудьми, то ці ліки треба застосовувати тільки після консультації з лікарем.
 2. Засоби, що дозволяють розріджувати кров, покращують її склад і властивості і перешкоджають виникненню тромбозу. До них можна віднести Ліотон, Венолайф, Курантил і Трентал. Вони призначені для того, щоб провести лікування тромбофлебіту або тромбозу. Ці засоби зменшують набряки і покращують струм крові у венах.
 3. Протизапальні мазі – це нестероїдні аналгетики, знімають запальний процес на кровоносних судинах ніг. Найбільш часто використовуються Диклофенак та Індометацин.

Мазі застосовують, наносячи їх на слизові оболонки або шкірний покрив. Вони можуть випускатися в пастоподібному вигляді або у формі гелів і кремів. Всі ці різновиди мають у своєму складі різну кількість активних речовин і різну консистенцію. В якості сполучного тіла зазвичай виступає якесь жирове з’єднання. Використання цих препаратів має свої обмеження:

 1. Мазі не можна вживати при відкритій трофічної виразки.
 2. Якщо шкірний покрив хворого має пошкодження.
 3. Людина страждає алергією на місцеві анестетики.
 4. Обмежено застосування мазей для вагітних або годуючих грудьми жінок.

Вищезазначені засоби можна використовувати при важкій стадії розвитку хвороби.

Різновиди та групи мазей для усунення варикозу вен

Для комплексного лікування захворювання вен можна застосувати наступні типи ліків:

 1. Гепариновая мазь.
 2. Ліотон 1000.
 3. Гепатромбин.
 4. Тромблесс.

Наступна група – мазі, створені на основі рослин донница, кінський каштан, іглиця. Вони зміцнюють стінки кровоносних судин і усувають больові відчуття. Можуть використовуватися на початковій стадії захворювання і в якості профілактичного засобу. Ці препарати можуть зняти втому при стоячій роботі або вагітності. З них найчастіше застосовують такі мазі:

 1. Доктора Венен Тайсс.
 2. Аэсцин.
 3. Венастат.
 4. Есцин.
 5. Веноплант.
 6. Цикловен.

Є група нестероїдних мазей для лікування вен, вони знімають запальний процес і біль:

 1. Диклорен.
 2. Диклофенак.
 3. Индометациновая мазь.
 4. Фастум-гель.
 5. Вольтарен.

Група гормональних препаратів має сильну протизапальну дію, але має безліч протипоказань. До таких ліків можна віднести:

 1. Флуцинар.
 2. Лоринден.
 3. Целестодерм.

Для правильного вибору потрібного препарату слід проконсультуватися з лікарем. Він допоможе вибрати ліки, яке підходить саме для вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code