vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Ефективні антибіотики при хламідіозі

Слід розуміти, що антибіотики при хламідіозі не можуть належати до групи лікарських препаратів загального спектра дії. Тому слід розглянути, які ж з ліків при прогресуванні цього захворювання будуть найбільш ефективними. Хламідіоз являє собою одне із самих підступних захворювань, збудниками якого є хламідії. Природно, для того щоб позбутися від цього захворювання, необхідно приймати певні заходи. В першу чергу лікування полягає в прийомі антибіотиків.

Ефективні антибіотики при хламідіозі

Яку дію здійснюють антибіотики при лікуванні цього захворювання?

Багато з нас знають, що для лікування важких інфекційних захворювань найчастіше використовуються антибіотики, які дають можливість боротися зі збудниками захворювання. Сюди відносити і хламідіоз, так як він досить підступний і може вражати як жінок, так і чоловіків. У цьому випадку для того, щоб позбутися збудника інфекції і захворювання, слід розуміти, що від прийому цих препаратів уникнути не вийде, так як саме ця група ліків бореться з хламідіями.

Більшість хворих задає одвічне питання – чому саме антибіотики? Тут відповідь досить простий, так як саме цей препарат повністю знищує збудника хвороби.

Слід розуміти, що просто так, без консультації і без висновку лікаря, ви не зможете отримати певну схему лікування. Це неможливо із-за того, що перед тим, як прописувати певний курс, необхідно мати на руках результати аналізів та різноманітних обстежень.Якщо ж людині поставили цей неприємний діагноз, то точно таке ж лікування буде прописано та його статевого партнера. Природно, перші ознаки можуть і не з’являтися, але слід розуміти, що статевий партнер буде інфікований точно так само. Не менш небезпечний хламідіоз для новонароджених дітей, які підхопили інфекцію від мами в період власного народження. Тому для того, щоб врятувати життя немовляти, йому точно так само прописують ці препарати. Природно, для новонароджених список таких ліків невеликий, так і вагітним жінкам можна приймати тільки певні групи препаратів.

Слід розуміти, що у разі правильного вживання антибіотиків можна повністю позбутися від хвороби. Але якщо не дотримуватися певної схеми лікування, то поборотися з інфекцією досить складно і в принципі без цієї групи препаратів неможливо. Неправильний прийом лікарських препаратів ще більше погіршує перебіг захворювання і воно швидко переходить у хронічну форму, з якою боротися практично неможливо. Тому ті, хто вирішив зайнятися лікуванням хламідіозу, особливу увагу звертайте на препарати, які вам виписав лікар.

Які з антибіотиків будуть найбільш дієвими?

Всі лікарські препарати, які використовуються для лікування хламідіозу, можна знайти в будь-якій аптеці. Серед них є ті, які відмінно справляються з поставленим завданням і ті, дія яких проявляється не так активно. Тому серед усіх представників можна знайти найбільш активні.

У разі виявлення у людини збудників хламідіозу часто виписують антибіотики трьох груп, до яких належать тетрацикліни, фторхінолони і макроліди. Такі групи як цефалоспорини та пеніциліни мають дуже низькою активністю. Тому ці антибіотики застосовують дуже рідко, щоб не погіршити перебіг захворювання.

Основним представником тетрацикліну вважається доксициклін, який дуже часто призначають при інфекціях легкого характеру. На протязі 7-14 днів, залежно від перебігу захворювання приймають цей антибіотик 24 рази на добу об’ємом по 100 мг. Своє широке використання доксициклін завоював за рахунок того, що його добова норма вживання на порядок нижче, чим тетрацикліну. Не менш поширеними є антибіотики групи макролідів, до яких відносяться суммамед, рулид, ровамицин, макропен, коаліціада і вильпрафен, еритроміцин. Одним з досить активних антибіотиків вважається еритроміцин, який відмінно бореться з хламідіозом на відміну від того самого суммамеда, але у нього є один мінус: не всі хворі добре переносять побічні дії цього препарату. Тому з еритроміцином слід бути обережним, незважаючи на те, що він є одним з кращих антибіотиків.

У свою чергу досить ефективним вважається ровамицин, який має унікальну властивість. Він у величезних дозах може накопичуватися у вогнищі хвороби. Діє він не так активно, як еритроміцин, але що стосується побічних дій, то ровамицин відноситься до групи найбільш безпечних препаратів. Іноді для лікування хламідіозу застосовують так звані фторхінолони, представниками яких є ципробай і тарифид. Ці засоби використовують вкрай рідко, так як вони не настільки ефективні порівняно з макролідами і тетрациклінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code